Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yorum bekliyorum not ortalaması??

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Question Yorum bekliyorum not ortalaması??

Arkadaşlar bugüne kadar ki not ortalamamı yazıyorum.
    Sırasıyla 1. sınıftan 3.sınıfın birinci dönemine kadar

1.71 1.15 1.03 1.33 1.92 ve genel not ortamalası 1.79 yorumlarınızı bekliyorum. ingilizcemde çok iyi değil öle uzun cümleler kuramam ama karşımdakini anlarım genelde

Değerli yorumlarınızı bekliyorum herkez yazabilir olumlu olumsuz

BannedUser
    Guest

Bu 5 ortalama genelde sanki 1.79 dan daha dusuk gibime geliyor. Calısmadan gidersen ret alman olasılıgın cok yuksek sirketini ara sana ingilizce ders versin vizeye girmeden once yani hazırlasın..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu 5 ortalama genelde sanki 1.79 dan daha dusuk gibime geliyor. Calısmadan gidersen ret alman olasılıgın cok yuksek sirketini ara sana ingilizce ders versin vizeye girmeden once yani hazırlasın..
    Yani transkripte yazanı yazdım ben buraya yani ben hesaplamadım.Ama genelde yükselme olduğu için sorun olmaz dediler o kadar kötü diyosun yani sen ölemi.Ne diyebilirimki ingilizce konusunda işte kluplere üyeydim fazla çalışmadım demeyi düşünüyorum.

BannedUser
    Guest

O olmaz baska nedenler bulman lazım. Bolumum zordu tarzı olmalı kulup derken Amerikan Futbolu Kulubu ya da Basketbol Kulubu ise buradan damardan girersin ama oyle gezi kulubu iktisat kulubu onlar sokmez....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

dağcılık dalış klubü desem filan olurmu sence :S

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

O olmaz baska nedenler bulman lazım. Bolumum zordu tarzı olmalı kulup derken Amerikan Futbolu Kulubu ya da Basketbol Kulubu ise buradan damardan girersin ama oyle gezi kulubu iktisat kulubu onlar sokmez....
    bide genel ortalamayla ilgili açıklama yapmıştım onun için ne diyosun yani yükselme durumu filan bide transripte yazıyo ort. 1.79 diye şimdi 1.60 larla alanlar bile var :S

BannedUser
    Guest

Okulda Amerikan Futbolu Kulubu var mı bak ona calıs bı kac Amerikan Futbolu Kulubu ogren falan isimler ogren o ise yarar.

Bolum ne. Ciddi diyorum sirketine soyle yardım etsin ing yoksa. Ben benim arkadaslara hergun ders veriyorum ing hocasıyla hiç biri ret almasın diye.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Okulda Amerikan Futbolu Kulubu var mı bak ona calıs bı kac Amerikan Futbolu Kulubu ogren falan isimler ogren o ise yarar.

Bolum ne. Ciddi diyorum sirketine soyle yardım etsin ing yoksa. Ben benim arkadaslara hergun ders veriyorum ing hocasıyla hiç biri ret almasın diye.
    haha şuanda ciddi tırsma yaşatıyosun bana :S neyse iyi oldu boşver.Bölüm r.sinema.tv ve açıktanda lisans iktisat var ama onda 1. sınıfım.off napıcam .. mühendislikte değil

BannedUser
    Guest

Niye tırsıyorsun sana ne yapman gerek onu soyluyorum bunları yaparsan sana artı kazandırır bişeyler bilmem gerek basketbol sever misin diye sorarlar bazen evet dicen tabi no deme cunku konu acılsın baktın ordan yardırıyo hiç korkma her turlu verir. Yani bi konu acman lazım yuzunu eksitirse nota bakıp senin araya girmen lazım.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu arada ingilizce o kadar kötü değil.mesela ne kadar bi ingilizceden bahsediyosun sen?mesela nasıl bi cümle kurmak gibi yada anlamak :?

