Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ankara - istanbul konsolosluğu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ankara - istanbul konsolosluğu

arkadaşlar merhaba 1.83 ortalamam var ingilizcem de iyi gibi yani soruları anlayıp rahatlıkla cevap verebilceğimi düşünüyorum sizce istanbulda mı ankarada mı girmeliyim ? 10 haziranda istanbulda görüşmem var ona göre tarih değiştirmeyi düşünüyorum. bilmiyorum katkısı olur mu ama daha önce italya shengen vizemde bulunmakta pasaportumda.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cnbrkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba 1.83 ortalamam var ingilizcem de iyi gibi yani soruları anlayıp rahatlıkla cevap verebilceğimi düşünüyorum sizce istanbulda mı ankarada mı girmeliyim ? 10 haziranda istanbulda görüşmem var ona göre tarih değiştirmeyi düşünüyorum. bilmiyorum katkısı olur mu ama daha önce italya shengen vizemde bulunmakta pasaportumda.
    senin ki artık bilinçaltında çaresizliğe dönüşmüş bi sakin birader istanbul'da zaten görüşmen var. ona bi git hele. "neymiş, kimmiş, nereden geldik, ne olacaz" bir öğren. sonra baktın olmadı. alırsın ankara'dan randevu. bir de o tarafa bakarsın. baktın yine mi olmadı. e o zaman artık sen de kurtar ben de
    Konu muratrecon tarafından (05-06-2013 Saat 08:29 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı muratrecon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin ki artık bilinçaltında çaresizliğe dönüşmüş bi sakin birader zaten istanbul'da zaten görüşmen var. ona bi git hele. "neymiş, kimmiş, nereden geldik, ne olacaz" bir öğren. sonra baktın olmadı. alırsın ankara'dan randevu. bir de o tarafa bakarsın. baktın yine mi olmadı. e o zaman artık sen de kurtar ben de
    beni tedirgin eden tek şey not ortalaması bakalım dediğin doğru belkide zaman yaklaştıkça strese giriyorum sanırım tek ilacım bir mülakata girmek red olsa bile

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cnbrkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni tedirgin eden tek şey not ortalaması bakalım dediğin doğru belkide zaman yaklaştıkça strese giriyorum sanırım tek ilacım bir mülakata girmek red olsa bile
    git gel, taslar yerıne oturur. ha bu arada, mulakatta olacakları da foruma yazmayı unutma, bol sans

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı muratrecon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    git gel, taslar yerıne oturur. ha bu arada, mulakatta olacakları da foruma yazmayı unutma, bol sans
    hiç şüphen olmasın kardeşim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ne yap ne et ankaraya git. Site üzerinden sürekli tarihi güncelle şirketle gidiyorsan şirkettekilerden usavisainfo şifreni al ordan kendin bak ankaradan randevu al.Bende istanbuldan red yedim hemde hiç bir soru bile sormadılar doğru düzgün ankaradan baya uzun bir konuşmayla aldım.Bol şanslar

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

I prefer angara

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı watkocaeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yap ne et ankaraya git. Site üzerinden sürekli tarihi güncelle şirketle gidiyorsan şirkettekilerden usavisainfo şifreni al ordan kendin bak ankaradan randevu al.Bende istanbuldan red yedim hemde hiç bir soru bile sormadılar doğru düzgün ankaradan baya uzun bir konuşmayla aldım.Bol şanslar
    10haziran istanbul görüşmesini 13 haziran ankaraya aldım. sanırım istanbulda kadro değişikliği olmuş o yüzden sıkıntılıymış kasıyorlarmış hakkımızda hayırlısı bakalım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)