Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iş verenin sağladığı ev

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart iş verenin sağladığı ev

arkadaşlar bi bayan olarak bişeyi merak ediyorum bu işverenlerin sağladığı evler kız erkek karışık mı oluyo

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

kesin bir cevabı yok ki bunun işverenin uygulamasına göre değişir.Ama genelde ayrı oluyor..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bizim işverenimzn 3 adet çalışan evi varmış talepte bulunursak ayarlarlar mı acaba?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Mail atmakta yarar var . Güzelce yaz bakalım ne diyecek !
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şirketimz mail atıcak şimdi konuştuk bakalım cevap beklyruz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Email atıp iletişime geçmenizda fayda var, isteğinizi nazik bir dille belirtirseniz talebiniz karşılanabilir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nereye gıdıosun dostum?mavı yesıl

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı hector10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nereye gıdıosun dostum?mavı yesıl

florida panama city beache gidiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynı fırmayla gıdıoruz benım ısımdede konaklamayı ısveren sagladıgı ıcın sormustum bızden bırını bulabılecekmıyım dıye ama ...bende new jersey fort lee gıdıyorum...ds formu ısını ne yaptın geldımı?ben hala beklıyorum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aynı fırmayla gıdıoruz benım ısımdede konaklamayı ısveren sagladıgı ıcın sormustum bızden bırını bulabılecekmıyım dıye ama ...bende new jersey fort lee gıdıyorum...ds formu ısını ne yaptın geldımı?ben hala beklıyorum...
    benim dsim de geldi vizem de çok şükür biletlerim de tamam fakat işte bu ev olayını merak ediyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vala bana sponsor fln değiştiği söylendi ısle ılgılı bı problem yok dendı sadece ds gelmesınde gecıkme oldu fln fılan bu arada nezmn gıdıosun abdye?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

vala bana sponsor fln değiştiği söylendi ısle ılgılı bı problem yok dendı sadece ds gelmesınde gecıkme oldu fln fılan bu arada nezmn gıdıosun abdye?
    evet sponsor değişti hatta benim işim de değişti 1haziranda gdyrum ben

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadaslar konaklamaniz evlerde olacaksa erkeklerle beraber kalmaniz cok buyuk ihtimaldir. Simdiden hazirlikli olmanizi ve isvereninizle temasa gecmenizi oneririm. Sonucta 6 kisi bir evde kalacagi zaman sadece kizlari bir eve toplamak gibi bir durum her zaman olamiyor. Kolay gelsin.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ayrı olur ! korkmana gerek yok. Dünyanın her ülkesinde aynı etik kuralları geçerli :]

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hadi ya??

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

tough un dedigi gibi genelde ev konaklamalari karisik oluyor ki bu sadece Turk erkekleriyle kalinmayacagini da gosterir yani yabanci erkeklerle de kalabilirsiniz.. bu konuyu acanin kiz oldugunu varsayarak konusuyorum..Bu arada 3 ev varsa bence karisik olmasi buyuk ihtimal....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya korkutmyn şimdi beni arkadaşlar tedirgin oldum iice

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadasim kesinlikle endise duyacagin en ufak bir sey yok. Seni cok iyi anliyorum, endiselerini de tahmin edebiliyorum ama orada beraber kalma ihtimalinin oldugu kisilerin sana verecekleri maksimum rahatsizlik normal ev arkadaslarinin verebilecekleri rahatsizliklardan oteye gecmeyecektir. Muzik sesi, gurultu vs. Turkiye'de gazetelerde okudugumuz cirkin seylerin basina gelme ihtimali neredeyse yok denecek kadar az. Ama herhangi bir durumda supervisor inla aninda temasa gecer isen oncelik hakkini mutlaka bayana verecektir. En azindan bizim sirketimizde boyle. Umarim endiselerini biraz olsun giderebilmisimdir. Dedigim gibi isvereninle temasa gec mutlaka ve guzel bir sekilde durumdan bahset. Eminimki elinden geleni yapacaktir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bnde orlandoya gıdıorum bnm kalcam evde karısık olacakmıs...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tough Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim kesinlikle endise duyacagin en ufak bir sey yok. Seni cok iyi anliyorum, endiselerini de tahmin edebiliyorum ama orada beraber kalma ihtimalinin oldugu kisilerin sana verecekleri maksimum rahatsizlik normal ev arkadaslarinin verebilecekleri rahatsizliklardan oteye gecmeyecektir. Muzik sesi, gurultu vs. Turkiye'de gazetelerde okudugumuz cirkin seylerin basina gelme ihtimali neredeyse yok denecek kadar az. Ama herhangi bir durumda supervisor inla aninda temasa gecer isen oncelik hakkini mutlaka bayana verecektir. En azindan bizim sirketimizde boyle. Umarim endiselerini biraz olsun giderebilmisimdir. Dedigim gibi isvereninle temasa gec mutlaka ve guzel bir sekilde durumdan bahset. Eminimki elinden geleni yapacaktir.
    işverenimle bugn temasa geçildi 4 kız ardkdaş gidyrz biri de sonrdan gelck 5 olcaz 3 odalı bi evi varmış işverenin onu talep ettk umarm olumlu sonuç gelir

