Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kings island

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart kings island

var mı daha önce kings island da çalışmış olanlar sözleşmeyi yapma aşamasına geldik neredeyse son kez bir fikir alışverişinde bulanalım dedim.Ohio king's island mı yoksa wyoming'teki mountain lodge'lardan birimi?????

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

walla orada çalışmadım ama ohiodayken kings islanda gitmiştim muhteşem bir eğlence parkı. çok büyük oturum alanı vardı. sabah 9 dan akşam 7 ye kadar içinde dolaşmıştık ama makinelerin yarısına anca binebilmiştik. ayrıca her yıla özel yeni oyunceklar ekliyorlar. eğer orada çalışma durumun varsa hiç bekleme derim unutamayacağın bir yaz geçirirsin...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

MERHABA,EWET BEN GİDİYORUM OHİO,Paramount's Kings Island 2008 watçısımesajı yazan arkadas umarım arada bu sıteye bakıyorsundursen ne zaman gidiyorsun????

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

11 haziranda ordayız aldık biletimizi ama hala konaklama ayarlamaya çalışıyoruz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar bende orada cvalısacagım 15 hazıranda ordayım bende evet yaa ne olucak bu konaklama bana maıl atmıslar ev ıstıyomusun dıe bende ıstıyorum falan dedım ama bı maıl geldımı sız ne yaptınz arkadaslar.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bizde 14 haziran işbaşı yapıcaz ama 11'in de ordayız işte biraz öğrenelim civarı diyeEvi artık kings island kendisi ayarlıyor evet 2 odalı evlerde 4 kişi kalınabiliyor kız/erkek ayrı olmak üzere eğer grup olarak gitmiyorsan.Evler 10-15 dakika mesafede ve ulaşım kings island'ın servisleri tarafından sağlanacak tüm evler zaten aynı bölgede olcakmış.Biz kendimiz çok ev aradık aslında orda konaklamayı düşünmüyorduk ancak mobilyalı olarak ordan daha ucuza bir ev bulduğumuzda söylenemez.Uçuş bilgilerini gönderdiysen eğer onlar sana dönecektir zaten

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ellcrys,peki seni karsılıyan olucakmı havaalanında??
    bıze maıl atabılır mısın acaba havaalanından kaldıgı yere nasıl gelebıldıgını,sonucta tecrube
    ben bıletımı ayırttım daha almadım sizin ucus bilgilerinizi verirseniz arastırırım uyarsa fıyat belkı aynı ucakla aynı gune alma olasılıgım war daha??
    ciao!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Eğerki uçak rötar yapıp çok geç saatlerde inmezse bizi alcaklar hawaalanından 4.30da normal şartlarda hawaalanında olcaz ama gecikirsek -ki sanırım gecikmeden kastları mesai saati bitimidir - ilk gecede nerde kalcağımızı kendimiz ayarlamak durumundaymışızBiz 11 haziran KLM ile gidiyoruz sabah 5 buçuktu sanırım uçuşumuz 2 amsterdam/detroit aktarmalı daha az aktarmalı bulursan iyi olur senin için

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benımkııde 13 hazıran amsterdam detroıt aktarmalı sabah 5 30 da ıst dan kalkıo bende maıl attım eger aksam gelırsen atla taxıye yanımızda otel var orda kal falan dıo maılde ama taxı parasını sen odersın gıbıde sakalasmıs bıras egerkı gece ınersem havaalanında sabahlarım gıbı gelıor sabahda beklerım gelmelerını yada ben kendım gıderım parka...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

:evet eğerki seni karşılayamayacakları bir zamanda uçağın inerse taksiyle parka yakın civarlarda bir otele yerleş diyor taksi parasını sen verirsin ancak otel masraflarını biz karşılarız diyorlar.Hawaalanı ile park 35 mil eh tutar bi 50-100 dolar herhaldeAncak neticede amaç parka ulaşmaktan ziyade kalacak yere ulaşmak ki uyuyalım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla ole en ıyısı ..sen hangı sırketle gıdıyorsun abd ye..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben yarın arastırıyım sızın sırketle aynı saatte yer warmı dıye bıde ne kadar bıletler
    walla hawaalanında beklemek cok zor birşey söyliyim size,uyuyamazsında ama yapılcak bırsey yok.siz neden aynı gunde gıtmedınız bıletlerınızı alalı oldumu baya??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıca msn warsa ordan konussak ya sızlerle??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ben nıye sıze mesaj atamıyorum
    tam olarak atarmısın adresını.?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)