Work and Travel 2025
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ilaç reçete

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ilaç reçete

arkadaşlar selamlar forumda böyle bir konuya denk gelmedim açıkçası benim için de çok önemli burada kullandığımz ila.ları götürmek için ne gibi şeyler yapmalıyız direk koyup götürebiliyor muyuz yada 2 3 kutu alıp götürebilir miyiz reçete vs lazım mı cevaplanrsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

hiç bişey lazım değil dostum götürebilirsin

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

anti depresan vb agir ilaclar haricinde , soguk alginligi, antibiyotik, agri kesici ilaclari gotur sorun olmaz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Astım ilaçlarım için rapor isterler mi?

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Benim şahsi fikrim ( ve yapacağım da bu) sağlık ocağına gidip durumu anlatıp bi reçete almak. Doktor ile konuştum daha önceden gel yazayım reçete dedi 5 dakikalık iş. Küçük bir ihtimal sorun çıkmaz ama çıkarsa reçeteyi gösterirsin.
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim şahsi fikrim ( ve yapacağım da bu) sağlık ocağına gidip durumu anlatıp bi reçete almak. Doktor ile konuştum daha önceden gel yazayım reçete dedi 5 dakikalık iş. Küçük bir ihtimal sorun çıkmaz ama çıkarsa reçeteyi gösterirsin.
    reçete yazsalar bile e-reçete veriyorlar onu nasıl memura gösterebilirsin ki?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

dostlar panik yapmayın ya gerçekten sallamıyorlar. her sene 1 torba antibiyotik ve ağrı kesici ile gidiyorum daha bir kez reçete soran olmadı. Ayrıca sorsalar reçete türkçe adam ne anlayacak türkçeden.

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı cardwat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostlar panik yapmayın ya gerçekten sallamıyorlar. her sene 1 torba antibiyotik ve ağrı kesici ile gidiyorum daha bir kez reçete soran olmadı. Ayrıca sorsalar reçete türkçe adam ne anlayacak türkçeden.
    Mantıklı buldum vallahi ama burdan binişlerde kontrol edidiğinde göstermekik reçete diye dedim de herkesin dediğin gibi %99 sorun çıkmaz zaten. O değilde cidden e reçete mi veriyolar bayadır uzak kalmışım tıp dünyasına
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Recete Turkce evet ama ilac isimleri global Ve ordaki muhur vs seye bakarlar. Sahtesini hazirlamak zor mu hayir. Ama yasadisi seylerle ugrasmayin. Bu arada dedigim gibi antibiyotik , agri kesici vs ilaclara sorun yapmazlar. Abartmayin siz tabi yine kutular dolusu valizle gitmeyin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Recete Turkce evet ama ilac isimleri global Ve ordaki muhur vs seye bakarlar. Sahtesini hazirlamak zor mu hayir. Ama yasadisi seylerle ugrasmayin. Bu arada dedigim gibi antibiyotik , agri kesici vs ilaclara sorun yapmazlar. Abartmayin siz tabi yine kutular dolusu valizle gitmeyin
    ozgursum dediğin doğru tabiki ilaçların isimleri global. Anladığım kadarıyla tecrübeli bir arkadaşsın şuana kadar reçete soran oldumu sana ? Bana hiç olmadı ? tabiki bu demek değilki hiç sormuyacaklar ama türkiye de en basit bir sağlık ocağına gidip, ben yurt dışına gidiceğim doktor bey bana yazdığınız ilaçarın e-reçetesi değil, reçetesi lazım dediğinizde adam nefretle bakıyor suratınıza ve uğraşmak istemediği için vermiyor. Yani genelleme yapmayayım bana gittiğim iki doktorda vermedi. Aldığım ilaçlar antibiyotik,ağrı kesici ve astım ilaçları idi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)