Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En iyi zaman

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart En iyi zaman

Arkadaşlar diyorlar şu gün yap alışverişi bugün yap en iyi tarih ne zamandır 1-6 Eylül diyebilirmiyiz.özellikle outletler için ve diğer büüyk market zincirleri için
    2009 watçısı olcakken 2009 campusacısı olan şahsiyet

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

4 temmuza denk gelen zamanı kullanabilirsin inanılmaz ucuzluklar oluyor 4 temmuz zamanı fakat geç bi saatte gidersen kaliteli hiçbirşey aradığın hiçbirşeyide bulamayacağın gerçeği var..onun harici her mağazada clearence bölümleri zaten çok uygun özellikle kıyafet içinde bu söylenebilir bazı yerlerde clearence yazar oralara baktığında inanılmaz şeyleri çok ucuz fiyatlara bulabilirsin vs tarzı şeyler
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar ozel gunlerde (Independence Day ve Labor Day) tabi ki ozel indirimler oluyor. Ama STAPLES elektronik magazalar zincirinde gecen yil her pazar bazi urunlerde buyuk indirimler yapiliyordu.

Ben 800 $ lik bir laptopu, o gun 550 dolara almistim. Fiyati gordugumde sok olmustum adam bana her pazar indirim yaptiklarini soyledi. Staples her outlette vardir sanirim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

staples NY'da bol miktarda var. Outlet'de falan staples olmaz. Bizdeki Office 1 Store gibi yerlerdir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    staples NY'da bol miktarda var. Outlet'de falan staples olmaz. Bizdeki Office 1 Store gibi yerlerdir.
    New York'ta oyledir belki ama Delaware'de Staples Tanger Outlets'te, Ocean City'de ise West Ocean City'deki outlette..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Şimdi alıs veriş işi gittiginiz eyalet ve yere göre değşir.. internetten fln alıs verıs sıtelerının newsleeter ına gırın ordakı hbr ler maılnınze gelsın bolece ındırım zmnlarının ögreneblrısınız...

şimdi ne zmn alıs verıs sorusunun bı de su acıdan bakalım... bazı seylerı erken almakta yarar var yoksa fazla çeşit kalmıyor... o da genelde elbıse ve yakkabılar için önenrırım.. teknolojık aletlerı ıse elbıse işinden hemen sonra degerlendşrşn.. eger bırde cok Turk un gıttıgı kucuk bır yerde ısenız alışverısı cok ta gec vakte bırakmayın...

okullar açılacagı için Eylul basında ve ortasında ise çeşitli teknolojık aletler de indirim olablıyor...

bana sorrasanız alıs verıs işinde arastırma içinde olun uygun bır fıyata uygun bir şey buldugunuz zmn ındırımlı fln alın derım... dgr eksıklerınızi de daha sonra fazla geç e bırakmadan alın... egerkı de ınterntten alıs verıs yaprsanız hıc gec saate bırakmayın işinizden ayrılmadan ya da çalıştıgınız yerden ayrılmadan en az 1 ay ve ya 3 hafta onceden yapın, cunkı shıppıng ve stock mallarda sorun olablır... daha sorn agelen mal da hata cıkmasında yada begenmemnız duumunda gerı gonderme ve yenıleme sansınız olsun...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

4 Temmuzun cok faydasini gorduk valla cogu elektronik magazasi inanilmaz indirimler yapiyor..Bi de bazen genelde hafta sonlari olmak uzere cesitli indirimler oluyor..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vay be millet en iyi zaman falan ayarı çekiyor Para yok ki en iyi zamanı değerlendirelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)