Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iş bitti,iş bulamayiz denildi ne yapmam gerek

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart iş bitti,iş bulamayiz denildi ne yapmam gerek

dun konu açmıştım okuyanlar görmüştür north carolina nag heads bolgesinden iş teklifi gelmisti,bolgenin cok küçük ve uzak olmasindan dokayi kabul etmedim,danismanim bana baska is bulamayacagini ortada kalacagimi soyledi,ekim kasim aylari gibi kayit yaptirdim,ciee sponsoru gidecegim sirketin ne yapmam gerek yardimci olursaniz sevinirim

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

İş yoksa ya yeni iş gelmesini bekliyeceksin ya da paranı geri vercekler. Sana iş sunmuşlardır sen kabul etmediysen yapcak bişi yok bence /
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

daha şubat ayında iş bitmesi mümkün değil.tabi bunda gideceğin tarihlerde etkili olur.çok geç gidiyorsan haziran sonu gibi çok fazla opsiyonun olmaz o yüzden gelen ilk işi seçmek en mantıklısı olur.ama gidiş tarihlerin esnekse ve tek bir bölge üzerinde durmuyorsan iş bitmesi söz konusu olamaz.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Nc daki işi seçmedin diye başka iş yok diyorlarsa ve sunmuyorlarsa bu ciddi anlamda kötü bir wat hizmetidir. Ben sana başka iş sunacaklarını düşünüyorum daha doğrusu o şekilde düşünmek istiyorum. Ekim Kasım ayında kayıt olup da şubatta 100-105 dolarlık dağ başında bir süpermarket işi sunuyorlarsa bunu reddeden öğrenciye kabahat bulunmamalı. Şunu da ekleyim eğer sana değişik türlerden birçok iş sundularsa bugüne kadar ve sen bunları kabul etmediysen başka iş sunmamaları da doğal olabilir. Şubat başında başka iş yok diyen danışmana da şirkete de sevgilerimi sunuyorum...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugüne kadar 2 iş teklifi sunuldu birisi reno diye bi bölgeydi allahın dağı resmen,diğeri north carolinada ki iş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)