Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Volunteer USA

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question Volunteer USA

Merhaba arkadaşlar.Volunteer USA hakkında bilgisi ve tecrübesi olanlar varsa yardımcı olabilir mi ?
    Bildiğim kadarı ile gönüllü olarak işlerde çalışılıyor.Yemek ve konaklama onlara aitmiş.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Benim kuzenim gidicek bu sene tıp okuyor ama sadece kabul alıyorsun öyle yemek felan hiçbişiy karsılanmıyor herşey sana ait , kendi işlemlerinin hepsini kendin halledebiliyorsun .. ama çok uğraşırsın tek tek mesaj atman lzm prof lara felan kabul alınca zaten onlar herşeyine yardımcı oluyorlar ne yapman gerektiğini anlatıyorlar o kadar şeyde yok aslında kabul davetiyle başvuru yapabiliyorsun konsolosluga bildiklerim bunlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı handybest06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Volunteer USA hakkında bilgisi ve tecrübesi olanlar varsa yardımcı olabilir mi ?
    Bildiğim kadarı ile gönüllü olarak işlerde çalışılıyor.Yemek ve konaklama onlara aitmiş.
    Self gittgim zamanalr konaklamam ve yemegim bedavaya gelsin diye amerikada bir organizasyona katilmistim.Boys and Girls club adinda.Turkiyedede 3 4 firma yapiyor sanirim bu isi. Haftada belli bi saat calisiyorsun ben iki gun calisyordum mesela.Bu calisma saati seninle ordaki kurum arasinda oluyor ama ekstra bir para odemiyorlar bana odemediler en azindan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks