Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 Haziran Vize Görüşmesi (İstanbul)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart 1 Haziran Vize Görüşmesi (İstanbul)

Haftalardır beklediğim DS sonunda geldi. 1 Haziran 11:00'da İstanbul'da randevum var.

Var mı aynı gün randevusu olan?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim arkadasım da 1 haziranda istanbulda ama saatini bilmiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba bende 1 haziranda sabah 10 da giricem fakat çok korkuorum vize çıkmamasından

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bol şans diliyorum.Vize için fazla sıkıntı ve heyecan yapma muhabbet havası içinde geçiyor.alırsın inşallah kolay gelsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben vizeyi ankaradan aldım istanbulda bu sene vize konusunda esnek davranıyormuşş sıkıntı etmeyin... size tavsiye demeyeyim de küçük bi bilgi heyecan yapmadıgınız müddetçe çok rahat alırsınız benm arkadaslarımdan 10 saniyede alanlar vardı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim not ortlamam 2.65 turizm işletmeciliği okuorum , 4.sınıf daha 10 gün önce bitti ama ing seviyem o kdr iyi deil sdc çıkan soruları ezberlicem o yzden brz korkuorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde 15 saniye falan sürdü 2 soru geldi. nerede çalışacaksın. ne iş yapacaksın ve sonra vize onaylandı. çok heyecanlıydım ama 2 soru cevapladım rahatladım sonrada başka soru gelmedi) Allah yardımcınız olsun Bol şans arkadaşlar...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hülyaa eminim ikimizin ingilizce seviyesi aynıdır bende çıkan soruları ezberledim genelde de onlardan soruyorlar sen mümkün oldukca klasik cevap verirsen cevapları uzun tutmazsan sorun olmaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hly89 bende turizm işl.3.sınıfım.1 ay önce vize aldım. benmde ii değil ingilizce çok heyecan yaptım ama 2 soru geldi cevapladım başka soruda gelmedi.soruları ezberledim sonrada cevaplamam sıkıntı olmadı)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bana ezberlediğiniz soruları gönderme şansınız var mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hly ben sana linki mesaj attım burada link paylaşmak sorun olabilir belki bilmiyorm bende yeni üyeyim çünkü bu arada mümkün oldukca görüşmede güleryüzlü ve akıcı konusmaya çalısın yani yanlış cevap da olsa durup düşünmeyin ) ben gülümseyerek aldım galiba vizeyi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ediorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde 1 haziran 10 45 istanbul.umarım dediginiz gibi gülümsemeye veriyolardır

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim de 9:45 te..arkadşlar hiç heyecana gerek yok .erken gidip ordaki ortama da bakabilirsniz .banka sırası gibi oturup sıra bekliyosunuz sonra gidip ayak üstü konuşuyosunuz.ordakiler çok samimi davranıyolar zorlamıyolar yani..önce parmak izlerinizi alıcaklar eğer hala aynı kişiler varsa çok şeker insanlar zaten orda önce bi rahatlıyo insan.
    klasik sorular herkesin dediği gibi.nereye gidiceksin ne işte çalışıxaksın . orası hakkında ne biliyosun . ne zaman mezun olucaksın ve gelecekte ne yapmak istiyosun tarzı şeyler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaslar vize vermeye niyetleri yoksa bi bahane bulup vermiyolar ama hala neye gore verip vermediklerini anlamadim not ortalamam 1.87 ingilizcem cok iyi degil yani klasik soylenenleri anliyorum ama kendim konusamiyorum yani adam 2 soruda verdi vizeyi ankarada aldim bide 1. sinifim daha mesela su ornegi vereyim nereye gidiceksin kesin soru napcaksin kesin soru mesela lifeguardsin neyapcaksindan sonraki soru yuzmeyi nerde ogrendin falan bunun gibi sorular okullla ilgili sorular rahat olun yani ve tabikide guler yuz sonrada have a nice holiday

