Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oxford H.C. Sorun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Oxford H.C. Sorun

Bu sezon OHC. ile wat a katılma kararı aldım. Ancak bazı sıkıntılarım var şirketle ilgili. Bu sorunlar şirket temelli mi yoksa danışmanımdan mı kaynaklanıyor bilemiyorum. Mesela iş fuarı olacaktı, onun tarihine göre memlekete dönüş biletimi aldım ancak fuardan bir gün önce şans eseri şirketin sitesine bakmamla fuarın ertelendiğini gördüm , ne bir bilgilendirme telefonu yada maili... Danışmanıma ilgilendiğim alanla ilgili işleri göndermesini istiyorum mail olarak zar-zor 2-3 tane alakasız iş gönderiyor. Sormak istediğim bu umursamazlık WAT şirketlerinde genel olarak mı böyle ? Ve şimdiye kadar söylediklerine göre çok büyük bir firma olan OHC. ye benim ilgilendiğim alanla ilgili (lifeguardlık) hiç bir iş gelmemiş olabilir mi ? Teşekkürler şimdiden.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Şirket politikası değildir.Çalışanın tutumu olabilir.Ancak şuda var yoğun dönemlerde yani bu aylarda çok fazla öğrenci ile muhattap oldukları için bu tür bilgilendirmelerde sıkıntılar olabiliyor.Wat sadece amerika değil Türkiye içinde bi deneyim oluyor.Eskiden wat bu kadar yaygın değildi.Şimdi katılımcı sayısı arttığı için şirketin bi sonraki yılı düşünmek gibi derdi kalmıyor.Yani acaba bu sene yolladığımız öğrenci seneye bize gelirmi gibi derdi yok.Eskiden sözleşmeye madde ekletme diye bi olay vardı mesela.Şirket öğrencinin isteklerini değerlendirirdi.Şimdi işine gelirse diyor.Tavsiyem sabretmen yönünde.Eğer her hangi bi iletişim kopukluğu olursa prosedür neyse onu uygularlar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

eren kardeşim bende aynı durumdayım daha işlerin hepsi gelmediği için iş sunmadılar daha bekliyoruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Berker dostum sende mi OHC?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yok benim başka bir şirket ama işler daha gelmedi bakıyorum bu sitede bazı arkadaşlar işleri bulmuşlar hatta vize görüşmesine bile giden var bizim niye hala gelmedi merak ediyorum sanırım amerikada ki sponsor dan kaynaklanıyor bekliyorum bu aralar gelmesini .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vallahi bakalım sonumuz hayır olur inşallah , istemediğimiz bir işi kabullenmek zorunda kalmayız sona doğru. Zaman geçtikçe uçak biletleri de pahalılaşıyor biran önce seçmek lazım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynen öyle yarın danışmanımı arayacağım ortalamam da düştü bu dönem 1.38 e bütlere giriyorum 1.50 yi geçer benim güvendiğim şu an gno ki önnemli olan o 2.06 haberleşelim sen hangi üniversitedesin ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Çok şükür bi not ortalaması sıkıntım yok o da olsa bu aksilikler üstüne bırakırdım herhalde zaten. Yıldız benim...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kimyada oldugu gibi pv=nrt paran varsa ne rahat gecen sene ben ve kız arladaşım eylül de kayıt olduk erken kayıt olarak UKLA ABROAD A [beş par etmezmiş] ama arkadaşlarım armada grandee ye gittiler bilirsinizki armada en pahalı şirketlerden ve onalr ocak da kayıt oldular nisanda tüm işleri bitmişdi pasaport vize iş ama biz eylülde kayıt olmamıza ragmen marta kadar elimizde ne fol vardı ne yumurta :S ve zor bir cabayla martın sonunda yakamı ukladan kutarabıldım daha sonra kucuk bir şirkette bir iş buldum ve o 2 ay icinde koştura koştura işimi vizemi herşeyimi ayarladım
    yani demek istediğim paranız varsa kıyın en kral şirkete yazılın sonra biz gibi paranızla rezil olursunuz.
    NOT: BU demek değildirki armada veya onun seviyesindeki şirketler sorunsuz iş yapıyor sakın böle değerlendirmeyin...
    FORZA ES-ES

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynen öyle

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)