Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ciee onaylamış fakat kargoya verilmemiş...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart ciee onaylamış fakat kargoya verilmemiş...

ciee işimi onaylamış ((ds formunu basmışlar)) fakat kargoya verilmemiş sizce 25 mayısadaki görüşmeye yetişirmyiim.Randevum alındı.Normalde 11 mayısdı 25 e kaydırdılar şimdide gelemsse çok sakat olucak...Şirkete dedim arayın yollasınlar onlarda yetişecek gibi duruyor dur bakalım dedi siz nedersiniz.Bugun şirketi aradım kimse cvp vermedi mail attım cvp yok...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ds belgen basıldığında genelde 2 gün içerisinde şirketine ulaşıyor. fakat şirketinin arayıp sorması sıkıştırması daha iyi olur. danışmanlar genelde cieeyi aramaktan çekinir fakat şirkette cieeyle muhattap olan cieele ilişkileri yürüten birisi mutlaka vardır. bana göre onunla gorus ve onun sormasını sagla ne olur ne olmaz diye.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bizim ds belgemiz yaklaşık 15 gün sonra gelmişti , şirketini sıkıştırmanı tavsiye ederim, sürekli hatırlat onlara da, bu sene ds lerin yollanması biraz fazla zaman alıyo, ancak senin durumun şuan avantajlı sadece kargoya verilmesi kalmış işin, sürekli hatırlat derim son ana kadar...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Valla ben sürekli msj atıyorum mail tlfn msj vs ama adamlar dönmüyolar bana..Dedim sınavlarım var 2-15 haziran arası..biliyolarda bunarı söledim hepsine ama ilgisizlermi yoksa elden bişeymi gelmiyo anlamdım ben ya..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eger Atlas sisteminden kontrol ettiklerinde basılmış aşamasındaysa dediğim gibi 2 güne gelmesi gerekir. danışmanın acmıyorsa dıger ılgılı bırını baglasınlar cieeyle gorusen bırını baglasınlar mutlaka bırını baglasınlar şirkete karşı konuş danışmanlar bu konularda genelde geri adım atıyorlar dediğim gibi.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı nis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger Atlas sisteminden kontrol ettiklerinde basılmış aşamasındaysa dediğim gibi 2 güne gelmesi gerekir. danışmanın acmıyorsa dıger ılgılı bırını baglasınlar cieeyle gorusen bırını baglasınlar mutlaka bırını baglasınlar şirkete karşı konuş danışmanlar bu konularda genelde geri adım atıyorlar dediğim gibi.
    bana denilen şu ... şuanda sistemden senin ds inin onaylandığını ve evraklarının ciee de olduğunu görüyoruzz dediler.Bunun dışında surec nasıl işler bilmiyorumm onlar bence bastırırlar durumumu biliyorlar ben daha ne yapayım

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ciee işimi onaylamış ((ds formunu basmışlar)) fakat kargoya verilmemiş sizce 25 mayısadaki görüşmeye yetişirmyiim.Randevum alındı.Normalde 11 mayısdı 25 e kaydırdılar şimdide gelemsse çok sakat olucak...Şirkete dedim arayın yollasınlar onlarda yetişecek gibi duruyor dur bakalım dedi siz nedersiniz.Bugun şirketi aradım kimse cvp vermedi mail attım cvp yok...
    Simdi kargo sirketine daha verilmemis. Senin sirketin hangi kargo firmasini kullaniyor? Kargolar kac gunde ulasiyor? Bunlar onemli.

Yarin aksamustu 5 gibi sirketin istetirse kargoyu belki yetisme ihtimali var.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ups kargo sanırım tam bilmiyorum ama şimdi yetişme yetişmeme olayı çok kötü
    bıktım artık break napcam ben..Şirket ilgilenyio adamlar bana gıcıklına yapmıyolardır ama bende mağdur oluyorum yoksa yarın tekrar arıcam maile de cvp atmıyolar cunku haftada en az 3 4 kez arıyorum msj atıyorum adamlar sıkıldı benden

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu arada bena bunu söledikleri gün 2 3 gun önceydi...cuma olabilir yada perşembe

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

bu arada bena bunu söledikleri gün 2 3 gun önceydi...cuma olabilir yada perşembe
    Dedigim gibi Inek'cigim 2 gunde kargo ulasirsa eger yarina bu is yetisir. Git sirketine cingar cikart bu is olacak diye.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

antalyadayım ben şirket istanbulda.mail yamuruna tutiyim o zaman

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aramak her zaman daha iyi mail atmanın çok faydalı olcagını düşünmüyorum.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bugün şirketi tekrar aradım.Bana denilenleri aynen kopyala yapıştır yapıyorum 18 inde atılan msj (((''İşlemleriniz yetişiyor gibi görünüyor.CIEE de onaylanmış işleriniz çünkü.Sisteminden görebiliyorum.Pazartesi başvuru yapılabilecek duruma gelirse ki gelicek diye bekliyorum ozaman Perşembeye formlar elimde.Ozaman da sıkıntı yok tamam mı '')))22 mayısda atılan msj ((( '' Bu akşam haber vericem sana.Tamam mı? Ds formun daha basılmadı görünüyor.Bugün basılırsa yetişir ama akşamı beklemek zorundayım.'')))22 mayıs akşamı tekrar atılan msj (((''ds formuna başvuruldubuyuk ihtimalle yetişicek sana bilgi veririm sonra tamam mı görüşmeyle ilgili''))) arkadaşlar şirketle aramda geçen diyaloglar bu şekilde sizce 25 mayıs 10:15 e benim ds formum yetişirmi???

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bugün şirketi tekrar aradım.Bana denilenleri aynen kopyala yapıştır yapıyorum 18 inde atılan msj (((''İşlemleriniz yetişiyor gibi görünüyor.CIEE de onaylanmış işleriniz çünkü.Sisteminden görebiliyorum.Pazartesi başvuru yapılabilecek duruma gelirse ki gelicek diye bekliyorum ozaman Perşembeye formlar elimde.Ozaman da sıkıntı yok tamam mı '')))22 mayısda atılan msj ((( '' Bu akşam haber vericem sana.Tamam mı? Ds formun daha basılmadı görünüyor.Bugün basılırsa yetişir ama akşamı beklemek zorundayım.'')))22 mayıs akşamı tekrar atılan msj (((''ds formuna başvuruldubuyuk ihtimalle yetişicek sana bilgi veririm sonra tamam mı görüşmeyle ilgili''))) arkadaşlar şirketle aramda geçen diyaloglar bu şekilde sizce 25 mayıs 10:15 e benim ds formum yetişirmi???
    bu konuda kimseden yanıt alamadımm?????

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu konuda kimseden yanıt alamadımm?????
    kargolar nerden veriliyor ? eğer TR içiyse bugun saat 5.30 a kadar verilmesi lazım ki yarına gelsin aksi taktirde 24 ünde verilirse 25inde elinde olur ve bir işe yaramaz.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı orcns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kargolar nerden veriliyor ? eğer TR içiyse bugun saat 5.30 a kadar verilmesi lazım ki yarına gelsin aksi taktirde 24 ünde verilirse 25inde elinde olur ve bir işe yaramaz.
    usa dan yollanacak kargom

tüm o aramda geçen konuşmalar dün geçti bu arada..Bugun ne oldu bilmiyorum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

biraz önce tekrar görüştüm. ciee den biriyle 3 kez görüşülmüş ve teyit ettirmişler 40 öğrenci varmış görüşmeye girecek o yuzden yetiştiricez dediler.Sizce cumaya yetişicekmi??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)