Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İkinci vize görüşmesi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Talking Red sonrası İkinci vize görüşmesi F1

Dostlar biliyorsunuz 26 haziranda vizede olmadık bir şekilde istanbuldan red almıştım daha doğrusu vize görüşmesi esnasında onay aldım pasaportum bir hafta sonra elme gectiginde icinde vize olmadigini gormustum, simdi geldik ikinci vize gorusmesine 2 saat sonra girecem konsoloslugun onundeyim valla bu sefer ankardan giriyorum bana sans dileyin tekrardan gorusmenin ayrintilarini yardimci olmasi acisidnan tekrar burada paylasacam,
    Konu HeredaS tarafından (03-08-2012 Saat 12:32 PM ) değiştirilmiştir.
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

haydi hayırlısı
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Abi durum nedir bende yesil kagittan red yedim 2.basvuruyu dusunuyorum 2-3 ay sonra ankarayi nasil yapiyoruz ikamet ettigimiz sehirde olmasi zorunlu degil sanirim senin nasil gecti?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyi haberlerini bekliyoruz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Gençler malesef ikinci görüşmede pek iyi geçmedi ankarada tek gişe açıktı gıcık bir bayan vardı o gün baya red verdi bizim numaralarımızda en son du 4-5 kişi idik tüm salonun bitmesini bekledik ardından bana geldi sıra ilk sorusu geçen ki vize görüşmenden farklı olarak ne oldu dedi bende anlattım hocalarımdan referanslar falan aldım derken stop dedi kısa cevaplar verdi triplenerek ergen ergen bildipğin sonra hangi okula gidiyorsun dedi uşak üniversitesi işletme fakat açıktan radyo tv okuyo... diyecekten bir daha stop dedi kısa şekilde söyle dedi bende kısa bir şekilde bunu türkçe olarak söylenemez dedim bu bu şekilde söylenir dedim sonrasında seninle anlaşamıyoruz dedi farkındayım dedim türkçe konuşmalar bu arada,istersen görüşmeyi sonlandıralım istersen devam edelim dedi tripli şekilde bende devam edelim tabiki dedim, sonra bana not ortalamam biraz düşük neden dedi, bende okuldaki klüp faliyetlerimden dolayı bir kaç branştra okul takımlarnı çalıştırıyorum dedim yine stop dedi sen kısa cevap vermeyeceksin anlaşılan dedi bende kusurta bakmayın ama bunun kısa cevabı ben gerizekalıyım demektir siz bunu istiyorsunuz bende bunu söylemeyecem dedim görüşme bitmiltir dedi teşekkür ederim iyi günler dedim öküz öküz baktı suratıma bildiğijn ergen tribi yapıyordu kadın benden sonraki iki üç arkdaşda red aldı zaten sondu omlarda. böyle bir görüşme geçirdik yine gişe memuru azizliğine uğradık yani, ben çoğu zaman diyorum en sona kalmayın görüşmelerde çünkü sonlara doğru genelde red veriyor gişe görevlileri sıkılıyortlar heralde en iyisi sabah saatlerinde gideceksin vize görevlileri relax ken alacaksın vizeyi ankarada da onu yaptım saat 13:45 de ki görüşme için 10 da gittim ama almadılar istanbulda bu böylle değil 12 deki görüşmeye 9 bucuk da giridğimi biliyorum ben her neyse olay böyle dostlar.

Şimdi şeytan diyor git yeni bir I20 iste tekrar 3. kez vizeye gir diyo da çünkü çok fena hırs yaptım benden daha kötü olan insanlar hatta gidip oraya yerleşecek insanlara vşize alıyor ben alamıyorum tribine girdim. zaten ekim 15 döüşlü olackatı dönüşüm yani şu saatten sonra kalabseydim 2 ay kalacaktım ne yapasam bilemedim yahu :S
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

okurken sinirlendim kadına!!! çok kötü olmuş dostum ya geçmiş olsun. wat yapamıcan anlaşıldı turist vizesi al gez bari

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

abi sen bide benim sinirimi görsem vize esnasında kadına sürekli gülümsüyorum ama içimde fırtınalar kopuyor cam olmasa başıma bişe gelmeyeceğini bilsem ahhh ahha abi zaten wat la gitmiyorum ki dil okulu diye gidiyorum onu8 vermediler yani

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sorma abi ya banada red verdiler ama redi alana kadar canimcikti banada yesil kagit verdiler sonra 50kere aradim onlar aradi telefonda mulakat yaptik

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yapma yaa bide dil okuluna mı vermedi. vay be !!. çok kötü olmuş. senin benim gibi adamlar gidebilmeli yav istediği zaman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)