Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Interrail Amerika Hakkinda?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Interrail Amerika Hakkinda?

Merhaba arkadaslar daha once konusu gecti mi bilmiyorum. Boyle bir sistem varmis. Aradim kendilerini, teksas da isim bitcek donus biletimi de newyork dan aldim dedim. 15 gunluk gezi icin bana 550-600 dolar fiyat verdi. Bu sistem nedir ne degildir? Couchsurfing den filan bahsetti. Bunlar hakkinda hic bir bilgim yok. Bu sene sanirim ilk defa uygulayacaklar bu sistemi.Fiyat da cok pahali degil gordugum kadariyla Bilgisi olan arkadaslar goruslerini bekliyorum.
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Couchsurfing çok güzel bişey türkçe değişle kanepe sorfu adrese girerek arkdaş buluyorsun onda ucretsiz konaklayabiliyorsun onlarda sana geliyor sonra tabi aradıkları özellikler var herkezin.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

couchsurf geniş bir organızasyondur profil bilgilerini detaylı bi şekilde yazarsın butun özelliklerini felan sonra atıyorum las vegasa gideceksin arama kısmında gideceğin bölgeyi seçersin aramanı yaparsın o bölgedek insanlar çıkar onlara mesaj atarsın işte şu tarihlerde gelmeyi düşünüyorum sizde kalabilirmiyim diye yada benı gezdirirmisişniz yada oturalım bişeyler içelim diye bunların her ay her hafta toplantıları olur oyle partı tarzı takılırlar gidersen deli çevre yapabilirsin yanı illaki travel kısmında kullanmana gerek yok normal çalıştığın zamanlarda tanışacak birilerini bulabilrsin ben şimdiye kadar 30 dan fazla kişi ağıradım kimisi 3 gün kaldı kimisi 1 gün bunların harıcınde çok buluşup takıldıımız ldu gayet yararlı ve güzel bişey ama bıraz uğraştırır çözmesi
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Peki Interrailamerica hakkinda bilginiz var mi?

Bir de bu couchsurfing e kaydolurken ucret mi istiyor 25 dolar bi ucret talep ediyor sanirim.
    Konu captain89 tarafından (04-06-2012 Saat 11:24 PM ) değiştirilmiştir.
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal interaail hakkında bilgim var ama america interraili tam olarak nasıl oluyor bılmıyorum açıcakcası

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Dün bir konuda anlatmıştı amtrakle bu şekilde gezilir diye ama interrail tarzı bir muhabbet oluşturdular mı yeni bilmiyorum,açıkcası öyle bir muhabbet olacağınıda sanmıyorum zaten öyle bir muhabbet doğu yakası batı güney cart curt diye muhabbetler var 300 - 500 dolar civarında 15 gün geçerli 8-9 kez kullanma hakkın olan tarzda.
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir de bu couchsurfing e kaydolurken ucret mi istiyor 25 dolar bi ucret talep ediyor sanirim.
    yok tamamen ücretsizdir couchsurf si birilerini ağırladıkça yada birileri sizi ağırladıkça refaransınız artar onlar sizin hakkınızda referans yazar siz onların hakkında böylece güvenilir kişilerle buluşmanız dahada kolaylaşır ınsanları seçerken referans yazılarına bakıp karar verebilirsiniz 25 dolar mevzusuda bağışdır sadece evine kağıt gönderirler ev adresini doğrulatmış olursun

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

amerikada boyle birsey yok.. interrail avrupadaki 25 yas alti gencler icin ozellikle 15 gun 20 gun ya da 1 aylik sinirisz kullanim hakkini cok uyguna vermesiyle olusan birsey.. amerikada tren biletleri zaten ucak biletleriyle ayni hatta en uygun sey araba kiralamadir.. sen biark bu fantezileri bence.. couchsurfing e gelirsek oraya uye ol bende uyeydim.. profil olustur gidecegin yerle ilgili arama yaptiginda ordaki kisiler cikar mesaj atarsin .. profillerinde evinde agirlayabilir mi yazar.. ona gore seni kabul eder ya da etmez.. ederse beles bi misafirlik yasarsin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Zaten trenle yolculuktan pek hoslanmiyorum. Araba kiralamaktan ziyade araba satin alarak travel kismini tamamlamayi dusunuyorum....

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yine yanlis bir dusunce.. travel da yapacaginiz uzun yollar olacak ve alacaginiz ucuz arabalar %80 o travelda yolda kalir.. araba kiralayin basiniz agrimasin..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine yanlis bir dusunce.. travel da yapacaginiz uzun yollar olacak ve alacaginiz ucuz arabalar %80 o travelda yolda kalir.. araba kiralayin basiniz agrimasin..
    Peki tekrar dusunecegim bunu o halde.tesekkurler tavsiye icin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)