Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 194 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wisconsin dells 2013

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı dathric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu sene gidicem de 14 haziranda gidecek ola var mı ya ?

Merhaba, vizeden geçersem eğer bende 15 haziranda wisconsin dells mt olympustayım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba. bende Sunset bay resot 'ta çalışıcam haziran'ın 5 i gibi gidicem..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı tugba_ydl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba. bende Sunset bay resot 'ta çalışıcam haziran'ın 5 i gibi gidicem..
    hayırlı olsun ))

Araştırmacı Watçı nakres41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

wisconsin dells yogi bears' gidecek varmı? eğer vize alırsam 15 haziranda gidecem tek katılıyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim kerem, senin içinde hayırlı olsunn çok türkk varmışş bayaaaa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı tugba_ydl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim kerem, senin içinde hayırlı olsunn çok türkk varmışş bayaaaa
    evet en çok türkün gittiği bölgelerden birisi bunu çok sayıda iş olanağının olması ile açıklayabiliriz ))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Wisconsin Dells deyince bu site de ilk akla gelen kişi benim olmam lazım ama çoktandır online değilim Şimdi öncelikle okurken bazı sorulara açıklık getirelim. Dells'e en hızlı ulaşım trenledir. Ama günde 2sefer olması sebebiyle uçak saatinizle uyuşmayabilir. Otobüste aynı şekildedir. Uçak biletinizi almadan önce onlara bakmanızı tavsiye ederim. İsterseniz havalimanından aldırıp dells'e kadar da götürtebilirim. Ancak az kişi olursanız size pahalıya gelebilir. Tavsiyem çok kişi olmanızdır. Ama para önemli değil, havalimanından alınıp otelime servis yapılsın diyorsanız. Özel arabayla alınıp gidirsiniz.

Willderness'ta çalışacak lifeguard arkadaş hemen işe başlar. Sınav daha sonra olur. İlk başlayanlar Slide Attendant olarak başlıyor çünkü sonra lifeguard oluyor. Bu yıl bende gelebilirim. Ama ben tecrübeli bir lg olarak geleceğim için supervisor olma ihtimalim de var. İnşallah orada olurum ve görüşürüz

Social security için en yakın portage var. Onun içinde wilderness otobüs kaldırıyor. Ama isterseniz yine araba ayarlayabilirim.

Diğer tüm sorularınız için yazabilirsiniz. Ama özelden yazmazsanız sevinirim. Bu şekilde soruları ve cevapları herkes görmüş olabilir
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wisconsin Dells deyince bu site de ilk akla gelen kişi benim olmam lazım ama çoktandır online değilim Şimdi öncelikle okurken bazı sorulara açıklık getirelim. Dells'e en hızlı ulaşım trenledir. Ama günde 2sefer olması sebebiyle uçak saatinizle uyuşmayabilir. Otobüste aynı şekildedir. Uçak biletinizi almadan önce onlara bakmanızı tavsiye ederim. İsterseniz havalimanından aldırıp dells'e kadar da götürtebilirim. Ancak az kişi olursanız size pahalıya gelebilir. Tavsiyem çok kişi olmanızdır. Ama para önemli değil, havalimanından alınıp otelime servis yapılsın diyorsanız. Özel arabayla alınıp gidirsiniz.

Willderness'ta çalışacak lifeguard arkadaş hemen işe başlar. Sınav daha sonra olur. İlk başlayanlar Slide Attendant olarak başlıyor çünkü sonra lifeguard oluyor. Bu yıl bende gelebilirim. Ama ben tecrübeli bir lg olarak geleceğim için supervisor olma ihtimalim de var. İnşallah orada olurum ve görüşürüz

Social security için en yakın portage var. Onun içinde wilderness otobüs kaldırıyor. Ama isterseniz yine araba ayarlayabilirim.

