Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İkinci Work And Travel ve Not Ortalaması

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Post İkinci Work And Travel ve Not Ortalaması

Herkese selam . 2017 yazında üniversite 1.sınıftayken work and travel programına katıldım ve harika bir yaz geçirdim.
    Bu yıl tekrar katılmak istiyorum. Geçen yıl ortalamam 1.73tü ve tek seferde vize almıştım vize görüşmem 40 saniye sürmemiştir.
    Bu sene 2.sınıfım tekrar ön kayıt yaptırdım ve ortalamam muhtemelen 1.20-1.30 civarında olacak çünkü bu dönem 7 ders içinden sadece 3üne katıldım . Yani devamsızlıktan dolayı not ortalamam yerlerde . Konservatuvar öğrencisiyim bu dönem çalışmam gerekti ve birçok derse katılamadım . Bu durumda vize alma şansım nedir bu durumu uygun bi dille açıklamak ne kadar işe yarar ?
    Şimdiden teşekkürler ...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı WithMuki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam . 2017 yazında üniversite 1.sınıftayken work and travel programına katıldım ve harika bir yaz geçirdim.
    Bu yıl tekrar katılmak istiyorum. Geçen yıl ortalamam 1.73tü ve tek seferde vize almıştım vize görüşmem 40 saniye sürmemiştir.
    Bu sene 2.sınıfım tekrar ön kayıt yaptırdım ve ortalamam muhtemelen 1.20-1.30 civarında olacak çünkü bu dönem 7 ders içinden sadece 3üne katıldım . Yani devamsızlıktan dolayı not ortalamam yerlerde . Konservatuvar öğrencisiyim bu dönem çalışmam gerekti ve birçok derse katılamadım . Bu durumda vize alma şansım nedir bu durumu uygun bi dille açıklamak ne kadar işe yarar ?
    Şimdiden teşekkürler ...
    Kardesim kimse vize icin bir sey diyemez malesef kesin diye bir durum da yok. Durumun olumsuz olmus biraz ama aciklamayla duzelebilir. Tabiki bu aciklamanin onlari ne kadar tatmin ettigi ile alakali

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yılmak yok yola devam vizedeki konusmana kalmıs

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim şuan ortalamam 1.93 sen ilk senende hangi şirket ile gittin? bu ortalamayla 3 şirkete başvurdum şuan 2 sinden reddedildim 3.sü bekle aşamasında yardımcı olursan sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cevaplar ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. maalesef şirketler genelde düşük not ortalamasıyla kayıt almıyorlar. ben yero yurtdışı eğittim ile katılıyorum ilk yıl 1.73 ortalamamla kayıt aldılar çünkü 1. sınıftım ve sorun olmayacağını düşündüler ve vizeyi aldım ama şuan not grafiğimde bir düşüş olduğu için çok tedirginim. hiç katılmamak yerine şansımı denemek istedim ve şirketten rica ettim onlarda kabul ettiler normal durumda 2.00 şartı var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)