Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Williamsburg Wynham Kingsgate Housekeeping

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Standart Williamsburg Wynham Kingsgate Housekeeping

Arkadaşlar arama yaptım fakat pek bir şey çıkmadı daha önce burada çalışmış yada bu otel hakkında herhangi bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Otelin adresini yazabilir misin?Önceden duymadım burayı ama bir bakayım nerede olduğuna.Genel bir fikir verebilirim.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

buyuk ihtimalle bende burda calisacam williamsburga giden arkadaslar yardim etsin lutfen williamsburg nasi bi yerdir yasam nasildir ortam nasildir eglenceli midir gittiginize memnun musunuz

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gençler williamsburg emekli yeri diyebilirim. turistik biyer olmasına ragmen sadece amerikan aileleri geliyor, turistik diyince miami gibi biyer beklemeyin.
    ben 3 ay kaldım
    tavsiyem eğer şansınız varsa williamsburgdan başka biyeri seçin, eğer şansınız yoksa ihop lardan uzuk durun. garsonluk ne yaparım kolaydır demeyin. menu zor çok geniş, bilgisayardaki kısaltmalara alışmak zor, yemekleri tanımak zor.
    cook yada dishwasher yada host olacaksanızda tavsiye etmiyorum. surekli menejerlerin supervisorların gozu onundesin. herşeyi mükemmel yapsanda bişey bulup laf soyluyorlar. agustos ayının sonlarına dogru işler azalmaya baslıyo. özellikle labors day ( eylülün bası) işler tamamen bitiyo diyebilirim. garsonsanız gunde 15 dolara fit olmanız lazım.
    özet olarak ihoptanda uzak durun,williamsburgdanda. gidin mis gibi virginia beache. williamsburdayken tek eglencemiz boş gunlerde virginia beache gitmekti

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı jajaja Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gençler williamsburg emekli yeri diyebilirim. turistik biyer olmasına ragmen sadece amerikan aileleri geliyor, turistik diyince miami gibi biyer beklemeyin.
    ben 3 ay kaldım
    tavsiyem eğer şansınız varsa williamsburgdan başka biyeri seçin, eğer şansınız yoksa ihop lardan uzuk durun. garsonluk ne yaparım kolaydır demeyin. menu zor çok geniş, bilgisayardaki kısaltmalara alışmak zor, yemekleri tanımak zor.
    cook yada dishwasher yada host olacaksanızda tavsiye etmiyorum. surekli menejerlerin supervisorların gozu onundesin. herşeyi mükemmel yapsanda bişey bulup laf soyluyorlar. agustos ayının sonlarına dogru işler azalmaya baslıyo. özellikle labors day ( eylülün bası) işler tamamen bitiyo diyebilirim. garsonsanız gunde 15 dolara fit olmanız lazım.
    özet olarak ihoptanda uzak durun,williamsburgdanda. gidin mis gibi virginia beache. williamsburdayken tek eglencemiz boş gunlerde virginia beache gitmekti
    Jajaja sen hangi ıhop'da hangi pozisyonda çalıştın?
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

bu sene bende bu otelde çalışacağım irtibata geçelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)