BannedUser
    Guest

amerikaya gitmeyi cok istiyorum. sporu cok seviyorum bu yüzden en buyuk hayalim ABD de bir spor musakabasına gitmek zaten tr de dagcılık yapıyorum. fakat asıl amacım okulumu bitirip meslegimi yapmak. spor muhabiri olmayı cok istiyorum... bunu cevir bakalım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kurabildiğim cümleler ancak şöle olabilir mesela bak.-I usually travelling with my scuba diving club.Iregistred scuba diving club 3 years ego.So ı didnt enough work my lessons.And another reason ı m open universitiy student now.This year ı pass the 9 exams. neden notların kötü derse başka ne dicem bilmiyorum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

amerikaya gitmeyi cok istiyorum. sporu cok seviyorum bu yüzden en buyuk hayalim ABD de bir spor musakabasına gitmek zaten tr de dagcılık yapıyorum. fakat asıl amacım okulumu bitirip meslegimi yapmak. spor muhabiri olmayı cok istiyorum... bunu cevir bakalım
    bi saniye ceviriyorum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Question

I want go to usa so much.I lıke sports so I had a dream about wachted to basketball in usa.I m climbing from turkish mountain but I have a big dream ı want to sport reporter so much ifade nasıl

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Abi ancak bu ve benzeri seviyede konusabiliyorum ben :s GRAMERLER DE HATA OLABİLİYOR TABİ HEYCANDAN ordada muhtamelen heyecan yapıcam bu konuda.Bana önerin nedir başka. benim bahanelerim yeterlimi basketboluda katarsak.

BannedUser
    Guest

ii ii kendin cevırdin deme. Yani bu tarz cevaplar hazırla kafanda konuyu sen ac.. anlatabildim mi. ..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben cevirdim tabi neden yalan söliyim.Bu kadar bi inglizcem var işte artık bundan sonra üstüne çok bişey katamam ancak kelime katabilicem belki heyecanlanmakta cabası

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Sana tavsiyem karışık ve uzun cümleler kurmak yerine,sade ve kısa cümleler kullan. Zaten kimse senden çok iyi bir şekilde ingilizce konuşmanı beklemiyor. O yüzden çok sıkıntı yapmadan temel olarak kullanabileceğin cümleler kur kafanda gitmeden.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aanammmmm ben varya hergün böle veviri yapıp idmanla çıksam sorun olmaz haa

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Night terror Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana tavsiyem karışık ve uzun cümleler kurmak yerine,sade ve kısa cümleler kullan. Zaten kimse senden çok iyi bir şekilde ingilizce konuşmanı beklemiyor. O yüzden çok sıkıntı yapmadan temel olarak kullanabileceğin cümleler kur kafanda gitmeden.
    hmm ben hiç uzun cümle kullandıpımı sanmıyorum aslında ama öle görünüyosa daha kısa ve net cümleler kurmaya çalışırım teşekkürler yorum için

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

başka... düşüncelerini paylaşmak isteyen varmı acabaaa ??

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ortalaman dusuk ingilizceni az gelistir ve vize tarihini biraz gec al. En azindan sordugu sorulari anla. Neden dusuk oldugunuda soylersin guzel bir dille orada.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Smile

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalaman dusuk ingilizceni az gelistir ve vize tarihini biraz gec al. En azindan sordugu sorulari anla. Neden dusuk oldugunuda soylersin guzel bir dille orada.
    teşekkürer.Benim ingilizcem bu kadar yani bu kısa zamanda üstüne fazlada bişey koyamayacağımı sanıyorum.Not ortalamasına gelince aslında son iki dönemde bi yükselme var fakat ortalama 1.79 yani bu yılki dönem ortalamamdan(1.91) düşük.Kendimi ifade ederken kluplerle fazla ilgilendiğimi sölicem dürüt olucam kluplerde takıldım dicem o zaman heralde inanırlar dürüst olduğuma bu arada vizeyi geç al demişsiniz mesela kaçı gibi alayım ve neden ???

