Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika'da ki Türk Nüfus Bilgisi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Amerika'da ki Türk Nüfus Bilgisi

Merhaba Bu yaz Wat yapıcam ancak ben Türklerin pek olmadığı bir yere gitmek istiyorum."Öyle bir Dünya yok kardeşim,her yer de Türk var." dediğinizi duyar gibiyim. Ama ben biraz seçiciyim Benim istediğim eyalette 2. iş imkanım olsun,Türk pek olmasın ve eğlenebileyim dağın başını önermeyin lütfern arkadaşlar

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

"Öyle bir Dünya yok kardeşim,her yer de Türk var." Tam da sana verilecek cevap bu

Daha detaya girersek , sen canli yerleri istiyorsun ve canli turistik yerlere cok sayida work and travelci gider. Dolayisiyla Turk watcilar da gider. Ayrica seni oraya yollayan sponsor , kendisiyle calisan diger Turk firmalarina ve senin firmana daha fazla kontenjan verecektir. Kisacasi Turk ten kacis yok. Kimse de sizi Turklerle konusmaya zorlamiyor. Gittiginiz yerde bircok yabanci watci , ve dogal olarak Amerikali olacak. Onlarla konusmana kimse mani degil.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam teşekkür ederim Eyalet olara nereyi önerirsiniz ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

gittigin şirket seni tek yollıyacak degil bencede ben montana utah taraflarına gidecegim muhtemelen ama neresi daha belli olmadı tam anlamıyla. vegasa 6 saat uzak biyeri istiyorum acıkcası virginia yaya gitme derim ben sana

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Bence gittiğin yerde 3-5 Türk olsun kardeşim. Acil durumda Türk arkadaşların elinden geldiğince yardımcı olurlar.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bu Türk olmasın muhabbetini anlamıyorum. İngilizce geliştiremeyiz diyorsunuz da o tamamen size kalmış. Devamlı Türklerle oturup kalkarsan, akşamdan sabah batak oynarsan tabi ingilizce gelişmez. Kaanmert'in de dediği gibi zor durumda kalabilirsiniz ve size kesinlikle Türk arkadaşlarınız yardımcı olur. Ben şu an yurt dışında yaşıyorum, her ne kadar Türklerle takılmasam da her zor durumda mutlaka ilk danışılan Türkler oluyor. O kadar da Türk olmasın muhabbetine girmeyin.Bi şekilde yardıma ihtiyacınız olabilir.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Herkesin güzel yorumlarının farkındayım ve zaten biliyorum böyle bir Dünya olmadığını ancak bana 320Guest Ranch diye bir yer önerdiler ve bende araştırdım 11 tane türk ve süpervizor dahi Türkmüş yani o derece bir yerdi benim demek istediğim gideceğim yerde benle bir en fazla 3 türk olmasını istiyorum hani bu iç kesimlerde olay böyleymiş ama hiç bir eglencesi yok kafama bir kaç gündür Texas kurcalamakta.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bu yil bende o supervisorlardan biri olacagim benim gittigim yerdede Turkler var,ikinci yilimda neredeyse tek Turk bendim baslarda cok guzel oluyor ama sonra insan ozluyor be, yuzlerce amerikan musterinin icinde "haci naber" "mudur nasi gidiyo" gibi seyler duymak cidden paha bicilemez.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Taksas hakkinda konustugum insanlarin cogu Teksas'in insanindan ve havasindan hic memnun degildiler ve skayet ediyorlardi. Turklerle icli disli olup olmamak sizin tasarrufunuzda birsey bence gideceginiz yere odaklanin istemezseniz turklerle konusmazsiniz
    Konu aergunae tarafından (16-12-2014 Saat 12:00 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)