Work and Travel 2025
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ??

Skype dan görüşme yaptık.2 hafta geçmesine rağmen cevap alamıyoruz.Sizce oyalanıyormuyuz ? hadi diyelim kabul edildik Ds formu ne zaman gelcekte vize alcazda bilet alıcaz ? bu gecikmelerin sebebi ne olabilir ??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

sen görüşme yapmışsın şanslısın yine. ben işi seçtim hala görüşme zamanını bekliyorum. aynı soruyu ben de danışmana sordum ds ne zaman gelecek geç kalmadık mı diye. mailime cevap gelmedi şirketi aradım dışarıda olduğu için görüşemedim bakalım yarın alırım cevabı. umarım ukla bizi oyalamıyordur.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Cevap alamıyoruz derken işveren mi geridönüt vermiyor şirket mi?
    ds nin gelmesi min 3hafta bundaki bilgilerle vizenin alınması da min 2hafta sonrasına olur uçak biletini saymıyorum işe yerleştikten sonra alırsın vize reddi olursa iade olur tüm ücret bunları final sınavlarına ve gideceğin tarihe göre takvime yerleştir bakalım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

şirkette olmadığı için cevap alamadım. yanlış anlaşılma olmasın normalde danışmanım hemen cevap veriyor yani.
    takvime yerleştirince oluyor aslında sorun yok . benim okulum 8 haziranda bitecek . en erken gidiş tarihi olarakta 12 haziran yazdım. ama görüşme falan olmayınca insan ister istemez stres yapıyor ne olacak sonu diye. artık hayırlısı bakalım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks