Work and Travel
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türk restorantında wat

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Türk restorantında wat

Merhaba arkadaşlar 2015 yazı rhode island eyaletinde çalıştım. Bu yaz farklı bir yere self wat la gitmek istiyorum ve teksas ta bir türk restoranında işi ayarladım ama sorun şu ki şirketimim sponsorun bu işi onaylama oranı yüzde 20 demesi. Daha önce türk restoranında self watla giden biri var mı? self wat fiyatlarını araştırmak için birkaç şirketi aradım ve bu konudan da bahsettim. kimi şirket olur diyor kimisi ciee ye mail at diyor kimisi eğer sponsor onaylamazsa verdiğin self-wat parasının 150 doları yanar diyor. genel kanı restoran sahibi amerikan vatandaşıysa ve daha önce wat öğrencisi çalıştırdıysa olur yönünde. Dediğim kişinin amerikan vatandaşlığı var ama daha önce wat öğrencisi çalıştırmamış ama bu adam bu zamana kadar wat öğrencisi çalıştırmadıysa bundan sonrada çalıştıramaz anlamına gelmez heralde diye düşünüyorum. Bu konuda beni aydınlatıcak arkadaşların fikirlerini sabırsızlıkla bekliyorum?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

oncelikle hangi sirketler konusmussan , bazilari sacmalamis. Sponsor kabul eder etmez bilinmez ancak bircok sponsor var kabul eden olacaktir. Para kesmeye calisanlar biraz acgozlu kisiler. Kabul edilmeyecegini dusunuyorlarsa kayit almasinlar. Ikinci seye gelirsek niye ciee e mail atiyorsun , 20 tane sponsor var ulkede sadece ciee kalmadi ki kendileri en cins sponsordur bu konularda. Diger sponsorlardan kolayca kabul eden cikacaktir diye dusunuyorum. Self olayina gelirsek de en ucuz sirket en iyisidir benim gozumde. Bunu da ekleyeyim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

galiba geçen yıl programa ciee ile katıldığımı söylediğim için ciee e mail at dedi bu şirket ki aynı zamanda sistemin eskisi gibi olmadığını artık 150 dolar kesinti yapıldığını söyleyen şirkette aynı şirkettir. Bu konuda birkaç sponsorla görüşülüp onay vermesi en muhtemel sponsorla çalışan şirkete kayıt olmakta fayda var. Baharda erasmusada gidiceğim için geçen yıl gittiğim şirketle gitmeyi düşünüyordum gözüm arkada kalmaz belgelerde falan sorun çıkmaz diye düşünüyordum ama gel gör ki şu an danışmanım sponsor onaylamaz belge yetişmeyebilir gibi mazereter sunuyor self olduğu için uğraşmak istemiyor galiba. Bide biz bu işten para kazanmıyoruz hepsi sponsora gidiyor demesi de fazla uğraştırma beni anlamına geliyor heralde. ozgursum kabul edeceğini düşündüğün sponsorlardan yazabilir misin buraya?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)