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürer.Benim ingilizcem bu kadar yani bu kısa zamanda üstüne fazlada bişey koyamayacağımı sanıyorum.Not ortalamasına gelince aslında son iki dönemde bi yükselme var fakat ortalama 1.79 yani bu yılki dönem ortalamamdan(1.91) düşük.Kendimi ifade ederken kluplerle fazla ilgilendiğimi sölicem dürüt olucam kluplerde takıldım dicem o zaman heralde inanırlar dürüst olduğuma bu arada vizeyi geç al demişsiniz mesela kaçı gibi alayım ve neden ???
    Ben onu ingilizce calisabilmen icin soylemistim. Temel sorulara cevap verebiliyor musun?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

temel sorulara cevap verebilriim tabiyki yani neden gidiyosun kaç gün kalıcaksın nerde çalışcaksın vs gibi soruları anlayıp yanıt verebilriim tabiyki ama zorlarda neden 2.sınıfın 1 döneminde düşüktü filan derse ben tekrarlara düşerim çünkü herpsinin nedeni aynı mazeret kısmı için ne düşünüyorsunuz? olurmu dersiniz? yani zaten 1.sayfa da ingilizce seviyemi görmüşsündür çeviri vardı orda

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben onu ingilizce calisabilmen icin soylemistim. Temel sorulara cevap verebiliyor musun?
    bu arada bağzı dönemlerde 1.03 1.13 lere kadar düşmüş ortalamam onlar konusunda dicek bişeyimde yok hep aynı mazeretler yani .Ama genel ortalama önemli ZATEN değilmi

Tecrübe Puanı
    10

temel sorulara cevap verebilriim tabiyki yani neden gidiyosun kaç gün kalıcaksın nerde çalışcaksın vs gibi soruları anlayıp yanıt verebilriim tabiyki ama zorlarda neden 2.sınıfın 1 döneminde düşüktü filan derse ben tekrarlara düşerim çünkü herpsinin nedeni aynı mazeret kısmı için ne düşünüyorsunuz? olurmu dersiniz? yani zaten 1.sayfa da ingilizce seviyemi görmüşsündür çeviri vardı orda
    Guzel, burada oneli olan nerede sorusuna ne zaman yaniti verme. Istenilen sorulara dogru cevap ver yeterli. Heyecan yapma, temiz sakal trasini ol. Bolumunun zor oldugu soyle ya da ilkbasta alisamadigini okumak istemedigini sonradan fikrinin degistigini belirt. Bence ingilizce seviyen yeterli. O cumleleri kuramayacak pek cok adam gidiyor Work&Travel ile.

bu arada bağzı dönemlerde 1.03 1.13 lere kadar düşmüş ortalamam onlar konusunda dicek bişeyimde yok hep aynı mazeretler yani .Ama genel ortalama önemli ZATEN değilmi
    Onemli olan genel ortalama evet. Senin yerinde olsam bu donem iyi calisir ortalamami 2,50 yapardim. Olasi vize reddinde 2. basvuru yaparken sana artisi olsun diye.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Smile

Guzel, burada oneli olan nerede sorusuna ne zaman yaniti verme. Istenilen sorulara dogru cevap ver yeterli. Heyecan yapma, temiz sakal trasini ol. Bolumunun zor oldugu soyle ya da ilkbasta alisamadigini okumak istemedigini sonradan fikrinin degistigini belirt. Bence ingilizce seviyen yeterli. O cumleleri kuramayacak pek cok adam gidiyor Work&Travel ile.

Onemli olan genel ortalama evet. Senin yerinde olsam bu donem iyi calisir ortalamami 2,50 yapardim. Olasi vize reddinde 2. basvuru yaparken sana artisi olsun diye.
    Anladım sabahın bu saatinde duymak istediklerimi sölemişsin biraz motive oldum doğrusu.Aslında derslere artık sarılıyorum zaten kendiliğinden çıkıccaktır 2'nin üztüne 2. dönem notları..tavsiyelerin dikkate alınacaktır teşekkürler tekrar break.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende ds formunu bekliyorum sonra vize randevusu alacam.Genel ortalamam 1.97 son dönem ortalamam 2.24 ama ingilizce transkripte sadece genel ortalama yazıyor yani dönem ortalaması yazmıyor türkçe olanda hepsi yazıyor sizce hangisini vermeliyim? Bölümüm çevre mühendisliği belki mühendisliği duyunca ortalamanın düşük olmasına takılmaz birde çok az bir fark var 2'ye İngilizcede de sıkıntı yok. Bakalım heyecanla bekliyoruz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

10 üzerinden 7 lik bir ingilizceyle alabilirsin 2.00 GNO ya sahip 10 üzerinden 5 ingilizcesi olan bir kişiyle aynı şanstasın bana göre.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)