Diğer tüm sorularınız için yazabilirsiniz. Ama özelden yazmazsanız sevinirim. Bu şekilde soruları ve cevapları herkes görmüş olabilir
    Merhaba bilgiler için teşekkürler bizim kalıcak yer sorunumuz var wilderness bize biryer önermiş 4 8 kişilik diye ne net var ne tv hiçbişey yok sadece buzdolabı vardı ve 80 dolardı bundan dolayı istemedik.Ben daha önce giden birkaç kişiyle konuşdum genelde motellerde kalıyormuş wat öğrencileri biz böyle apart gibi en azından mutfağı olan biryerde kalmak istiyoruz arkadaşımda bende yemek yapmasını az çok biliyoruz yani 2 kişilik biryer bize yetecektir )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ayni universitedeyiz Tugba senin bolum neydi acaba?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu sene wisconsin dells'e gidiyorum. Yogi beara gidicem.12 haziranda tek gidiorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Mayis sonu gibi gitmeyi dusunen var mi ben buyuk ihtimalle 22 mayis gibi gidicem 27 mayisda is baslangic tarihim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı busgull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, vizeden geçersem eğer bende 15 haziranda wisconsin dells mt olympustayım
    bende vizeyi alırsam 15 haziran sabahı yolcuyum bi aksilik olmassa haberleşebiliriz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu yaz wisconsinde Noah's arkta lifeguard olarak çalışıcam ancak lifeguard olarak gidenler bir takım sınavlardan geçiyomuş yüzmede dalma da vs sorun yok ancak yazılı sınavda ne gibi sorular soruyorlar bunu öğrenebilirmiyim eğer tüm mülakatlardan geçip yazılı sınavdan geçemessek işten atılma ihtimalimiz varmı geçtiğimiz senelerde işten atılan çok olmuş noahs arkta galiba

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

@KEREMYK dells'te en büyük sorun kalacak yer sorunu zaten. Apart istiyorsan 2 kişilik apart bulamazsın en küçüğü 6 kişiliktir. Wilderness nereyi göndermiş bilmiyorum ama amerika'da tv ve internet olmayan bir konaklama yok denecek kadar azdır. Benim tavsiyem Adam apartmentsdır. wilderness'a çok yakındır. Otel düşünürseniz de Country Squire iyidir. 2 kişilik odaları da var. Başka apartmentlar da var. Ben size 2013 Dells facebook grubunu yazayım. http://www.facebook.com/groups/305729586202972/ burada da paylaşımlar var. Hatta sende yazabilirsin.

@Gkbrk arkadaşım. Noah's ark baya zor bir iş yeridir. Evet sınavı geçemezsen atılırsın. Belki kendini sevdirirsen başka departmana geçebilirsin. Yazılı sınavları lifeguard kitabından soruyorlar. Eğer benim gibi ezber yapamayan biriysen İngilizce'nin biraz iyi olması lazım Ama çok kasma iyi dinler ve nelerden bahsettiğini takip edersen ve ilgili yerleri kitaptan çizersen yaparsın. Ben wilderness'ta polonyalılardan kopya çekmiştim ))

diğer sorularınızı da bekliyorum.
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@KEREMYK dells'te en büyük sorun kalacak yer sorunu zaten. Apart istiyorsan 2 kişilik apart bulamazsın en küçüğü 6 kişiliktir. Wilderness nereyi göndermiş bilmiyorum ama amerika'da tv ve internet olmayan bir konaklama yok denecek kadar azdır. Benim tavsiyem Adam apartmentsdır. wilderness'a çok yakındır. Otel düşünürseniz de Country Squire iyidir. 2 kişilik odaları da var. Başka apartmentlar da var. Ben size 2013 Dells facebook grubunu yazayım. http://www.facebook.com/groups/305729586202972/ burada da paylaşımlar var. Hatta sende yazabilirsin.

