Work and Travel 2025
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yasım 20 , araba kıralamak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Cool yasım 20 , araba kıralamak

arkadaslar acıl oldugu ıcın cok arastıramadım dırek soruyorum ,
    benım yasım 20 4 arkasdasım daha var bırlıkte araba kıralıcaz tek benım ehlıyetım var bır arkadas 22 oburu 21 yaqsında ve kredı kartımız yok araba kıralamak ıcın ne yapmalıyız ? su anda ufak bir yerde oldugumuzdan gıdıp soramıyoruz hiç bir yere ,
    teşekkürler şimdiden

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı bakgercektengiderim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar acıl oldugu ıcın cok arastıramadım dırek soruyorum ,
    benım yasım 20 4 arkasdasım daha var bırlıkte araba kıralıcaz tek benım ehlıyetım var bır arkadas 22 oburu 21 yaqsında ve kredı kartımız yok araba kıralamak ıcın ne yapmalıyız ? su anda ufak bir yerde oldugumuzdan gıdıp soramıyoruz hiç bir yere ,
    teşekkürler şimdiden
    valla dostum işiniz zor. ehliyeti olan kişi en az 21 yaşında ve kredi kartı sahibi olması lazım yasal koşullarda. bunun dışında bu sorumluluğu alacak birini bulursan kiralayıp size verebilir arabayı ( tavsiye etmem bu yolu ) bunda da polis evraklara baktıgı zaman kiralayan adam araba da olmazsa sorun çıkartır size. bu yuzden seneye kredi kartın ile beraber gidersen kafan rahat olur
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

kredı kartını halletsekte 21 yasının altında olmak ve tek ehlıyet sahıbının ben olması cok kotu denk geldı
    bu sartların esnek oldugu bır sırket falan var mı bız daha fazla para odemeye razıyız sıgortası falan dahıl , wisconsin eyaketindeyiz
    cevabın ıcınde tesekkur ederım kayhan86

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı bakgercektengiderim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kredı kartını halletsekte 21 yasının altında olmak ve tek ehlıyet sahıbının ben olması cok kotu denk geldı
    bu sartların esnek oldugu bır sırket falan var mı bız daha fazla para odemeye razıyız sıgortası falan dahıl , wisconsin eyaketindeyiz
    cevabın ıcınde tesekkur ederım kayhan86
    malesef çok zor hocam anladığım kadarı ile 3 4 kişisniz herkes 300 dolar felan versin gidin bi araba alın direk en iyisi
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef çok zor hocam anladığım kadarı ile 3 4 kişisniz herkes 300 dolar felan versin gidin bi araba alın direk en iyisi
    aynen araba alın daha iyi ama kazıklanmayın. aldıgınız arabanın da sağlam olduguna emin olun.

dollar rent a car vardı sanırım belki onlar verebilir ama yine de kesin değil haberiniz olsun şansınızı deniyecekseniz orada denemenizi tavsiye ederim. ordan alamazsanız hiç bir yerden alamazsınız zaten
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Cok arastirmistim 2 eyalette var +18 araba kiralama o da cok pahali oluyor. Araba almak en mantiklisi.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Wisconsin baraboo'da var araba kiralama firması sanırım adı Hertz'di ama orasıda vermez. Ben 25 yaşındaydım geçen yıl ve 25 olanlar debit kart ile kiralıyabiliyordu ve biz öyle kiralamıştık. Ama yine de gidip bir sorun belki debit ile kabul ederlerse gidip wells fargodan debit kart alın. Yine baraboo'da var wells fargo. Yine bir sorun olursa ben amerika'da yaşayan arkadaşlara sorarım. Satılık araba içinde yardım ederler. Bana ulaşanlara yardım etmeye çalışıyorum. Özellikle de wisconsin'dakilere neyse siz bir bakın halledemezseniz beklerim
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

saolun bizim iş eglence parkı oldugundan bırsuru arabası var patronun ama hepsi dereksiyondan vitesli ben avrupa tarzı bişey bulsam sorucam ona ama yok sanırım

dollar rent a car '' olayını arastırıcam cunku araba almaya dıger arkadasların sıcak bakıagını sanmam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)