Work and Travel 2025
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tarvelodge Hotel-Wisconsin Dells

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Tarvelodge Hotel-Wisconsin Dells

Evet arkadaşlar şirketim sonunda iş buldu gibiayarlarsa yerleşcem inş.Detaylar: Wisconsin Dells'de.Hotel adı:TarvelodgePozisyon:Hausekeeping ya da Laundry, Saatlik ücret 7.50,overtime yok yazıyo(no overtime) ama yanında yine de 1.50 per hour yazıyor..anlamadım..Haftalık 34 saat.Gidiş tarihi 14-15 haziran gibi. Tecrübeli arkadaşlar bi yorumda bulunabilirlerse çok makbule geçer.Bu son şansım gibi sezon yaklaşıyor..bekliyorum yorumlarınızı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

O söylediğin iş yerini biliyorum. Ama orada çalışan bir arkadaşım yoktu. Eğer yanlış hatırlamıyorsam tiyatronun yanında ki wallmart'a giderken biraz dışarıdadır ama araban veya bisikletin olursa bişey farketmez. Bu arada bu yerler wisconsin dells diye geçiyor ama aslında hepsi Lake Delton diye bir kasaba da. Dells araba ile 10 dk, bisiklet ile de 25 dk civarındadır. Daha başka dells hakkında ne öğrenmek istersen yardımcı olabilirim. Ayrıca dells'e gitmek için Chicago'ya inersen gidiş yolunu tarif edebilirim. Hatta orada kalan Türk arkadaşlara söylerim seni alabilirler.
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O söylediğin iş yerini biliyorum. Ama orada çalışan bir arkadaşım yoktu. Eğer yanlış hatırlamıyorsam tiyatronun yanında ki wallmart'a giderken biraz dışarıdadır ama araban veya bisikletin olursa bişey farketmez. Bu arada bu yerler wisconsin dells diye geçiyor ama aslında hepsi Lake Delton diye bir kasaba da. Dells araba ile 10 dk, bisiklet ile de 25 dk civarındadır. Daha başka dells hakkında ne öğrenmek istersen yardımcı olabilirim. Ayrıca dells'e gitmek için Chicago'ya inersen gidiş yolunu tarif edebilirim. Hatta orada kalan Türk arkadaşlara söylerim seni alabilirler.
    öncelikle teşekkür ederim ilgin için. Dells'in özellikleri hakkkında az çok bilgi edindim forumdan.Chicagodan gidildiğini vs. öğrendim.Benim sorun ekonomik yönünden beni sıkıntıya düşürebilecek bir yer mi,malum hotel,otel işlerinde çok üst düzey bir kazanç elde edilmiyor.sezon da erken kapanıyormuş o bölgede..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)