Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Work and Travel 2014

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Work and Travel 2014

Merhaba arkadaşlar,

2014 yılı için Work and Travel'a katılacağım. İsmini vermeyeyim ama bir şirketi bilgi almak için aradım, 2014 için erken kayıt dönemini sordum, yarım yamalak cevaplar verip sürekli davet ettiler. Erken kayıt döneminin başladığını ve her sene fiyatlara zam geldiğini, kayıt yaptırırsam 2013 fiyatıyla kayıt olacağımı söyledi. İki cümlesinden birinde beni görüşmeye davet ettiği için görüşmeye de gitmedim.

Size sorum şu; erken kayıt döneminden faydalanabileceğim tarihler aralığı hemen hemen nedir? Ayrıca her yıl yaklaşık olarak ne kadarlık bir aralıkta programa zam yapılıyor?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Erken kayıt donemı yaklasık olarak eylül kasım arası denebilir. Yapman gereken erken kayıttan ziyade bana kalırsa çalışmak istediğin bölgeyi belirlemek ve istediğin işe gitmek. Bir şirkete erken kayıt olursun ama sağladığı işler ucsuz bucaksız yerlerde ve şartları iyi olmayan işler olursa sence erken kayıtın bir anlamı kalır mı? Onemlı olan sağlayabileceği iş kaliteleri ve sponsorun kalitesi. Danışman şirkete ödeyeceğin ücretin miktarı düşünülmesi gereken en son şeylerden biri.

Şimdiden kolay gelsin.
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kasim ayina kadar donem erken fiyat alman icin yeterli , sirket baya sacmalamis bence daha 2013 icin ogrencileri yollamadilar 2014 kaydina gecmeye calisiyorlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2014 işleri de muhtemelen eylül-ekim arası belli olacak o zaman? İşe gelince, orta düzey bir şehirde eğlence parkında çalışmak istiyorum.

Bir de muhtemelen firmalar genelde aynı işveren ve sponsorlarla çalışıyorlardır her sene ya da çok değişiklik olmuyordur. Bu sene şirketlerin watçıları yolladığı firmaları görebiliyor muyum?
    Konu EmreG tarafından (01-05-2013 Saat 09:12 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

konsoloslugun sitesinde vardi , ayrica firmalara cok guvenme , 2 -3 sene evvel calismayi bitirdikleri sponsorlari ve islerini biz bu sponsorla calisiyoruz bu islere yolluyoruz diye salliyorlar. Islere dikkatli bak , secimini yap onu bu sene yollayan firmalra git ve sozlesmeye sectigin eglence parklari eger sirkete gelmezse , tum para 1 hafta icinde iade edilir maddesini ekle. Ya da piyasada 1-2 tane saglam sponsorla calisan saglam firmalar var onlari sec.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sitenizde eduyork'un da sponsorluğu var reklama girmez herhalde. Çevremde bu firma ile giden birkaç arkadaşım var ben de onlar gibi bu firmayı seçmeyi düşünüyorum. Dediğiniz maddeyi de mutlaka ekletirim, teşekkürler. İlk aşama yeni sezon işlerin belli olmasına kaldı o zaman. Ne zaman belli olursa artık ben de firmaları tekrar bir araştırmaya başlarım.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sadece reklam bu , buraya reklam vermeleri hicbir firmanin iyi ya da kotu oldugu izlenimini yansitmasin , sadece reklam veriyorlar yani. Daha erken zaten , agustos eylul ayi gelsin , o zaman tekrar detayli arastirirsin.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bir de bu sene giden arkadaslarin calistiklari yerin memnuniyetini cok iyi gozlemle. Cunku rahat bor travel icin siki bir work gerekiyor bir nevi. ornek olarak Lagoon park 50 sayfalik baslik olmus. Tabi artik ogrenci almiyor tabi orasi ayri mesele. Demek istedigim celismak istedigin isyerini sec oraya gitmeye odaklan. Ozgursum un da dedigi gerekirse madde eklet sozlesmeye. Kolay gelsin.
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

malesef sirketlerin kotu yonetimi nedeniyle , intrax sponsoru Turk firmalariyla calismayi birakti , Lagoonpark bu yuzden gelmedi bu sene Turkiye ye. Tekrardn soylemek gerekirse sirket degil is secmek en mantiklisi eger sececegin isin yoksa en saglam sponsorlardan birini secip onunla yollayan firmalar arasindan secim yaparsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ben istanbul üni ingiliz dili ve edbytı okuyorum ama derslere eflan hiç gitmedim sınıfta kaldım şimdi seney vize için gorusmeye gittiğimde adamlar benim son dönemime bakıcaklar di mi? yani önumuzdeki donem 2 nin ustunde ortlama yaparsam sıkıntı olmaz? Teşekkürler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı yagmursyner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben istanbul üni ingiliz dili ve edbytı okuyorum ama derslere eflan hiç gitmedim sınıfta kaldım şimdi seney vize için gorusmeye gittiğimde adamlar benim son dönemime bakıcaklar di mi? yani önumuzdeki donem 2 nin ustunde ortlama yaparsam sıkıntı olmaz? Teşekkürler
    hayır genel ortalamana bakılacak
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Şirketını ıyı arastır kardesım herkese guvenme onunde daha cok zaman var kasım aralık gıbı on kayıtlar baslarlar.. Sırket hersey bunu unutma... Sımdıden 1750 cıvarlarında fıyat cekenler varmıs sanırım oyle duydum.Burdanda anlasılıyorki wat bu sene daha yukarı cekılecek gıbı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır genel ortalamana bakılacak
    Tamam zaten sınıfta kaldım. seneye gene biri okuyacagım ya , diyorum ki adam bana benim sen sınıfta kalmışın gidemezsin der mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)