Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: San Antonio TX vazgeçmek istiorum!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy San Antonio TX vazgeçmek istiorum!

selam arkadaşlar, umarım bu ilk konumda daha önceden deneyimi olan arkdaşların yardımlarını alabilirim. çünkü herşey o kadar acele oldu ki şu an gerçekten doğru olaNı yapmak için tavsiye almaya ihtiyacım var.
    öncelikle geçen hafta bir şirketle anlaştım sözleşmeyi yapıp ön kayıt ücretini verdim. bana teksas san antonio seaworldü ballandıra ballandıra anlattılar. yalnız benim aklımda dev boyutlu soru işretlri vardı. bir kere konaklama ayda 450 dolar ve 100 dolar depozito ödüyorsunuz gitmeden, iki konum olarak teksas amerikanın pek de merkezi olmayan, uzak dolayısıyla da gezi kısmında pek de avantajlı olmayan bir yerde. kazanacağım paranın pek fazla olmayacağı da bir gerçekken 450 dolar çok yüksek bi rakam ve ben çok olmasa da program ücretini çıkartabileceğim kadar para biriktirmek istiorum. ama arkadaşım kabul edelim diyince mail atıp kabul dedik. daha iki gün oldu. işlemlerin başlaması için benim imzama fln ihtiyaçları yoksa başlamıştır işlemler. ama ben vazgeçmek istiorum. bana önerileriniz var mı, gidilebilecek küçük ama konumu güzel şehirler veya para biriktirebileceğim işler hakkında. umarım konuyu doğru yere açmışımdır. herkese keyifli akşamlar =)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hic bekleme telefon ac degistir bende cok gec kalmis deyilsin....firmalar kendileri isterlersen gitmeden 3 gun once bile degistiriyorlar isleri

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hiç düşünme değiştirirsin hemen benim arkadaş benim yüzünden değiştirdi ordan biliyom

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet arkadaşlar değiştiricem biliorum mırın kırın yapıcaklar ama zorla güsellik olmaz sonuçta. şimdi iş seçenkleri azalmaya başladı artık onu da biliorum ama.. bakıcam artık.. sizce de çok pahalı bir konaklama ücreti yok mu, bir de teksas pek de Amerika eyalati sayılmayacak kadar değişik bir kültüre sahip araştırdığım kadarıyla giden birileri olsa da birşeyler söylese keşke.. ha bir de seaworld para kazandırmaz diolar.. ne yapıcam alternatif olarak hiçbi fikrim yok açıkçası şu an..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Teksasda ayda 450 dolar kira çok düşündürücü çünkü teksasda konaklama genellikle ucuzdur.Bence işini değiştirsen iyi olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya dediğim gibi hiçbir getirisi olmayacağını düşünüorum. şu an şirketi seçmekle iyi yapıp yapmadığımı da sorguluyorum. çünkü bana "ya şimdi işler kesat istediğin yer oladabilir olmayadabilir" tarzında bir savsaklamaları olmuştu başta. sonuçta güzel bi yer olmıcaksa ya da para biriktiremiceksem bu programın hiçbir artısı olmayacak. çok düşünceliyim şu an, içimden vazgeçmek gelior =(

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar şirket bnm mailim üzerine işlemleri başlattığını ve vazgeçmek istiosam 100 dolar cancellation fee almaları gerektini, bu durumun iş verenle firma arasındaki güveni yıprattıını fln sölüyor.. napmam gerektini hiç bilmiorum ya..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

450 $ pahaliymis bende texas ucuz diye duymustum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

450$ konaklamayı görüpde kabul ettiysen bu seçun bir cezası olmalı bence de. Hatta 100$ az bile, hepimize birer gazoz ısmarlaman lazım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya tüm foruma yeticek kadar gazoz alırım ön kayıt ücretini geri verirlerse tabii bkz: imkansız..
    gidicem galiba artık seve seve..
    of ya..
    neden yardımcı olmuolar sanki..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Sen bastır biraz, çingenelik falan yap. Kesinlikle değiştirmeleri lazım.
    Biliyolar ki böyle dandik işleri herkes kabul etmez. Hazır senden parayı aldıkları için, itiraz etmeleri normal. Bence kibarlığa bir yana koyup olayı çözmen lazım.