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ayrı gayrı olurmu yav hep beraber gül gibi geciniriz,gerçi kızlarda cadı olur evde hiç cekilmezler yav...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı maviyeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işverenimle bugn temasa geçildi 4 kız ardkdaş gidyrz biri de sonrdan gelck 5 olcaz 3 odalı bi evi varmış işverenin onu talep ettk umarm olumlu sonuç gelir
    inşallah istediğiniz gibi olur.
    ஐ~√V^ $ahs!y€T ^√V'^~ஐ

Diejenigen, die Empfehlung Empfehlung lebensfähigen

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı maviyeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin adina sevindim arkadasim, bir kisi de yaniniza verirler ve 6 kiz kalirsiniz gibime geliyor. Olumlu sonuc geleceginden eminim. Sonucu paylasirsin.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

inşallah olumlu sonuç gelir sonuç gelir gelmez yazıcam buraya

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

mavi yeşil bende florida-destine gidiyorum valla öyle bir seçeneğin olmadığını duydum tabi benim için sorun değil ama yinede sormanda fayda var

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

İspanyol Pansiyonu filmini izlemeni öneririm maviyeşil..

Orda da Erasmus ile Avrupa'nın dört bir yanından İspanya'ya giden ve bir evi paylaşmak zorunda kalan 6-7 gencin hikayesi anlatılıyor ki bunlar da kızlı erkekli ve ortamları süper..

Biraz tedirgin olman normal ama sonuçta bir erkekle tek başına kalmayacaksın..Yanınızda başkaları da olacak ve bir sapkınlık durumunda hemen müdahale edilebilir.

Ayrıca oraya giden hemen herkesin de senin gibi aklı başında üniversite öğrencisi olacağını unutma.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

işverenden cevap geldi kalacağmz yerde odalarda banyo olckmş ve sadece kız yada erkek olckmş odada mutfak ortak kullanımmış diğer odalarda erkek olabilirmiş bunu engelleyemeyz demişler bu tip biyerde kalan var mı daha önce

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Bahsettiğin şey şu anda forumda gezen erkeklerin %90'ının büyük bir hevesle istediği sistem. Türkiye'de kız-erkek karma öğrenci evleri var mı? Kimse kalmıyor bildiğim kadarıyla. Niye Amerika'ya gidince bundan teviz veresin ki? İşverene baskı yaparsanız evinizi kız yurduna çevirebilir. Üstelik 6 kişisiniz. Bence kabullenmeyin durumu.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Amerika'da sokaklar da kızlı erkekli ama maviyeşil, bunu ne yapacağız peki? Çalıştığın yerde de büyük ihtimalle erkekler olacak. Ki geçen yaz bir kızla tanışmıştım , erkekli kızlı kalıyorlarmış ve çok iyi arkadaşmış hepsi ki o evde kalan erkekler bu kızları benim gibi ( yani yeni tanıştığı- tehlike doğurabilecek ) erkeklerden de koruyolarmış.

Yani diyeceğim o ki, WAT bir amelelik programının yanısıra, bir sosyal prgramdır da ayrıca. Her kesimden, her cinsiyetten insanla diyalog halinde olursun. Amaç bu zaten. Ha bu ev durumunu kafanda çok büyüteceksen gitmemeni tavsiye ederim
    Turkishwat - WildWood / New Jersey Şubesi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

oraya gittkten sonra değiştirebilir mi acaba bu durum yoksa bide şirketm yerine kendim mail atsam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks