Work and Travel 2025
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: merhaba

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart merhaba

Merhaba arkadaşlar. Biray ben, Koç Üniversitesi, ekonomi. Bu yıl Amerika'ya gitmek istiyorum, yakın bir tarihte bir firmanın toplantısına katılacağım. Tam ihtiyacım olduğu bir sırada buldum bu siteyi Paylaşalım deneyimleri, ona göre gidelim biz de... Sağolun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hoşgeldin biray. valla hergün yeni birileri geliyor. davet üzerine geldim. ben de geçen sene gittim sorusu olanlara yardımcı oluyorum başarılar sana

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart hoşbulduk:)

Aslında çok sorum var. Ama şu anda en büyük derdim babamı ikna etmek. Kızım ve onun gözünde hala çocuğum Tehlikesi var mı gibi sorular var kafasında işte. O konuda yardıma ihtiyacım var

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

meraba biray,sitedeki arkadaşlar sana yardım edeceklerdir umarım.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben de kızım 2 sene üstüste gittim geldim..hala turp gibiyim maşallah..babanla konuşiim mi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla çok makbule geçer Orda işsiz evsiz barksız falan kalmazsın dimi? Bi de önerdiğiniz işler fln ne??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sağlam bi işle gidersen kalmazsın..Ben ilk sene hersheyparkta çalıştım ride operator ve salesperson olarak..hiç bi sıkıntı yaşamadım çünkü six flags,hersheypark gibi büyük eğlence parkları her sene wat öğrencisi çalıştırdıkları için..senin de ilk senen olduğu için bööle bi tercih yapabilirsin..otel ve fast food işlerini ben pek tavsiye etmiyorum..yapmadım da zaten..otel işi sıkıcı oda temizliyosun sabah akşam ve tek başınasın gayet sıkıcı bi iş yani

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

moone hoşgeldin. Tek başına gitme gibi bir durumun varsa açıkçası zorlanırsın ama en azndan bir arkadaşını yanına alıp gidersen hem ikiniz birbirinize destek olursunuz hem daha eğlenceli geçer. Bir müddet sonra işler yoluna girdiğinde artık bir düzenin olacağı için tek başına olsan da rahat edebilirsin. Tabi işin garanti olmalı yani oraya gittiğinde bir sürprizle karşılaşmamalısın. O yüzden sana tavsiyem iş verenlerinle İstanbul'da yüzyüze görüşerek sözleşmeye imza atman ve işini garantiye alman
    admin (at) turkishwat.net

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hmm..Gideceğim kesin olsa...Bir arkadaş var sanırım o yüzden iyi. Ama evet,sürprizle karşılaşmayayım..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

slm biray ben selcuk iibf kamu yönetimi bölümü öğrencisiyim.daha önce iki kez gittim 18 haziranda tekrar gidiyorum kafana takılan herhangi bişi olursa crazyboy_487 a mail atabilirsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks