Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ıllıonıs // ıl

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ıllıonıs // ıl

Arkadaşlar forumda ana başlıklarda Illionis eyaleti çok az yer verilmiş ya da yok. Ben bu yaz Chicago Shedd Aquarium'da çalışacağım. Bilgileriniz varsa bu eyalet hakkında çalışacağınız yerlerde dahil paylaşırsanız birbirimize oldukça fayda sağlamış oluruz. Şimdiden teşekkürler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

merkeze giden yok heralde illionis denince merkez gibi algıladım ondan olabilir watcılar genelde çevredki kasaba gibi yerlere gönderilir yada tatil beldelerine falan

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mkadioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar forumda ana başlıklarda Illionis eyaleti çok az yer verilmiş ya da yok. Ben bu yaz Chicago Shedd Aquarium'da çalışacağım. Bilgileriniz varsa bu eyalet hakkında çalışacağınız yerlerde dahil paylaşırsanız birbirimize oldukça fayda sağlamış oluruz. Şimdiden teşekkürler
    Hayirli olsun calisacagin yer cok guzel ve yogun, bol bol pratik imkani bulabilirsin, Akvaryumun oldugu yer Museum Campus diye gecer, Field Museum, Planetarium ve Soldier Field stadinin oldugu yer, Yazin dolar tasar oralar, Kalacagin yer neresi bolmiyorum ama calisacagin yere toplu tasima ile heryerden rahatlikla ulasabilirsin

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Eyvallah kardeşim sağolasın. Chicago bu sene karşımıza şans olarak çıktı.Pahalı yer olmasına karşı 3 ay çalışırken de bir şehir gezmekdi amacım. Nasip oldu ne diyelim artık Allah utandırmasın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks