Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İş teklifi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart İş teklifi

Arkadaşlar ben kız arkadaşım ile birlikte gideceğim. Spirit görüşmesini ikimizde geçtik 29 Kasım'dan bu yana iş teklifi bekliyoruz ne zaman gelmeye başlar deneyimli arkadaşlar bir şey söyleyebilir mi? Bölge olarak Minesota Wyoming Montana seçtik

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

spirit sponsoruyla calisan bir iki ogrenci var forumda ve onlara is gelmis. Sanirim senin sirketinle alakali bir durum bu. Ya da onlara olmayacak isler sunuldu emin olamadim simdi. hangi sirketle gidiyorsun ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spirit sponsoruyla calisan bir iki ogrenci var forumda ve onlara is gelmis. Sanirim senin sirketinle alakali bir durum bu. Ya da onlara olmayacak isler sunuldu emin olamadim simdi. hangi sirketle gidiyorsun ?
    ---- ile gidiyorum hocam Ankara şirketi

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Anladim , dedigim iki uye farkli sirktte ancak ikisi de spirit le calisiyor ve is listesini spiritin sisteminde inceleyip seciyorlardi. Hatta forumda konusunu bile actilar inceleyebilirsin. Sanirim sirketinin kendi calisma sekli boyle. Ayrica spiritin is yerlestirmeleri bazen garip olabiliyor. Bunu gecmis tecrubelere dayanarak soyledim ancak bu belki de bizim sirketlerden de kaynaklaniyor olabilir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Anladim , dedigim iki uye farkli sirktte ancak ikisi de spirit le calisiyor ve is listesini spiritin sisteminde inceleyip seciyorlardi. Hatta forumda konusunu bile actilar inceleyebilirsin. Sanirim sirketinin kendi calisma sekli boyle. Ayrica spiritin is yerlestirmeleri bazen garip olabiliyor. Bunu gecmis tecrubelere dayanarak soyledim ancak bu belki de bizim sirketlerden de kaynaklaniyor olabilir.
    Bize sadece soyledikleri şey hangi bölge istiyorsun ? Minnesota Wyoming Montana dedim iş ne istiyorsun dedi spirit temsilcisi garsonluk veyahut mutfak işleri dedim. Kız arkadaşımda aynı şeyleri söyledi ama teklif gelmedi bir ay olunca bende dedim bır konu acayım ne yapmamı onerırsın?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Kardesim ben bu sponsora birakilan is yerlestirmelerini hic sevmem. Ancak baska bir sirketin ogrencisine spirit sponsorunun is listesinden is sectirmesi ve senin sirketinin bunu hic yapamasi garip. Bence sirketinle bir konus bu konuda. Diger firmalar spirit sponsorundan is sectiriyor bizde niye ses yok diye srabilirsin. Kayit oldugun icin yapabilecegin fazla birsey yok malesef.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardesim ben bu sponsora birakilan is yerlestirmelerini hic sevmem. Ancak baska bir sirketin ogrencisine spirit sponsorunun is listesinden is sectirmesi ve senin sirketinin bunu hic yapamasi garip. Bence sirketinle bir konus bu konuda. Diger firmalar spirit sponsorundan is sectiriyor bizde niye ses yok diye srabilirsin. Kayit oldugun icin yapabilecegin fazla birsey yok malesef.
    Anladım hocam ben yarın şirket ile görüşeyim en iyisi bir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeşim benim şirketimde Ankara'da ve benim sponsorum da spirit ve bana iş listesi verildi kendim seçeceğim bence şirketine bunları söyle seni kötü bir yere yerleştirmesinler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı aniltunaboylu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benim şirketimde Ankara'da ve benim sponsorum da spirit ve bana iş listesi verildi kendim seçeceğim bence şirketine bunları söyle seni kötü bir yere yerleştirmesinler.
    Allah allah hocam ya anlamadım bak şimdi bize haber bekleyin e mail yoluyla size iş teklifi gelecekler falan dedi ona göre kabul edeceksiniz dedi anlamadım şimdi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tamam banada Mail geldi iş listesi ordan seçtim yapacağım sana belli bir tarih verdiler mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tamam banada Mail geldi iş listesi ordan seçtim yapacağım sana belli bir tarih verdiler mi?
    Hayır hocam 29 Kasımda ben girdim 16 Aralıkta kız arkadaşım girdi geçti birlikte gideceğimiz için kız arkadaşımı beklediler diye düşündüm. Söylediklerinde artık beklemedeyiz iş bekleyeceğiz dediler ama bu zamana kadar gelır dıye duşunmustum size mail atıp Seçtiğiniz bölgelerde bu işler var hangisini istiyorsunuz diye mi sordular ? Yoksa tek tek ıs teklıfı atıp kabul etmeyınce yenisi ni mi attılar. Mesela biz Minnesota Montana seçtik bize toplu orada ki iş kontejyanı mı gelecek yoksa tek tek mı gelcecek

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeşim bana bütün eyaletlerde ki bütün iş teklifler tek Excel tablosu halinde geldi başlangıç bitiş tarihleri ve İngilizce seviyene göre listeden kontenjanı dolmayan işlerden seçebiliyorsun mesela ben şuan yeni iş teklifleri gelecek onu bekliyorum en geç 2-3 Ocak'ta geleceğini söylediler, sana şirketin muhtemelen o tarihlerde Minnesota'da ki işleri söyleyecek istiyorsan mailden konuşalım yardımcı olayım sana.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeşim bana bütün eyaletlerde ki bütün iş teklifler tek Excel tablosu halinde geldi başlangıç bitiş tarihleri ve İngilizce seviyene göre listeden kontenjanı dolmayan işlerden seçebiliyorsun mesela ben şuan yeni iş teklifleri gelecek onu bekliyorum en geç 2-3 Ocak'ta geleceğini söylediler, sana şirketin muhtemelen o tarihlerde Minnesota'da ki işleri söyleyecek istiyorsan mailden konuşalım yardımcı olayım sana.
    hocam mail adresim [emailom[/email] yazar msın
    Konu goktugce23 tarafından (27-12-2016 Saat 10:34 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar benim şirket sprit ve bir kaç sponsor ile çalışıyor cuma gittim mülakat randevusu al diye dediği sprit işleri şuan dondurdu yeni kontenjanları ocak 15 gibi gelebilir dedi benide diğer sponsorlardan iş seçip o sponsor ile göndereceklerini söylediler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alemci34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim şirket sprit ve bir kaç sponsor ile çalışıyor cuma gittim mülakat randevusu al diye dediği sprit işleri şuan dondurdu yeni kontenjanları ocak 15 gibi gelebilir dedi benide diğer sponsorlardan iş seçip o sponsor ile göndereceklerini söylediler.
    ALlah allah ben mulakatı gectım buyuk ıhtımal bıze kontejyanda yer kalır

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı goktugce23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ALlah allah ben mulakatı gectım buyuk ıhtımal bıze kontejyanda yer kalır
    umarım dostum. iletişimde kalalım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)