Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saatlik Ücret Artışı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Saatlik Ücret Artışı

Merhaba arkadaşlar iş görüşmesi olumlu olup vize sürecinde olan iki arkadaşıma sponsorlarından mail gelmiş saatlik ücretlerinin 1.08 $ dolar gibi bir artış olduğu yazıyormuş mailde bu genel bi artış mıdır sizce ? yoksa arkadaşların şirketleriyle alakalı bir artış mı ? başka böyle bir maille karşılaşan arkadaşlar var mı ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı g.serhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar iş görüşmesi olumlu olup vize sürecinde olan iki arkadaşıma sponsorlarından mail gelmiş saatlik ücretlerinin 1.08 $ dolar gibi bir artış olduğu yazıyormuş mailde bu genel bi artış mıdır sizce ? yoksa arkadaşların şirketleriyle alakalı bir artış mı ? başka böyle bir maille karşılaşan arkadaşlar var mı ?
    ABD de çalışacakları firma yapmıştır zammı . Eyalet ile de alakalı olabilir bazı eyaletler asgari
    Ücrete zam yaptı mesela Minnesota'da asgari ücret 9$/hour oldu buna bağlı benim de minnesotadaki şirketim her departmana farklı zamlar yapmış 0.25$ ile 1.00$ Arasında

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı JitanX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ABD de çalışacakları firma yapmıştır zammı . Eyalet ile de alakalı olabilir bazı eyaletler asgari
    Ücrete zam yaptı mesela Minnesota'da asgari ücret 9$/hour oldu buna bağlı benim de minnesotadaki şirketim her departmana farklı zamlar yapmış 0.25$ ile 1.00$ Arasında
    Ben de Minnesota'ya gideceğim, tam olarak nereye gideceksin acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı levartdnakrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Minnesota'ya gideceğim, tam olarak nereye gideceksin acaba?
    Hocam sen duluth yada Lutsen tarafında mısın ? Housekeeping işi oralarda yoğun bildiğim kadarıyla. Ben merkeze bayağı yakın 20 dk mesafede Shakopee kasabasına bağlı Valleyfair isimli bir eğlence parkındayım. Minneapolis şehrinin güneybatısında

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı JitanX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sen duluth yada Lutsen tarafında mısın ? Housekeeping işi oralarda yoğun bildiğim kadarıyla. Ben merkeze bayağı yakın 20 dk mesafede Shakopee kasabasına bağlı Valleyfair isimli bir eğlence parkındayım. Minneapolis şehrinin güneybatısında
    La Quinta Viaport'da çalışacağım merkezde sanırım tam bilgim yok ilk kez gideceğim. İrtibatı koparmayalim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı levartdnakrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    La Quinta Viaport'da çalışacağım merkezde sanırım tam bilgim yok ilk kez gideceğim. İrtibatı koparmayalim
    Hocam bir sürü aynı isimde otel dolu ABD'de Mesela Holiday Inn'den new yorkta 50 tane falan bulabilirsiniz .

Eğer bu da öyle değilse geçen sene 3-4 arkadaş gelmişti La Quinta'dan çalıştığım parka ziyarete kendileri 4 yıldır aynı otele gidiyormuş. Patronları bu çocuklardan dolayı Türk öğrencileri çok seviyormuş bende tanıştım hatta patronlarıyla beraber gelmişlerdi parka. İşverenleri memnun olduğu için gayet esnek diyorlardı. Ve o da merkezde denebilecek kadar yakındı. Hatta ben çok samimi olmadım ama arkadaşlarım otele kalmaya gittiler falan eğlence düzenlediler kendilerince otel odalarında. Bayağı rahat ve memnundu çalışanlar ve iyi kazandıklarını söylüyorlardı. Umarım aynı şekilde geçer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)