Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cape may??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart cape may??

arkadaşlar izmir fuarı işleri açıklandı. cape may de La Mer Beachfront Inn otelde hausekeeper lık. işin ayrıntıları bunlar.otel Beach Avenue da.

Job title : Chamber Person

Hourly wage : $ 7.50

Tips : yes

Housing provided : no

Minimum hours per week : 32

Overtime : yes

Bonus: yes

Position Offered : Chamber Person

Job Start Dates : 6/17/2013 - 6/24/2013

Job End Dates : 9/16/2013 - 9/23/2013

Minimum Work Period : 3 months

English Language Level : (5) Upper Intermediate

Qualification : this position is available to FEMALES ONLY. Cannot be allergic to cleaning chemicals.

Position Description: Clean Guest rooms and bathrooms, change bedding and make beds. Clean hallways, patio furniture, elevators and the motel premesis.

kararsız kaldık. cape mayde bu iş iyimidir? sayfayı okuyanlar olumlu yada olumsuz görüşlerini belirtebilirlerse çok sevinirim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Öncelikle verdiği ücret normal hatta diger işlere göre biraz düşük sayılabilir ancak bahşiş veriliyor ve amerikada bu adet olmuş şekilde o yüzden overtime+tips'lerle beraber güzel para kazanırsın.Ancak birşeyi anlamadım "Housing provided : no" şirketine bir sor bakalım işin konaklaması ücretsiz mi?Yoksa konaklama vermiyor mu iş? ücretsizse harika ama konaklama vermiyosa cok sıkıntı olur.onun dısında yemek veriyor mu?Servis hizmeti var mı?Bunlarda önemli şeyler..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

konaklama saglamıyor sanırım ama bi kaç rent hause sitelerinden baktıgımda , haftalık 100 dolara 2 kişilik evler varmıs. yani kişi başı 50 dolar yazıyor ama sitedeki rakamlar güvenilir mi bilmiyorum. yemek konusunda ciee in verdiği linkde herhangi bir şey belirtmemişler. siteden araştırdıgımda günde 2 yada 3 odadan tip alabildiklerini belirtmişler. bu tipler her odadan mı yoksa bazen hiç tip alamadıgın zamanlarda oluyor mu? bide biz 2 kız gidicez hausekeeperlık açıkçası bizi biraz korkutuyor, bir kişi bile memnun oldugunu görmedim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

2011 yazında housekkeper olarak çalıştım ve saatlik ücetim 8.50 dolardı, tabii tipler de cabası
    bence saatlik ücreti daha fazla olan bi housekeeperlık işi bulabilirsin ama çok da dert etme çünkü bu işte tip bayağa destekleyici oluyor.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Tip her zaman olan bişey değil.Bi odadan 20 dolar alırsın bi odadan 2-3, bazen 1 doların altında bozuk para bırakırlar bazen hiç tip alınmadığı bile olur..Ancak bu işin saat ücreti düşük.Overtime var derler ancak her zaman olmayabilir.Daha önce oraya gitmiş biri varsa ondan direk bilgi al.Şirketine sor varsa irtibat kurmanı sağlasın ama bu tarz işler hep olur o yüzden daha iyilerini araştırmanda fayda var..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet çok daha iyi işler var fakat benim final tarihlerim geç olduğu için. Benim tarihlere uyan iş oldukça az. İngilizce seviyemde iyi aslında. Diğer işler resmen dag basında o yüzden cape may biraz daha cazip geliyor ama 7.50 dolar + tip de az sanırım ..:/

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Tip her zaman her yerde olan bişey değil o yüzden onu çok düşünme.Restauranta gidersin yada bellman karşılar birebir iletişimde olursun bahşiş kurtarır seni ancak housekeeper olunca durum farklı.Müşteri direk housekeeper ile iletişimde olmaz.O yüzden çok bel bağlama ama olursada alışveriş paranı çıkarabilirsin..Kesin bişey değil yani..Bölge için seçiyosan bişey diyemem tabi.Eğer bu işi kaçırma gibi bi sorun yoksa son ana kadar beklet bence..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cape mayde ikinci bir iş bulman çok rahat olur.ben de house keeping yapmıştım bir süre 2. iş olarak güzel tip geliyordu.8.50 dolar alıyordum saat başına da ama sen otelde olacaksın dolasıyla tipin daha da iyi olur bence verdikleri saat de yeterli bence.ayrıca dediğim gibi gittiğinde hemen başlarsan aramaya 2. işi bulman çok yüksek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)