Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4.sınıf okulu bitirenler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 4.sınıf okulu bitirenler

arkadaslar merhaba bu sene benım son yılım ve bır aksılık cıkmazsa okulum bıtecek sırketlerden aldıgım bılgılere gore bu sene okulu bıtırenlerde wata katılabılıcekmıs ben gecen sene wata katıldım acaba gıdıp zamanında gelmıs olmam bnm ıcın avataj olurmu yada bu konuda bılgı sahıbı olan arkadaslar bana ulasabılırse cok sevınırım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tabiki avantajı olur. geçen sene hiç gitmemiş adamlar gitmiş forumda var sabit konu yapımış hatta

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hayırlısıyla alırsın inşallah vizeyi.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

vizeyi alırsan yaz buraya...inşallah alırsın.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı footy_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba bu sene benım son yılım ve bır aksılık cıkmazsa okulum bıtecek sırketlerden aldıgım bılgılere gore bu sene okulu bıtırenlerde wata katılabılıcekmıs ben gecen sene wata katıldım acaba gıdıp zamanında gelmıs olmam bnm ıcın avataj olurmu yada bu konuda bılgı sahıbı olan arkadaslar bana ulasabılırse cok sevınırım
    sana şöyle bir örnek veriyim. 4. sınıf olup wat'a ilk defa katılan ve yanlışlıkla vizesini 5 sene basılan birisiyle karşılaşmıştım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar merhaba
    bende son sınıfım buyuk ıhtımalle bu hafta ıcınde vıze ıcın gorusmeye gıdıcem ama gergınım halıyle..gerçi döndüğümde burda çalışacağıma dair iş sözleşmesi yaptıgım bır fırma var..umarım sorun çıkmaz..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı n.erdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba
    bende son sınıfım buyuk ıhtımalle bu hafta ıcınde vıze ıcın gorusmeye gıdıcem ama gergınım halıyle..gerçi döndüğümde burda çalışacağıma dair iş sözleşmesi yaptıgım bır fırma var..umarım sorun çıkmaz..
    sözleşme olayında şöyle bir şey hatırlatmak istiyorum. belki işine yarar.. o bahsettiğim arkadaşda yani mezun olan arkadaş döndüğünde bir şirkette çalışacağına dair sözleşme götürmüş... ve o şirketi konsolosluk aramış ve şahsı nereden tanıdıklarını sormuş... çünki şirket kaçamak cevaplar verirse ve tanıdık vasıtasıyla öyle bir belge aldığını hissederse vize almanı çok zora sokar... öyle bir şey varsa hazırlıklı ol. iş sözleşmesi yaptığın şirketdekileride tembihle... mesela o arkadaş gazete ilanıyla şirkete başvurduğunu söylemiş
    inşallah hayırlısıyla alırsın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

zaten ben o sözleşme hakkında konuşmaya gittiğimde neden böyle bi belgeye gerek duyduklarını, wat programını herşeyi anlattım..ben orada staj yaptıgım ıcın zaten tanıyorlar benı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sende gidiyor musun bu sene..?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sende gidiyor musun bu sene..?
    yok hayır. bende 4. sınıfım ama WAT ile gitmeyi düşünmüyorum artık. dil okulu düşünüyorummezun olabilirsem eğer

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok hayır. bende 4. sınıfım ama WAT ile gitmeyi düşünmüyorum artık. dil okulu düşünüyorummezun olabilirsem eğer
    watla gitmeyi düşünmüyorum artık dediğine göre gitmişsin
    ben bu sene ilk kez gidicem buyuk ıhtımalle de son kezmezun oluyorum cunku..sonra iş hayatı başlar..
    neler tavsiye edersin bana?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

watla gitmeyi düşünmüyorum artık dediğine göre gitmişsin
    ben bu sene ilk kez gidicem buyuk ıhtımalle de son kezmezun oluyorum cunku..sonra iş hayatı başlar..
    neler tavsiye edersin bana?
    vala bi daha amerakaya gitmiycem diyosan gezebildiğin kadar gezmeni tavsiye ederim. özellikle dönüşte newyorku gezmenive para biriktirmek gibi bi derdin olmamasını... hani derler ilk ve son kez kavramı. bence sen onu gerçekleştir.3 ayı senin için unutulmaz geçir.ben olmsam şahsen öyle yapardım. para falan düşünmezdim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vala bi daha amerakaya gitmiycem diyosan gezebildiğin kadar gezmeni tavsiye ederim. özellikle dönüşte newyorku gezmenive para biriktirmek gibi bi derdin olmamasını... hani derler ilk ve son kez kavramı. bence sen onu gerçekleştir.3 ayı senin için unutulmaz geçir.ben olmsam şahsen öyle yapardım. para falan düşünmezdim
    ya açıkcası ben gittiğime pişman olmak istemıyorum..hanı dedıgın gıbı unutulmayan bı anı olarak kalmalı..o yuzden özellikle yer konusunda zorlanıyorm..memnun kalan bırısı de olabılıyo tavsıye etmem dıyen de..zor iş ya