Sorun sadece kira ise evi kendin de bulabilirsin sanırım. Eğer gideceğin yerin adresini verirsen bakınırız netten. Bir fiyat fikri oluşur işte kafanda

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bencede sorun sadece kiraysa ilk başta 1 hafta kalırsın idare edersin. orda bile ucuz yerler bulabilirsin. çok abuk bi rakam 450 dolar. iş değiştirme konusuna gelince bzm şirkette 150 dolar dedi. mesela bnde bi ara düşündüm değiştirmeyi ama şunuda unutma acentanda henüz yerleşememiş öğrencilerde vardır şirket önceliği onlara verecektir sonuçta sen kabul etmişsin işi. bilmiyorum ama işi değiştirmek istersen bu parayı vermek zorunda kalabilirsin yada sağlam bi sebep bulmalısın çünkü senin bırakma sebebin keyfi. mecburiyetten değil.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadasim. Teksas San Antoniodaki sea Worldden vaz gecme kararin kesin mi eger kesinse benim bir arkadasim orayi istiyor. hicbir acentayla da baglantisi yok eger sen ordan vaz gecmek istiyorsan biz senin acentandan kayit yaptirip o isi arkadasimiza aldirmak istiyoruz ve sen de bu sayede belki cancellation fee olan 100$ odemek zorunda kalmayacaksin. Bizimle irtibata gecmek istiyosan mailim:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır arkadaşlar.
    Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.

Uyarıları dikkate almayan kullanıcılar siteden süresiz banlanacaktır!
    Konu Fiorex tarafından (26-03-2008 Saat 03:20 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşım para falan almamaları gerek iş sözleşmesini imzalamadın sonuçta değilmi yani zaten bir işe yerleşmiş durumda değilsin.Yok iş sözleşmeni imzalayıp ds bastırtdıysan o zaman para alıyorlar.Gerçi firmadan firmaya değişebiliyor sözleşmede yazıyor bu tür şeyler bir bakmanı tavsiye ederim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu yaz texas sea world de çalışcam ,bana da çok geldi 450$ kira için,olmadı dedikleri gibi 1 hafta kalıp ew tutulabilir.gidersen ne zaman gidiceksin sen

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar SeaWorld e yer bulabilmemin imkanı hala varmı acaba?Acil olarak mesaj atabilirseniz çok sevinirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bu saatten sonra çok zor birader...

Alıntı ata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar SeaWorld e yer bulabilmemin imkanı hala varmı acaba?Acil olarak mesaj atabilirseniz çok sevinirim.
    biz en son 3-4 ay önce iş fuarında seaworld ile sözleşme imzalamıştık.genelde büyük firmaların kontejanları önceden doluyo benim bildiğim.şu saatten sonra seaworld biraz hayal olur ama başka işler de var sonuçta..hayırlısı olsun senin için

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

açıkçası Texas eyalet olarak San Antonio da şehir olarak güzel neden bu kadar soğudun merak ettim.Texas kendine has dokusu olan biryer diğer birçok yer gibi kırma bir eyalet değil açıkçası.Herkes büyük,kalabalık ve gözde mekanları istiyor ama önceden gitmedikleri için birçoğu neyle karşılaşacağını bilmiyor.Yani bence eyaleti şehri dert etmene gerek yok.Ayrıca kira fazla geliyor ise yüzde 90 kesene uygun biryer bulacaksındır,çünkü oraya tek giden sen değilsin her yaz birileri gidiyor ve orada doğal olarak bir wat pazarı oluşuyor oradaki konaklama sahipleri için.Mesela ben dün Maryland için craiglist e ilan vermiştim kalacak yer aradığımı belirtip,bugün oradaki bir öğrenciden cevap aldım x kişisi öğrencilere uygun konaklama sağlıyor istersen irtibata geç diye.yani kirayı sorun etme bence birçok kişi şirketin ayarladığı yerde kalmıyor zaten bir süre sonra.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaşlar valla ben de istedim seaworlde gitmeyi ama şimdi gittiğim yerden den memnunum. yani ben konaklama yapılacak yeri gördüm şirket gösterdi harbiden çok lüks bi yer havuzu filan da var kendine ait. seaworld ücretsiz servis de sağlıomuş ordan yani gidip de değiştiremeyen arkadaşlar merak etmesin. çok kötü bi yere gitmiolar. 450 dolar çok yüksek ücret ama eğer fotoları yükleyebilirsem gösteririm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks