Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wallmart

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Wallmart

Merhaba arkadaşlar geçen hafta wallmart'tan bisiklet aldım, wallmartta bişeyleylerin sorgusuz sualsiz geri alındığına dair bi konu okumuştum burda önceden, Acaba bisklette böyle birşey var mı ve maximum ne kadar süre sonra geri verebilirim bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim çünkü 170$ verdim ve giderken götüremeyeceğim bir bisiklet olduğundna paramın boşa gitmesini istemiyorum. şimdiden teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

15 gün diye biliyorum ama bi araştır istersen..

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

1 ay kullanma süresi vardı geçen sene bizde navigasyon cihazı almıştık 250 dolara kulandık 1 hafta gezdik geldik sonra geri iade ettik para iadesi aldık Türk aklı nelere kadir yarabbiiii ! Etik bir şey değil tabi ama ne yaparsın kıt kanaaat geçiniyorsun zaten orada
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

walmart candır ver gitsin 1 ayı geçirme yeter
    FENER BAHÇE

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

forumdan bir arkadaş 3 ay sonra iade etmişti biskletini ama orada yaşayan bir türk yardım etmişti yanı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Niye öyle bsy yaptın ki zenciler 20 dolara satıyolardı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Türküz biz abi yaaa Önce düşünmeden iş yaparız. Sonra da bunun acısını çıkarıp nasıl kara geçeriz diye düşünüyoruz
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Size çok dokunmayacaksa girmeyin böyle işlere verin parasını kullanın gençler sonuçta orada Türk insanını temsil ediyorsunuz yanlış reklam olmasın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı erdal40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye öyle bsy yaptın ki zenciler 20 dolara satıyolardı
    Middletown,RI dayım fazla zenci yok hatta sokakta pek insan yok,işe gitmek için acil ucuz bisiklet lazımdı herkes wallmart dedi alabildiğim en düzgün ve ucuz bisiklet buydu ve 170$ az para değil sounuçta 3 ay sonra çöpe atılcak bisiklet, yıllarca kullanacak olsam sorun değil ama hala tam kesin bişey öğrenenemedim 1 ay aralıklarla değiştirip, sonra gitmeden önce de geri mi veriyim?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

1 ay içinde herhangi bir şubeden değişim yapabilirsin.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

olduğuna eminmisiniz? burdaki bizden sorumlu adam walmarttan bisiklet alırsanız 3 ay kullandıktan sonra bunu beğenmedim paramı verin desen bile değiştiriyorlar dedi. benimde aldığım bisiklette 5. ve 6. viteslere geçmiyo bende bilerek geri vermiyordum bi neden olsun diye şuan kafam karıştı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumdan bir arkadaş 3 ay sonra iade etmişti biskletini ama orada yaşayan bir türk yardım etmişti yanı
    o dedıgın kısı benım ..kaldıgım eve bırakıp gıdecektım 90 usd ıdı sanırım oyle bırseye almıstım.ev sahıbını de hıc sevmıyodum zaten cımrı almandı.bir Turk teyze ıle tanısmıtım.saolsun cok yardımcı oldu herturlu konuda.olur mu evladım bırakılır mı gel gerı goturelım alırlar gerı burası Turkıye degıl dedı.olur mu oyle sey dedım tmm goturelım bakalım dedım.goturduk 2.5 ay olmustu temızcene sıldım ılk alındıgı gıbı parlıyordu sadece işe gidip gelırken kullanmıstım sadece.2.5 ay once abd ye ılk geldıgımde boyle bırsey olacagını dusunemedıgımden satın aldıktan sonra fişini yırtıp atmıstım.walmarta gıttıgımızde sırada bekledık sadece bız yoktuk kımısı halı almıs begenmemıs vb gerı getırmıs sasırdım.fiş olmadıgı ıcın 2 ay oncekı satısları baya aradılar bılgısayarda sonra bankamatık kartla aldıgımı soyledım kart numarasından yola cıkarak satısı bılgısayarda gordu dogruladı ve gerı alacagını soyledı gorevlı.konusmayı o Turk teyze bana bırak sen konusma demıstı o hallettı.allahtn nakıt olarak ödeme yapmayıp kartla yapmısım ilk satın alırken ispatlayabıldım o yonden walmarttan aldıgımı.sonuc olarak fiş olmadıgı ıcın parayı vermedıler onun yerıne 90usd lık hedıye cekı verdıler bununla ıstedgımı aldım ordan
    Konu sucre tarafından (22-06-2012 Saat 08:35 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Sadece walmart degil COSTCO diye bi magaza var ordanda alisveris yapinca bazi urunlerde tv-laptop gibi 90 gun icinde iade edebiliyosunuz.Su konuya bakmanizi tavsiye ederim..http://www.turkishwat.net/haberlesme...berlesme.html:)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

cıdden ben gecen sene homeless dan bır tane bıke almıstım 20 dolara tum yaz onla ıse gıdıp geldım keske sorustursaydın sagı solu almadan once de
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)