Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DS Formu Basilma Suresi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart DS Formu Basilma Suresi

Arkadaslar merhaba. Sirkete belgeleri teslim edeli yaklasik 3 hafta oldu, self gidiyorum. Sirket islemin hala bekledigini DS icin onay durumunda oldugunu soledi, henuz onaylanmadi dediler. 3 hafta gibi bir sure sadece onay icin uzun bir sure degil mi? normalde 3 hafta icin DS basilmis halde geliyor.Bu durumdan nem kaptim acikcasi,tecrubeli arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

benimde ds basılmış ama hala gelmemiş ,ayın 30unda da vizem var.Ne olacak hiç bilmiyorum.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı drummer987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba. Sirkete belgeleri teslim edeli yaklasik 3 hafta oldu, self gidiyorum. Sirket islemin hala bekledigini DS icin onay durumunda oldugunu soledi, henuz onaylanmadi dediler. 3 hafta gibi bir sure sadece onay icin uzun bir sure degil mi? normalde 3 hafta icin DS basilmis halde geliyor.Bu durumdan nem kaptim acikcasi,tecrubeli arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.

Merhaba arkadasim,

Oncelikle self gidecegin is yerinin haberi var mi? onlara sormalisin ds onayi hangi asamada diye. Son zamanlarda ds in onaylanma sureci 10 gune kadar duser. Benimkisi 7 gunde onaylandi. Onaylandiginda zaten hemen vize randevusu alabiliyorsun o numarayla....Ayrica ds in basim suresi direk sponsor ile de ilgili olabiliyor..Onlara da surekli sormalisin ds im nicin bu kadar gec kaldi diye....Ayrica sponsorun is ahlaki diye bir sey bilmiyorsa, bakti ki self isten pek fazla kar edemiyor direk senin isinle ugrasmaya da bilir. Bu ne kadar kucuk bir ihtimal olsa bile bu da yasanabiliyor..... Genel olarak soyleceklerim bunlar olur...Ben de bu sene self islerle biraz alakadar oldugum icin genel olarak bu piyasadan gozlemlediklerim bunlar....
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kotu bir sponsor ya da firma ile calisiyorsan , baya bekleyebiliyorsun ds icin , ben onceki yillarda isini sectikten sonra 20-25 gun icinde ds i gelenleri biliyorum , genelde ayni firmalar ve sponsordan geliyor.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bende Sponsor tarafından onaylanmişim ama DS belgem halin basilmamiş .Bende aynen senın gıbıyım hocam ds belgemın gelmesını beklıyorum benımde 30 mayıs da vize gorusmem var ve herkesın sıkıntısı farklı bırseyden oluyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı h2run Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Sponsor tarafından onaylanmişim ama DS belgem halin basilmamiş .Bende aynen senın gıbıyım hocam ds belgemın gelmesını beklıyorum benımde 30 mayıs da vize gorusmem var ve herkesın sıkıntısı farklı bırseyden oluyor
    seninki daha kotuymus,ds olmadan vize gorusmesinede giremezsin ki.Benimkinden de haber yok henuz,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)