Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: minesota hakkında bılgı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart minesota hakkında bılgı

mınesota hakkında bılgısı olan varsa yazabılırmı nasıldır ,sehır olarak , gezılıcek yer bakımından falan ...bılgılendırırsenız ıyı olur

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba gezmek icin 1 gunugune gitmistim.gezdigim 5 eyalet icinde en cok begendigim yerdi.ortasindan missisipi nehri geciyo ayrica amerikanin en buyuk alisveris merkezi mall of america minneapolis te.saint paul baskenti,orasi da cok guzel biyer ama sanirim hayat biraz pahali.bide butun binalarin arasinda skyway denilen kopruler varki inanilmaz!hic sokaklara inmeden sehri bastan basa gezebilyosun.gorunce inanamamistim!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

soyledıklerıne gore baya gsl bı eyalet bende mıneapolısde bı ısteklıfı yaptım bakalım kapul edıceklermı konaklama ve ucret gafyet ıyıydı mc donalds

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Merhaba arkadaşım. 3 aydan fazla bir süre Minnesota'da kalma şansım oldu, gerçekten görülmeye değer bir eyalet. Her taraf yemyeşil, bir doğa harikası. Yaşam standardları, insanların kalitesi de bir o kadar yüksek. Yaşam pahalılığı konusunda, çok pahalı değil, ama insanların geliri iyi olduğu için bir çok eyaletten biraz daha pahalı diyebiliriz...Twin cities bölgesi (Minneapolis-St.Paul), gerçekten gelişmiş bir yer. Amerikanın en büyük Mall'ı, bildiğim kadarıyla hala dünyanın en büyüğü sayılan kapalı akvaryumu, ve eylaet içinde10000den fazla göl var

Kısacası, tavsiye edebileceğim bir yer...

Başka sorun olursa severek cevaplarım,

Kolay gelsin...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eyalet secerken minnesotayı cok arastırmıstım hatta son zamana kadar brainerd kasabasına gidiodum..soledıklerı gibi yeşilden bıkmana sebebiyet verebilir sakin ve zencilieri az oldugu bir eyaletmiş minnesotadan cok uzak deil ama hemen yanında wisconsine gidiorum bnde

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki arkadaslar bu mn, austin yeri hakkında bilgisi lan varmı? gidip gören vb..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

shakopee deki valley fair amusament park da çalışcam bu yaz bi bilgisi olan war mı acaba bu işle veya yerle ilgili ??minneapolis e bya yakn bi yer msela başka bşka... ??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)