Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yogi bear jellystone

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart yogi bear jellystone

arkadaşlar daha önce yogi bear'da çalışan var mı? lousiana eyaletinde hammond diye bi yerde. bilgisi olan var mı bu işle ilgili.
    saati:7.25$ overtime:always 12 $ konaklama haftalık: 35 $ min çalışma : 45 saat gibi bi teklif var ama. açıkçası yer küçük olduğu için istemedim maryland new jersey gibi yerleri istiyordum.ama kafama da takıldı. bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

kimse yok mu yogi bear'a giden ya da new orleansı fln bilen?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

işin gayet iyi bence. Özellikle saatlik 9.00 dolar ve minimum 25 saatlik bir işi almışken bu iş harika derim. Yeri boston a 1 saat uzaklıkta da olsa işim kötü. Bu işi tercih ederdim ben. 3 ay iyi çalışıp, 1 ay gezmek için tabi.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ücret olarak iyi olması aklımı karıştırdı benim de. yemekte işyerinde %25 indirimli olarak veriliyormuş. fakat yer olarak beğenmedim pek. hammond ile ilgili çok bilgim yok tabi ki ama küçük kasabaymış. orada zaman nasıl geçer şüphelerim var açıkçası. kafam iyice karıştı.
    son olarak indiana da bi iş önerdiler. onun saati de 7.25 $ min 40 saat konaklama bedava. bu arada yogi bear daki iş customer service müşterilere bot verme fln. indianaki ise yemek işi. mutfakta ya da kasiyer olarak.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gokhaann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ücret olarak iyi olması aklımı karıştırdı benim de. yemekte işyerinde %25 indirimli olarak veriliyormuş. fakat yer olarak beğenmedim pek. hammond ile ilgili çok bilgim yok tabi ki ama küçük kasabaymış. orada zaman nasıl geçer şüphelerim var açıkçası. kafam iyice karıştı.
    son olarak indiana da bi iş önerdiler. onun saati de 7.25 $ min 40 saat konaklama bedava. bu arada yogi bear daki iş customer service müşterilere bot verme fln. indianaki ise yemek işi. mutfakta ya da kasiyer olarak.
    konaklamasını basdan iicene sor gokhan banada konaklamsı bedava maine de iş sunmuşlardı sonrası malum haftalık 85 dolara cıktı nolcagı belli olmaz ama yukardaki iş eger dedigin gibiyse ki job offerı gormeden inanma ii bir işmiş

neden job offeri görmeden inanma diyorum gene bana 40+ saat çalışırsınız diyen danışmanım ukla abroad daki job offerda 32 - 36 saat yazıyordu

ama yukardaki dedigin gibiyse bence gzl iş ben newhampshire da bi iş buldum gayet gzl iş ama seninki gibi merkeze uzak ama olsun para kazanıp sonradan gezmesi var bu işin birde bi araştırayım işini bakalım bulabilirsem bişiler yazarım burdan
    FORZA ES-ES

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gokhann arastırma acısında işi biraz daha acarmısın camp alanımı bu yogi bear ?
    FORZA ES-ES

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

skyline26 cevabın için teşekkür ederim. kafam baya karıştı. danışmanım bunu cci job offer olarak gönderdi. yani her şey yazıyor. kendisi şu iş var saati bu kadar demedi. yogi bear haftada 5 gün indiana beachte ise 6 gün çalışacağım.
    yogi bear da overtime always demesi iyi duruyor. ama indiana ve lousiana arasında kararsız kaldım. ya da başka iş isteyeceğim tabi bu da seçenek

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

evet camp alanı yogi bear jellystone olarak geçiyor. Yogi Bear's Jellystone Park Camp-Resort Robert, LA | Louisiana's #1 Destination for Family Recreation internet sitesi de burası.
    indiana ki iş ise indiana beach olarak geçiyor. burada da mutfak işi fln var.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet camp alanı yogi bear jellystone olarak geçiyor. Yogi Bear's Jellystone Park Camp-Resort Robert, LA | Louisiana's #1 Destination for Family Recreation internet sitesi de burası.
    indiana ki iş ise indiana beach olarak geçiyor. burada da mutfak işi fln var.
    bence louisana daki iş gayet gzl hem güneyde gzl bi travel planlayabilirsin tabi sana kalmış herşey bi las vegas san francisco los angles 3lemesi yapıp newyorka gecip ordan dönebirisin gayte de gzl olur
    FORZA ES-ES

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

açıkçası ben de travel kısmını öyle planlamıştım ama işin olduğu hammond ile ilgili bilgi bulamadığımdan çekindim biraz.doğru düzgün resim bile yok. çok sıkıcı bi yer olmasın. o yüzden içimi rahatlatacak birilerini aradım forumda sen cevap verdin sağol valahi.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Yer kucuk fakat isin sartlari iyi. Bu zamanda bundan iyisini zor bulursun bence kabul et.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

cevabın için sağol break. şirketime söyledim bu işi istediğimi. sisteme ismini girdik dediler. bekliyoruz bakalım.

Tecrübe Puanı
    10

cevabın için sağol break. şirketime söyledim bu işi istediğimi. sisteme ismini girdik dediler. bekliyoruz bakalım.
    Insallah olur guzel gezi plani yaparsin. New Orleans cok guzel diye duymustum oraya gidersin. Sana tavsiyem donusunde gezi olarak ya NY sec ya da Miami. Hatta Miami oradan da trenle NY yaparsin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

inşallah. gezi planımda ilk olarak batı sonra ny olarak düşündüm. daha iş kesin değil ama insan ister istemez kafada planlıyor bunları tabi para olursa miami artı ny olur ona da hayır demem

Tecrübe Puanı
    10

inşallah. gezi planımda ilk olarak batı sonra ny olarak düşündüm. daha iş kesin değil ama insan ister istemez kafada planlıyor bunları tabi para olursa miami artı ny olur ona da hayır demem
    Eger arkadasin yoksa bati cok pahali olur senin icin. O lokasyon Miami ve NY icin cok elverisli. Hatta Miami sonrasinda gotobus.com'dan tur satin alarak doguda bircok yeri gezme firsatin olur.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

tek kişi gideceğim. eğer orada travel için arkadaş bulursam daha iyi tabi. bulamazsam da dediğin gibi turlarla doğu yakasını gezerim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)