Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fuarda neler soruyorlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Fuarda neler soruyorlar

merhaba arkadaşlar yarın fuara gidecem ohio da cedarpointte çalışmayı düşünüyorum ama ingilizcem çok iyi değil hızlı söylenen şeyleri zor anlıyorum
    9 marttaki fuarda neler soruyorlar acaba ? şirketten gelenler yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eger sececegin iste good inglizce istiyorsa oraya gelen is verenin sorularini istedigi sekilde yanitlarsan isi alirsin senin is nasil ing istiyor?fair isterse fazla konusturmazlar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben job faire katıldım bir ay önce..ordaki karşılaştığım sorularla yardımcı olmak isterim..
    öncelikle çok hızlı konuşmuyorlar çünkü amerikalı olmayan öğrencilerle çalışmaktan alışmışlar bu duruma onların hızlı konuşmasını anlayamadığımızı çok iyi biliyorlar..yani anlamadığın bir şey olursa tekrar ettirmekten çekinme..
    ilk başta kendini tanıtmanı isticektir..yani hangi okul hangi bölüm..bu işi neden seçtiğini sorabilir..yada o çalışcağın yeri neden seçtiğini sorar..nezamandan beri ingilizce öğrendiğini nerde öğrendiğini sorabilir bana sormuştu işveren..bir de departmanlar hakkında bilgi vermişti ve hangi departmanla ilgilendiğimi sormuştu.ayrıca sen de sorular sorabilirsin örneğin çalışcağın yerin yakınlarında alışveriş merkezi varmı yada konaklayacağın yer nasıl havaalanında karşılama olabilcekmi bunlar hakkında bilgi alabilirsin..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkürler arkadaşlar o zaman ben biraz hazırlık yapayım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

birde 2-3 böülm var ingilizce çok iyi istemiyor üst düzeyde var ama zaten onlara almazlar beni

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

fuara gitmeden önce kafanda mutlaka banko müracaat edeceğin iş olsn eğer araştırmadan gidersen fuarda kararsızlık en kötüsüdür. çünkü senin beğendiğin işi mutlaka birileride beğenmiştir. iş verene bu işi kesinlikle istiyorum havası yarat kendine güven ve kendini öv çekinmeden özelliklerini söyle hatta başka bi arkadaş içinde söylemiştim bire 5 kat öyle söyle maalesef işi alamama sebebi genellikle işverenden kaynaklanmıyo iş kapıldığı için alamıyosun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde görüştük işverenimizle bölümünü ve niye seçtiğin önemli aynı şekilde bize türk yemekleri hakkında konuşmamızı istemişti kendinizden bahsetmemizi istemişti departmanlar önemli sironanın dediklerine katılıyorum aynı şekilde o kadar korkmanıza gerek yok arkadaşlar amaçları sizi konuşturabilmek

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

9 Marttaki fuar geçmiş ama yinede yazalım gelecek nesil için
    bizim işveren her işe advance istiyodu ama mülakat gibi bişi olmadı zaten hep iş veren konuştuuu biz he he dedik imzaladık sözleşmeyii see you june sonra çektik geldik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks