Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD deki Bankalar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart ABD deki Bankalar

Arkadaslar Turkıye ıle Abd de ortak bulunan banka var mı para transferı yapabılecegımız(kucuk mıktarlarda )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

citibank hsbc..bıde new york ta ziraat bankası war bıtane

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vaaay be zıraate bak,ordan ogrenım kredısını cekerız artık

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

harbı yaa eylul 7 sınde 3 aylık cekerız ordan :d

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar ben bankacılık yaklaşık iki sene ve turizm bölgesinde çalışdığım için yurtdışı para transferini iyi biliyorum.Size şunu tavsiye ederim yurtdışı para transferlerinde elinizden geldiğince banka kullanmayın.masrafı oldukça yüksek olmakla beraber transferiniz en erken 4 günde elinize geçebiliryor.üstelik mutlaka hesap açtırmalı ve bi dizi işlem gerçekleştirmekde mecburi.yapabileceğiniz en iyi transfer yöntemi western un. kullanmaktır.bence gideceğiniz yerdeki en yakın western un . adresini şimdiden öğrenin sizde göreceksinizki en kolay en az masraflı ve en hızlı yol bu.nacizane tavsiyem.
    *EnFla ProDuction™*

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

boyle bankacımı olur ya...cıtıbankta hesap acarsın ucretsız para gonderırsın ne ugrascan westernle falan..bunu bıdaha soylemıstım zaten baska konuda arastırıp konu acın lutfen..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

boyle bankacımı olur ya...cıtıbankta hesap acarsın ucretsız para gonderırsın ne ugrascan westernle falan..bunu bıdaha soylemıstım zaten baska konuda arastırıp konu acın lutfen..
    citibank ta yurtdısında da kullanmak ıcın hesap actırmak 50 euro artı aylık 20 euro cıvarında da kullanım ucretı var artı amerıkada cıtıbank harıcı baska bı atm den cekersen parayı bıde ordan kesıntı var. dogal olarak en zahmetsız olanı western unıon.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aylık kullanım ucretı falan yok benım hesabım var boyle bırsey yok..baska atm den cekınce butun bankalarda ucret kesılır zaten yuh artık..actırma ucretı 50 dolar ama bırkere verıosun..western gıbı her seferınde para odemıyorsun..kullandıgım ıcın soyledım ben arastırma yapıp ordan burdan duyup degıl..lafım sana degıl ıspatlama ıcındı..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Western Union da 200 dolar gondermek icin 22 dolar masraf odeniyor, bilginize
    Work and Travel Alaska - Dikkat !

http://www.turkishwat.net/dikkat-alaska-t3370.html

_______________SkyBlue2391_______________

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Mutlaka gidebildiginiz kadar cok sirketi ziyaret edin daha sonra kiyaslayip kararinizi verin . Guvendiginizi secin .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yeni konu nerden açıoduk vize görüşmesini yazıcam yazamadım bi trlü alakasız oldu ama kardeşlerim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bi sayfaya gir hangi konuda yazacaksan sen vize ve pasaport sürecine gir orda sayfanın alt tarafında yeni konu aç dio yazını yaz başlığı at açarsın

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

pardon üst taraftaymış

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Thumbs up citibank

Alıntı enesadak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bankacılığım konusunda yaptığın eleştiri biraz sert ama olsun canın sağolsun.ben arkadaşların en az masraflı ve hızlı işlem yapmalarını istediğim için bildiklerimi paylaştım ne ise.senin bahsettiğin citibank olayına kısmen katılıyorum ama bu konuda arkadaşlara yardımcı olmak için bayaa avantajlı bir yöntem belirteceğim ama bu malesef tüm amerika yı kapsamıyor.o yüzden arkadaşlar yanlış yönlenmesin.diğer eyaletlere gidecek arkadaşlar için western un.bence halen avantajlı.olay şu;
    Citibank Global Transfer

Türkiye'de ilk defa!
    Paranız tek tuşla anında dünyanın öbür ucunda!

Citibank Global Transfer "CGT", Citibank müşterilerine Citibank Online Internet Bankacılığı üzerinden:

Türkiye Citibank'taki Hesabından yurtdışı Citibank Hesabına,
    Yurtdışı Citibank Hesabından Türkiye Citibank Hesabına, 7 gün 24 saat anında para transferi imkanı sunuyor!
    CGT'den nasıl faydalanabilirim?

CGT için yurtiçinde ve yurtdışında iki Citibank hesabı olması yeterli!
    Transferinizi, herhangi bir başvuruya gerek kalmadan, Citibank Online Internet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

CGT yurtdışı ile bağlantısı olan herkes için büyük kolaylık!

Öğrenciler,
    İş bağlantısı olanlar,
    Yurtdışında yaşayanlar,
    Yurtdışında yakınları olanlar.
    Neden CGT?

Anında para transferi!
    CGT ile transferleriniz dilediğiniz ülkedeki* Citibank hesabına anında ulaşır.

Yüksek komisyonlar ödemenize gerek yok!
    CGT, piyasadaki en hesaplı, anında para transfer imkanını sunuyor.