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar sıkıntı yapmayın, emin olun ki wat sürecindeki en basit aşama vize aşaması. ben 4. sınıfım, 1.80 ortalamam var. istanbulda gözlüklü hind,tanlıya benzeyen bi kadın var ondan aldım vizemi. 4 tane soru sordu. sorular da nerde okuyosun, ne okuyosun, nereye gidiceksin, ne iş yapıcaksın. Sıkıntı yapmayın. türkçe konuşarak adı 2 tane arkadaşım vizeyi. onların dışında daha birçok arkadaşım çok basit bir şekilde aldılar vizelerini. randevu saatine de takılmayın formaliteden verilmiş saatler onlar sabah 7.30dan itibaren içeriye alıyolar. banka gibi numara veriyolar elinize. kız arkadaşım da 1.72 ile aldı vizesini. Dert edicek bişey yok emin olun.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende 1 haziran saat 09.45. Insallah aliriz vizeleri stres tavan yapmis durumda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde 1 haziranda soruları ezberlesem alabilirmiyim acaba arkadaşlar.ingilizce seviyem orta.rahat biriyim ama bi anda streste olabiliyorum.ne iş yapacaksın dediğinde lifeguard diyeceğim bunun üstüne extra bi soru sorabilirmi nerde öğrendin nasıl yüzüyorsun vs şeklinde sorular gelebilirmi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Sgb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sıkıntı yapmayın, emin olun ki wat sürecindeki en basit aşama vize aşaması. ben 4. sınıfım, 1.80 ortalamam var. istanbulda gözlüklü hind,tanlıya benzeyen bi kadın var ondan aldım vizemi. 4 tane soru sordu. sorular da nerde okuyosun, ne okuyosun, nereye gidiceksin, ne iş yapıcaksın. Sıkıntı yapmayın. türkçe konuşarak adı 2 tane arkadaşım vizeyi. onların dışında daha birçok arkadaşım çok basit bir şekilde aldılar vizelerini. randevu saatine de takılmayın formaliteden verilmiş saatler onlar sabah 7.30dan itibaren içeriye alıyolar. banka gibi numara veriyolar elinize. kız arkadaşım da 1.72 ile aldı vizesini. Dert edicek bişey yok emin olun.
    Arkadaşlar lütfen sıkıntı yapmayın. 5 tane konuya bu yazdığımı yazdım yardımcı olmak adına. Tekrar söylüyorum, wat sürecinin en rahat aşaması vize görüşmesi. 1.8 civarı ortalama, orta bir ingilizceyle çok kolay alırsınız. 4-5 tane basit soru soracaklar. İşverenlerinizle benim gibi mutlaka skype yada fuarlarda görüşme yapmışssınızdır. Hepimiz bu görüşmelerde konuşabildik ki bizi işe aldılar. Soracakları sorular çantada keklik

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Alves Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde 1 haziranda soruları ezberlesem alabilirmiyim acaba arkadaşlar.ingilizce seviyem orta.rahat biriyim ama bi anda streste olabiliyorum.ne iş yapacaksın dediğinde lifeguard diyeceğim bunun üstüne extra bi soru sorabilirmi nerde öğrendin nasıl yüzüyorsun vs şeklinde sorular gelebilirmi
    lifeguard durumu için benim şahit olduğum şöyle bir olay var; lifeguardlık yapacak olan çocuğun fiziği ve yeterli ingilizce seviyesi olmadığından vizeyi vermedi. İstersen başka bir işi yapacağını söyle.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Valla 25 mayıs da aldım geçen cuma bende not ortalamam 1.92 idi istanbulda girdim.En sondaki adam geldi şansıma ve nereye gidiyorsun dedi cevabımı verdim türkçe iyi tatiller dedi teşekkür ettim aldım :P şuanda pasaportumu beklemekteyim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Sgb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lifeguard durumu için benim şahit olduğum şöyle bir olay var; lifeguardlık yapacak olan çocuğun fiziği ve yeterli ingilizce seviyesi olmadığından vizeyi vermedi. İstersen başka bir işi yapacağını söyle.
    fiziğim çok iyi fakat ingilizcem orta seviyede dilden dolayı vermeyebilirmi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Kel adam vermemişti bu söylediğim kişiye vizeyi. Bence housekeeping de geç düşük de olsa alamama ihtimalin olabilir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sgb sağol bakarım duruma göre

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

orda sıra beklerken zaten heycan yerini rahatlığa umursamazlığa ve miskinliğe bırakıyo ... vize almamanız çok büyük bi şansızlık olur ben alamayan görmedim vize gçrüşmemde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İnşallah hepiniz alırsınız vizeyi. Sonuçları da yazmayı unutmayınız

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar,öncelikle hepinize şimdiden geçmiş olsun diyorum.Unutmayın ki,her şey karşınızda vize verecek olan memurun elinde.Burada okuyosunuzdur,yok kel olan memur vermiyor,yok esmer olan zorluk çıkarıyor,fasa fiso.Tmamaıyla vize memurunun o anki ruh hali belirler sizin alıp alamayacağınızı.Bu ruh haline sizde yardımcı olacaksınız tabiki,rahat görünün,sürekli gülümseyin,ve erkekler özellikle adam gibi bir sakal traşı olarak gidin Bunları yaparsanız,vizeyi almama ihtimaliniz çok ama çok düşüktür.Saygılar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

saç,sakal traşımı oldum, sabahı bekliyorum sonucu yazarım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

saç,sakal traşımı oldum, sabahı bekliyorum sonucu yazarım
    Sadece rahat ve güler yüzlü ol.Eğer karşındaki vize memuruda iyi bir günündeyse 1 dakika bile sürmez görüşmen.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

büyük oranda belgelere göre hareket ettikleri söylenebilir.tabi pozitif bir algı uyandırmak her zaman önemli

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)