Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 Cape May

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart 2012 Cape May

evet arkadaşlar kimimiz abd ye çoktan gitti kimimiz ise gitmek için gün sayıyor

cape may e gidecek arkadaşlar bir başlık altında toplanırsak iyi olabilir kim nerde çalışıyor nerde kalacak birbirimize yardımcı olabiliriz hemde

godmothers restaurant
    bulaşıkçılık
    konakla belli değil daha

edit: başlıkta ki 202 nerden geldi anlamadım ama sanırım 2012 yazmaya çalışırken 202 oldu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz 2 kişi geliyoruz cape may'e. 13 haziranda uçağımız.yani 1 hafta kaldı.yalnız kalacak yer bulamadık henüz cape may tatil beldesi olduğu için fiyatlar çok pahalı.artık ev kirasına belli bir bütçe ayırmayı gözden çıkardık ama öyle ortalama üstü bir şey de yok.motel fiyatları da kiralar da uçmuş.kalacak yer bulan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımm bekliyoruz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

kalacak yer konusunda bende sıkıntılıyım bişeyler ayarlamak lazım şirket hala bulacağız diyor ama ben umudu kestim gibi umarım açıkta kalmayız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende 15 haziran günü cape may'e ucuyorum gerçi henüz vizeyi almadım 13ünde görüsmeye girip 14ünde pasaportu alıp 15inde ucağa bineceğim bi oyun salonunda calısacağım sahil tarafında tam adını söylemediler henüz.anlasılan konaklamalar belirsiz henüz belli olduğunda fiyatıyla ve yeriyle ilgili bilgi versek yararı olur hepimize

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne hikmetse bunu yazdığım anda telefon geldi ds belgem gelmiş yarın sabah vize görüsmesine giriyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

tunçer bol şanslar umarım aksilik çıkmaz alırsın vizeni konaklama konusunda ise büyük ihtimal haftalık 100 dolar olacak şekilde olcak pansiyon ya da ev tarzı bi yer bende tam bilmiyorum benim şirketten hala ses yok sokakta yatmasam iyi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayın 18inde biz de 2 kişi gideceğiz.cape may popcorn factory çalışacağımız yer.konaklama için ise henüz ses yok bekliyoruz =)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merheba arkadaşlar. bizde 2 kişiyiz ve cape may e gidiyoruz.sizin kalacak yeriniz belli oldu mu?ev kiralarına baktım 550 dolara evler var.birleşip aynı evde kalma imkanı olabilir mi.siz hiç araştırdınız mı?çünkü şirket en az haftalık 100 dolar verirsiniz dedi.evde kalırsak 50 dolara kalabiliriz.
    hatice-olcay

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bir eduyork öğrencisinin daha konaklama yalan olmak üzere haberleşelim usta

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen bence de bu konunun altında haberlesiriz tabi internet bulabilirsek

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben dun geldim kalicak yer konusu cok sikntli her yeri ruslar kapmis durumda bugun ciktim bi iki yer baktim cok kotuydu yarin tekrar bakicam ama biraz kalabalik olmak gerekicek sanirim kiralar cok pahali cunku gelmis olan arkadaslar burdan yazarsa cok iyi olur yardimci olmak acisindan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz de yarından sonra yola çıkacağız 3 bayan ve kalacak yerimiz maalsef ayarlanmadı ne yapacağımızı bilmiyoruz tunçer sen orada nerede kalıyorsun bus üre içinde kalacak eyrini ayarlamak için? çok mu pahalı evler ve senin şuanda idare ettiğin yer?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

giden arkadaşlar buraya dönmüyor genelde ama birşey soracağım north cape may hakkında birşeyler okudum daha sakin gibi iş daha zor falan diye.
    Benim gideceğim yerde bana kuzeyde gözüktü giden var mı yada oraları bilen ikinci iş konaklama imkanı konusunda ne düşünürsünüz fikir almak istedim. Aşağıdaki yer ve 50 dolardan karavan şeklinde konaklama ayarlıyor.

Directions - Cape May Campground | Cape May Camping | abcamping.com

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cape May'e cok yakın olan Wildwood'ta iki yaz geçirdim. Tabi bu arada North Cape May'e de gittim. Duyduğun gibi biraz sakin bir yer. bir de erken giden Ruslar hemen hemen tüm ikinci işleri kapıyorlar. Onun yerine Wildwood'u tavsiye ederim. Eğlenceli ve hareketlidir. Bilgi için şu linke bakabilirsin. http://www.turkishwat.net/new-jersey...ldwood-nj.html

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

bende sevgilimle birlikte cape may court house işine bugün itibari ile kabul aldım bakalım nasıl geçecek biraz daha kuzeyde sanırım cape may'e göre.
    Konu kskcarsi tarafından (24-12-2012 Saat 08:46 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)