@Gkbrk arkadaşım. Noah's ark baya zor bir iş yeridir. Evet sınavı geçemezsen atılırsın. Belki kendini sevdirirsen başka departmana geçebilirsin. Yazılı sınavları lifeguard kitabından soruyorlar. Eğer benim gibi ezber yapamayan biriysen İngilizce'nin biraz iyi olması lazım Ama çok kasma iyi dinler ve nelerden bahsettiğini takip edersen ve ilgili yerleri kitaptan çizersen yaparsın. Ben wilderness'ta polonyalılardan kopya çekmiştim ))

teşekkür ederim gruba istek yolladım önerdiğiniz apartın olanakları ücreti ne kadar acaba ? kesin olarak 6 kişi mi kalmamız gerek biz 2 kişiyiz 4 kişi karışık olsa oluyor mu mesela 2 ukraynalı 1 rus 1 bulgar gibi amacım 5 türkle aynı evde kalmak istememek sonuçda dil geliştirmeye gidiyoruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

umarım sınavdan geçerim ya bu konuda baya endişeliyim açıkçası neyse çalışırız artık bol bol ezber yaparız teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim 15 inde çalşmaya başlıyo olmam lazım ve 14 ü gecesi yola çıkmam lazım ulaşım biraz sıkıntıymış o yzden toplu olarak gitsek yada yanımızda birileri olsa daha iyi olur diye düşünmüştüm ..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Haziranın 12'sinde iş başı yapıcak başka biri daha yok mu ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

3 haziran 'da giden yok mu şu wisconsin 'e

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

washington dc olmaz bende 17 si gibi wisconsine gelicem arkadaslar tanısalım kaynasalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kerem selam bende aynı otelde lifeguardlık yapıcam 10 haziran gidiş tarihim size kalıcak yer sağlıyorlar mı??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı canyucel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kerem selam bende aynı otelde lifeguardlık yapıcam 10 haziran gidiş tarihim size kalıcak yer sağlıyorlar mı??
    sağlıyorlardı kabul etmedik çok kötüydü koşulları 4 8 kişi net yok tv yok bişey yok yani bide 250 dolar depozito istiyorlardı istemedik başka bir motelde kalıcaz araştırıyoruz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı KEREMYK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlıyorlardı kabul etmedik çok kötüydü koşulları 4 8 kişi net yok tv yok bişey yok yani bide 250 dolar depozito istiyorlardı istemedik başka bir motelde kalıcaz araştırıyoruz...
    Bana etrafta olan motel adresleri ve internet sitelerini gönderdiler , haftalık ortala 80 ile 150 dolar arası

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı canyucel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana etrafta olan motel adresleri ve internet sitelerini gönderdiler , haftalık ortala 80 ile 150 dolar arası
    en iyisi surfside motelmiş 85 dolar biz orayı tercih ettik şu anda kapalı gelince sahibi iletişime geçicez

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

arkadaşlar noah's parkta server food worker olarak çalışcam 15 haziranda iş başı yapcam vizeden geçersem umarım bi sıkıntım kalmıycak herhalde uçak bileti işini ne yaptınız 13-14 ünde yola çıkcaklarla konuşalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Paul Bunyan Northwoods Restaurant'da çalışacak olan var mı arkadaşlar ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı wesley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar noah's parkta server food worker olarak çalışcam 15 haziranda iş başı yapcam vizeden geçersem umarım bi sıkıntım kalmıycak herhalde uçak bileti işini ne yaptınız 13-14 ünde yola çıkcaklarla konuşalım
    bende 15inde işe başlıcam vizeyi alırsam 14 ünde uçak bileti alıcam

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Gkbrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 15inde işe başlıcam vizeyi alırsam 14 ünde uçak bileti alıcam
    aynen bende 15 inde işbaşı yapcağımı söyledim sen bileti aldın mı bide noahs arktamı olcaksın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı wesley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bende 15 inde işbaşı yapcağımı söyledim sen bileti aldın mı bide noahs arktamı olcaksın
    evet bende noahs ta lifeguard olucam tabi vizeyi alırsam 14 üne bileti alıcam ama vize görüşmesinden sonra vize görüşmem 30 nisan ankarada sabah 8 45

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

bende vize görüşmesine mayıs başında gitcem umarım alırız

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)