Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Not ortalmamdan dolayı şirketten red yedim başka bir şirkete başvurdum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy Not ortalmamdan dolayı şirketten red yedim başka bir şirkete başvurdum

Merhaba, şuan not ortalamam 1.93 united towersla görüşüyordum bütünlemelerden önce 1.88di puanım yükseltirim diye konuşmuştum ama kocaeli üniversitesinde okuduğum için 65 barajına takıldı notlarım hiç FF notum yok DD koşulluya kaldı çoğu ortalamam 2.00 altında olduğu için geçemedim koşullu derslerden united towers yarıyıl ortalamama baktı yarıyıl koşullulardan dolayı 1.50 di bursa ofisiyle görüşüyordum ama kocaelide okuduğum için danışmanım istanbuldaydı istanbuldaki danışmanın hiç olumlu yanıt vermeden reddetti başvurumu şimdi succes eskişehir wat ofisi ile görüşüyorum nasıl bir şirkettir bilgisi olan var mıdır yada not ortalaması hakkında bilgi verebilicek biri,son olarak ingilizce seviyem şuan b1 kurumu bitirdim b2ye geçtim yakında b2yide bitirmeyi düşüyorum kurs başlarsa.
    Güncelleme : succes eskişehirde reddeti başvurumu StudyZone ile bugün görüşmüştüm orayı düşüyorum ama 31 ocak sonuna kadar 2000 dolar sonrası için ise 3000 dolara çıkacağını söyledi orası notumun yeterli olduğunu söylemişti.
    Konu emreusun tarafından (23-01-2018 Saat 08:06 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardesim merhaba hala sıkıntı yaşıyorsan haberleşebiliriz yardımcı olmaya çalışırım. Bende Kocaelideyim ayrıca. yagismanfurkan

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı emreusun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, şuan not ortalamam 1.93 united towersla görüşüyordum bütünlemelerden önce 1.88di puanım yükseltirim diye konuşmuştum ama kocaeli üniversitesinde okuduğum için 65 barajına takıldı notlarım hiç FF notum yok DD koşulluya kaldı çoğu ortalamam 2.00 altında olduğu için geçemedim koşullu derslerden united towers yarıyıl ortalamama baktı yarıyıl koşullulardan dolayı 1.50 di bursa ofisiyle görüşüyordum ama kocaelide okuduğum için danışmanım istanbuldaydı istanbuldaki danışmanın hiç olumlu yanıt vermeden reddetti başvurumu şimdi succes eskişehir wat ofisi ile görüşüyorum nasıl bir şirkettir bilgisi olan var mıdır yada not ortalaması hakkında bilgi verebilicek biri,son olarak ingilizce seviyem şuan b1 kurumu bitirdim b2ye geçtim yakında b2yide bitirmeyi düşüyorum kurs başlarsa.
    Güncelleme : succes eskişehirde reddeti başvurumu StudyZone ile bugün görüşmüştüm orayı düşüyorum ama 31 ocak sonuna kadar 2000 dolar sonrası için ise 3000 dolara çıkacağını söyledi orası notumun yeterli olduğunu söylemişti.
    şubat sonrası fiyatlandırmayı yanlış anlamış olabilirsin. bu kadar yüksek bir fiyat farkı olmaz. 2'nin altında not ortalaması olması demek kesinlikle vize reddi alınacağı anlamına gelmez.

konoslosluğun sitesinde yer alan yetkili acente listesine bakmanı ve oradaki firmaları aramanı tavsiye ederim
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen yanlış duymuşum 2100 dediler sonra studyzone ile anlaştım işte ayarlandı burgerking işi bakalım dayanabilicem mi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

4 ortalamayla gittim oraya yine soğuk geldiler başka bir firmayla kaydoldum ayar oldum oradaki elemanlara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)