Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 18 şubat ankara vize görüşmem

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 18 şubat ankara vize görüşmem

kumral mavi gözlü güleryüzlü görevliye denk geldim
    ortalamam 2.29, inglizce konuşma konusunda sıkıntım yok
    diyaloğumuzu aktarıyorum

hi,how re u
    i am fine thanks

where do u study
    i am studying at 9 eylül üni

have u ever been abroad before
    no i havent been. this is the first time

your g.p.a?
    my gpa 2.29

where will you work?
    this is not certain. i will meet with my manager face to face at job fair. after we will reach an agreement about my position. i wanna go to california

why california
    because i wonder disneyland

gülümsedi sonra birşeyler söledi. anlayamadım, nasıl olsa vizeyi aldım die düşünüp, ne dediği hakkında çok kafa yormak istemedim repeat fln demedim. pasaportumu bna geri uzatınca mor oldum beyaz kağıt verdi ds formu eksik die işaretlemiş. ups masasına yönlendirilmedim. şirkete gittim ne red ne kabul dediler. bnden önce giren odtüden arklar vardı orda ayaküstü tanıştık. onların bazıları da aynı beyaz kağıttan almışlar bnm gbi.. manisadan ankaraya 600 km yol gidip de ,sonucumun hala belirsiz olması açıkçası üzdü. konuşamamış olsam, vücut dilimi çekingen kullanmış olsam vb.. hak veririm görevliye ama ben o beyaz kağıdı haketmedim

benim durumumu dha önce yaşamış arklar varsa , bişeyler yazarlarsa memnun olurum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadasim ds 2019 formu olmadan hickimseye vize sonucu belirtilmez ve vizesi basilmaz. ds 2019 formunu yolladiginda pasaportla beraber sana vizeni basar geri yollarlar insallah merak etme...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı pofuduktavsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kumral mavi gözlü güleryüzlü görevliye denk geldim
    ortalamam 2.29, inglizce konuşma konusunda sıkıntım yok
    diyaloğumuzu aktarıyorum

hi,how re u
    i am fine thanks

where do u study
    i am studying at 9 eylül üni

have u ever been abroad before
    no i havent been. this is the first time

your g.p.a?
    my gpa 2.29

where will you work?
    this is not certain. i will meet with my manager face to face at job fair. after we will reach an agreement about my position. i wanna go to california

why california
    because i wonder disneyland

gülümsedi sonra birşeyler söledi. anlayamadım, nasıl olsa vizeyi aldım die düşünüp, ne dediği hakkında çok kafa yormak istemedim repeat fln demedim. pasaportumu bna geri uzatınca mor oldum beyaz kağıt verdi ds formu eksik die işaretlemiş. ups masasına yönlendirilmedim. şirkete gittim ne red ne kabul dediler. bnden önce giren odtüden arklar vardı orda ayaküstü tanıştık. onların bazıları da aynı beyaz kağıttan almışlar bnm gbi.. manisadan ankaraya 600 km yol gidip de ,sonucumun hala belirsiz olması açıkçası üzdü. konuşamamış olsam, vücut dilimi çekingen kullanmış olsam vb.. hak veririm görevliye ama ben o beyaz kağıdı haketmedim

benim durumumu dha önce yaşamış arklar varsa , bişeyler yazarlarsa memnun olurum
    Bence hayırlı olsun demek en doğrusu, alamaman için bir sebep yok ortada, oldukçada basarılı geçmiş görüşmen...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

pasaportumu alması gerekmiyor muydu bu işte bi terslik yokmu neden geri verio ki, eve götürüp ne yapıcam pasaportu

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı pofuduktavsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pasaportumu alması gerekmiyor muydu bu işte bi terslik yokmu neden geri verio ki, eve götürüp ne yapıcam pasaportu
    DS belgen geldiği zaman şirketin pasaportunu ds ile birlikte yollacak...sonra vizen basılıp sana geri yollanacak pasaportla birlikte...
    sorun yok yani..

everything is ok...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

pasaportunu almicak terslik yok.. ds formun geldiginde pasaportla beraber yollayacaksin o zmn basacaklar vizeni.. eger ds formuyla beraber eksiksiz olarak gitseydin vize gorusmesine o zmn pasaportunu alirdi ancak sende eksik belge vardi ve bundan dolayi pasaportunu sana geri verdi.. endise etmene gerek yok..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok hocam zaten pasaportu sana vermesi gerekiyor. şirketin ds2019 formun gelince formla birlikte pasaportuda beraber ups ile konsolosluğa geri gönderecekler. sonra mülakattan anladığım kadarıyla büyük bir ihtimalle pasaportunda vize basılmış halde konsolosluk geri gönderecek. ok.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tmm teşekkür ederm kaç gündür kendi kendimi yiyip bitirdim neden pasaportu geri verdi die ilk kez gitmenin şaşkınlığı olsa gerek..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

seni sirketinin bu konuda bilgilendirmesi gerekirdi ama iste bu forumun en guzel yani sirketlerin vermesi gereken bilgileri bile burdan ogreniyoruz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)