Şubeye gitmenize gerek yok!
    CGT ile evinizin ya da ofisinizin rahat ortamında transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nakit taşımanıza gerek yok!
    Paranız, Citibank Online sayesinde internet aracılığıyla anında transfer edilir.

Transferi yapacağınız para biriminde hesaba gerek yok!
    Transferinizi Dolar ya da Euro cinsinden yapabilirsiniz. Döviz alım satım işlemini de transfer sırasında gerçekleştirebilirsiniz.

CGT Üyesi Ülkeler:

Almanya; Amerika (California; Florida; Nevada; New York; Puerto Rico); Avustralya; Bahreyn; Belçika; Birleşik Arap Emirlikleri; Meksika; Çin; Endonezya; Fransa; Filipinler; Hindistan; İngiltere; İtalya; Kolombiya; Mısır; Pakistan;Singapur; Yunanistan

bakın yine orada dikkat ettiyseniz masrafsız demiyor,EN HESAPLI diyor.yani masrafsız uluslararası işlem yok malesef olsa süper olurdu.

Yani anne baba gidecek bankaya senin turkiyedeki citibank hesabına parayı yatıracak sende internetle(tabi internet bankacılığı şifresi almak şart telefon bankacılığı vasıtasıyla.)abd deki belirtilen eyaletlere paranı transfer edersin.

Ayrıca mutlaka şunları sormak lazım,bu dediklerimi abd de bizzat Boston yaşadığım sürede öğrendim;
    en avantajlı hesap 'free checking account' diye adlandırılan hesaptır eğer bu hesap türü çalışacağınız bankada yoksa mutlaka şunları hesap açtırırken sorun bazı bankalar hesaptan minumum bir miktarı tutmanızı ister aksi taktirde hesabınızdaki buldukları paradan hemen işletim ücreti adı altında masraf keserler,bazan belli süre için kara paranın aklanmasına karşı alınan önlemlerden dolayı hesabınızdan uluslararası işleme izin vermezler bunuda sorun mutlaka.Ve son olarak şunu söyleyeyim birçok banka eyalete göre değişmekle beraber Social Security Number olmadan hesap açmıyor.Banka hesabı düşünüyorsanız gideceğiniz eyalette işler nasıl yürüyor mutlaka sorun.Böyle işte....
    Konu enflamatuar tarafından (15-04-2008 Saat 06:15 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: tam bilbi
    *EnFla ProDuction™*

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende bu yaz bostona gıdıyorum,sımdı ucak bıletı konusunu arastırıyorumda hangı havayolunu onerırsın bana sen hangısıyle gıttın ıberıa ıle gıtmeyı dusunuyorum bı fıkrın var mı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

enesadak a ithafen..:: burda hepimizin amaci bilgilerimizi paylasmak ve bilmediğimiz konularda tavsiye almak, bilmediklerimizi öğrenmek. ama kimse senin gibi sokak agzıyla yazmıyo. sen de yazma. ya da en azından bana yazma. ayrıca benım ordan burdan duyup yazdıgımı nerden biliyosunda öyle diyosun. benı tanımıyosun bile. senin bahsettigin hesap turu ile benim bahsettigim hesap turu farklı olabilir. benım bahsettigim uluslararası hesap.1 hafta oldu citibank yetkilisi ile görüşeli. uluslararası hesapta hem hesap actırma ucreti hem de aylık ucret var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart zubeyr Boston

Alıntı zubeyr86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enesadak a ithafen..:: burda hepimizin amaci bilgilerimizi paylasmak ve bilmediğimiz konularda tavsiye almak, bilmediklerimizi öğrenmek. ama kimse senin gibi sokak agzıyla yazmıyo. sen de yazma. ya da en azından bana yazma. ayrıca benım ordan burdan duyup yazdıgımı nerden biliyosunda öyle diyosun. benı tanımıyosun bile. senin bahsettigin hesap turu ile benim bahsettigim hesap turu farklı olabilir. benım bahsettigim uluslararası hesap.1 hafta oldu citibank yetkilisi ile görüşeli. uluslararası hesapta hem hesap actırma ucreti hem de aylık ucret var.
    Zubeyr bence boşver.dediğin gibi herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor ama bazılarıda bilmeden iddia ediyor cevap vermeye değmez.Ben iki yıl önce KLM ile Newyork a uçup oradan Bostan a otobüsle geçmiştim.informasyon seni yönlendiriyor havaalanında sorabilirsin.Bence KLM kullan bayaa uygun bilet bulabilirsin eğer vizen netleştiyse.Hollanda aktarma yaparsın.dün baktım fiyatlar tüm alt ödemeler ve vergi dahil gidiş-dönüş 800-820 euro online rezarvasyonla.Üstelik hollanda hava alanı bayaa güzel ben ilk abd ye gidişimde acaip keyif almıştım amsterdam havaalanında.çok güzel hava alanı
    *EnFla ProDuction™*

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vize çıktı iberia ile gitmeyi dusunuyorum fıyatı cok uygun benım ıcın ama aklımda soru ısaretlerı var ılk defa duyuyorum bu fırmayı sorun cıkabılır,cıkarsa ne tur problemler cıkabılır?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks