Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2. iş yardım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart 2. iş yardım.

Merhaba arkadaşlar, bu sene tekrar gitmeyi düşünüyorum ama maddi durumlardan dolayı self tercih edeceğim sanırım... Ama güvenebileceğim bir şekilde yapmalıyım bunu...

Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba, yani işverenle görüşmemi sağlayabilecek?

Teşekkürler şimdiden...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı m3lijh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bu sene tekrar gitmeyi düşünüyorum ama maddi durumlardan dolayı self tercih edeceğim sanırım... Ama güvenebileceğim bir şekilde yapmalıyım bunu...

Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba, yani işverenle görüşmemi sağlayabilecek?

Teşekkürler şimdiden...

2. iş için mi?

BannedUser
    Guest

Teşekkürler şimdiden...
    ne demek istediğini tam anlamadım senin self hazırda şirket mi arıyorsun yoksa self işin yok self iş mi arıyorsun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Self, işim yok iş arıyorum, şirket sorun değil de iş önemli olan..
    Konu m3lijh tarafından (02-02-2011 Saat 12:13 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Guncel konu.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Ne tür bi iş istiyosunuz?Not ortalamanız nedir?Kaçıncı sınıftasınız?İng durumu nedir?Daha önce hangi işte nerde çalıştınız?

BannedUser
    Guest

Böyle birşey olsa herkes öyle gider ilk senen değil neden eski firmana gitmiyorsun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Geçen sene, çikolata fabrikasında çalıştım çok da iyi geçmedi açıkçası o yüzden gitmiyorum, ikincisi UKLA ile gidiyorum ve eski çalıştığım yerden self placement için job offer alabilirmiyim dedim orası bizimle çalışıyor olmaz dedi :S. %100 ingilizce okuyorum, 2.5 ortalamam var ve ingilizcem yeterli seviyede iyi olduğunu düşünüyorum. 1. sınıftayım. Garsonluk, mutfak, subway gibi işler yada housekeeping olabilir...

BannedUser
    Guest

Geçen sene, çikolata fabrikasında çalıştım çok da iyi geçmedi açıkçası o yüzden gitmiyorum, ikincisi UKLA ile gidiyorum ve eski çalıştığım yerden self placement için job offer alabilirmiyim dedim orası bizimle çalışıyor olmaz dedi :S. %100 ingilizce okuyorum, 2.5 ortalamam var ve ingilizcem yeterli seviyede iyi olduğunu düşünüyorum. Garsonluk, mutfak, subway gibi işler yada housekeeping olabilir...
    Tamam da şirkete niye soruyorsun ki hemen şimdi işverene bi mail çak. Bu senede gelmek istiyorum size iş formumu göndersem imzalar mısınız diye. Sonra gene buraya dön yol göstereyim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam da şirkete niye soruyorsun ki hemen şimdi işverene bi mail çak. Bu senede gelmek istiyorum size iş formumu göndersem imzalar mısınız diye. Sonra gene buraya dön yol göstereyim.

Anlıyorum ama orada çalışarak hayatımdan gene yıllar kaybedemem... Çok ağır bir iş, bazı sağlık sorunlarım yüzünden verimli olarak çalışamıyorum. Kemik inceliği olduğundan ağır kaldırdığımda sürekli ağrı yapıyor. O yüzden gitmek istemiyorum oraya, sorun zaten buradan doğuyor...

BannedUser
    Guest

Anlıyorum ama orada çalışarak hayatımdan gene yıllar kaybedemem... Çok ağır bir iş, bazı sağlık sorunlarım yüzünden verimli olarak çalışamıyorum. Kemik inceliği olduğundan ağır kaldırdığımda sürekli ağrı yapıyor. O yüzden gitmek istemiyorum oraya, sorun zaten buradan doğuyor...
    Anladım ama siteden kimse self bulamaz tahminim. Bulanlardan sana o işi satacaklardır 300*400 neyse bilmem bedava dagıtan var mı iş formunu ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Anladım ama siteden kimse self bulamaz tahminim. Bulanlardan sana o işi satacaklardır 300*400 neyse bilmem bedava dagıtan var mı iş formunu ?
    İstediğim türden iş olursa, tabiki güvenilir kişilerden, ödeyebilirim ücreti ama şirkete vereceğimden daha daha az olması gerek..
    Konu m3lijh tarafından (02-02-2011 Saat 03:20 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Şimdi ben otel işinde çalışıcam ve self formum var.İşverenle görüşüp senin içinde isterim ve parayla satmam.Benim derdim senin bu işi yapıp yapamaman.Neticede ben referans olucam sana ve sen işte çalışamazsan kabak benim başıma patlar.Ben o otelde ileriyi düşündüğüm için sordum sana not durumunu ortalamanı filan.Ama senin de dediğin gibi ağır kaldırma sorunun varsa 3 ay işkence olur bi yerde tıkanırsın.Hem sana hem bana olumsuz yansır.Bilmem anlatabildim mi..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben otel işinde çalışıcam ve self formum var.İşverenle görüşüp senin içinde isterim ve parayla satmam.Benim derdim senin bu işi yapıp yapamaman.Neticede ben referans olucam sana ve sen işte çalışamazsan kabak benim başıma patlar.Ben o otelde ileriyi düşündüğüm için sordum sana not durumunu ortalamanı filan.Ama senin de dediğin gibi ağır kaldırma sorunun varsa 3 ay işkence olur bi yerde tıkanırsın.Hem sana hem bana olumsuz yansır.Bilmem anlatabildim mi..

Anladım öncelikle çok teşekkür ederim, istersen msn veya skype seninle konuşurum, sonuçta sen orada çalışmışsın az çok ne kadar ingilizce gerekiyor biliyorsundur. Eğer yeterli görürsen sonra iş verenle de konuşurum, oda dener beni yeterli görürlerse sonrası Allah kerim... Onun dışında ne işle meşguldün orada?

BannedUser
    Guest

Sorrel River Ranch diye bir yer var. Eğer ingilizce iyi ise busserlık işi var. Cocuk 350 dolar istiyor haberin olsun istersen veririm face den haberleşirsin.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Sorrel River Ranch diye bir yer var. Eğer ingilizce iyi ise busserlık işi var. Cocuk 350 dolar istiyor haberin olsun istersen veririm face den haberleşirsin.
    Uğur dan haber gelsin onunlada konuşabilirim..

BannedUser
    Guest

tamam kardes. kendide gidecekmiş. tanışırsın bir ara bana demişti o sen burdan yazınca soyleyım dedim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

tamam kardes. kendide gidecekmiş. tanışırsın bir ara bana demişti o sen burdan yazınca soyleyım dedim.
    Eyvallah kardeşim... Haberdar edeceğim seni.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Özelden msj yazdım kardeş.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özelden msj yazdım kardeş.
    Cevapladım. Bekliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)