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya açıkcası ben gittiğime pişman olmak istemıyorum..hanı dedıgın gıbı unutulmayan bı anı olarak kalmalı..o yuzden özellikle yer konusunda zorlanıyorm..memnun kalan bırısı de olabılıyo tavsıye etmem dıyen de..zor iş ya
    anlıyorum seni...bunuda ancak çok iyi araştırarak ve gözü açık olarak başarabilirsin...kendine güvenin varsa asla pişman olmazsın...çünki herşey sana bağlı... hayat seni değil sen hayatı yönlendiro zaman unutulmaz olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaslar, bende bu yaz mezun durumunda oluyorum ve wat'a başvurdum, bir şirketten iş sözleşmesi ayarladım vize görüşmesi için benim durumumda olup vize alan var mı ve ne tavsiye edersiniz?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı akayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar, bende bu yaz mezun durumunda oluyorum ve wat'a başvurdum, bir şirketten iş sözleşmesi ayarladım vize görüşmesi için benim durumumda olup vize alan var mı ve ne tavsiye edersiniz?
    12şubatta ben görüşmeye gittim ve buyuk ıhtımalle aldım gibi gorunuyor.12 şubat vize görüşmem diye bir başlık altında yaşadıklarımı yazdım.sorun olursa da yardımcı olurum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bende 4. sınıfım ve iş yerinden alacağım sözleşme mi ? olacak yoksa bir mektup mu?
    Birde elinizde böyle bir mektup örneği yada sözleşme örneği varsa bana gönderirseniz sevinirim.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır arkadaşlar.
    Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.
    Konu Fiorex tarafından (21-02-2008 Saat 03:05 PM ) değiştirilmiştir.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

bravo ilk mesajda 10.000 mesajı atmak nasıl bir duygu?

kıdemli üyelerden biri bunu yapsaydı hediye verecektik ama olmadı. Kısmet 100.000 mesajı atana anlaşılan...
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yaa Arkadaslar Bende Son Sınıfım Vize Görüşmesine Girdim Yeşil Kağıdı Aldım Fakat Dediğiniz Gibi Bana Iş Sözleşmesi Falan Sormadılar Sadece Adama Mezun Olabilmek Için Yapmam Gereken Stajım Olduğunu Söyledim Iş Sözleşmemde Vardı Fakat Benden Istemedi Kafama Takıldı şimdi Bi Sorun çıkarmı Yaaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yaa Arkadaslar Bende Son Sınıfım Vize Görüşmesine Girdim Yeşil Kağıdı Aldım Fakat Dediğiniz Gibi Bana Iş Sözleşmesi Falan Sormadılar Sadece Adama Mezun Olabilmek Için Yapmam Gereken Stajım Olduğunu Söyledim Iş Sözleşmemde Vardı Fakat Benden Istemedi Kafama Takıldı şimdi Bi Sorun çıkarmı Yaaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende son sınıfım vize görüşmesine girdim fakat benden iş sözleşmesi falan istemediler yeşil kağıdı biraz konuştuktan sonra verdilerr bi sorun çıkarmı acaba son sınıf olduğumdan dolayı

BannedUser
    Guest

ben 4. sınıfım ama okul 5 yıl banada sorun yaparlar mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bravo ilk mesajda 10.000 mesajı atmak nasıl bir duygu?

kıdemli üyelerden biri bunu yapsaydı hediye verecektik ama olmadı. Kısmet 100.000 mesajı atana anlaşılan...
    Teşekkür ederim.Nasıl oldu bende bilmiyorum Kısmet olursa 100.000. mesajı da ben atarım o zaman kıdemli oluruz değil mi?)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar ben son sınıflara nasıl vize verilebileceği konusunda bir konferansa katıldım.. Ancak dönüşte iş garantisi verilebiliyorsa vize alınabiliyor.. Yani konsolosluğa geri döneceğinizi ve dödüğünüzde de işinizin hazır olduğunu inandırmak zorundasınız..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart son sınıf olup haziranda vize görüşmesi olan

arkadaşlar benim vize görüşmem haziranın 18 ine ve son sınıfım yani mezunum..sizce vize alabilme ihtimalim nedir?benim durumumda olup haziranda vizeye girecek olan var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadaşlar bende son sınıfım ama 2 ders yüzünden okulum 1 yıl uzadı yani dönmek zorundayım vize görüşmem salı günü bi sorun çıkarmı acaba???

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

@allegria
    senin vize alma ihtimalin yuksek bi dersin bile olsa vize veriyolar..
    @ibober
    senin biraz zor ama imkansız deil. cunku haziranda alıcaksın ve sorucak sana okul bittimi diye bitti dersen ekstra evrak isteyebilirler.
    ben de son sınıfım bitti sayılır okul. ama gorusmeye 2 nisanda gittim . bana biticekmi bu sene dedi bende belli deil dedim. verdi vizeyi..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ll

ekstra evrak olarak bende dönünce bi yerde çalışacağıma dair belge var,o yeterli olur mu sence?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

evt o onemli. zaten gerekli evrak derken onları kastediyorum. işini garantiye almak istiyosan varsa tapu fotokopisi falanda gotur bence.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arklar 4,sınıfım aldım vizeyi hemde hiç bi evrağıma bakmadan verdi vizeyi ama 5 dk fln soru sordu :S

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)