Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abroad Academy

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Angry Abroad Academy

Bu şirketle WAT a katılıp sorun yaşayan var mi ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yanlış bilmiyorsam, yeni kurulan bir şirket.. İlk senelerinde sorunlar kaçınılmaz olur zaten.. Sen sorun mu yaşadın?

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Geçen sene açıldı fakat, Ben Arkadaşım ile katıldım Abroad Academy ile hiçbir sorun yaşamadım ve gayet her şey yolunda. Ve etrafımdaki arkadaşlara bakıyorum şanslıyım da 2. işim bile var

Sorun varsa bence kendileri ile mutlaka irtibata gir. %100 destek.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı freeman99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen bana msj atmişlar , adam diyor ki , 7 gun içerisinde , forumlarda bizim şirketimizi karaladıgınız girdileri silmezseniz.
    6. madde yi goz onunde bulundurarak vizeniz iptal edilecektir
    dediklerin gercekden dogruysa [kusura bakma hemen inanmak biraz ahmaklık olur] sirket icin gercekden bir fiyasko yasanıyo :S
    FORZA ES-ES

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

gecen bana msj atmişlar , adam diyor ki , 7 gun içerisinde , forumlarda bizim şirketimizi karaladıgınız girdileri silmezseniz.
    ahh bu sirketLer.. Abroad academy bu yiL iLkkez wat tecrubesi yasiyor diye biLiyorum.. Benim arkadasima temsiLciLik onerdiLer.. Adam basi 100$ komisyon daha sorada katLanacakmis hangi sirket adam basi 100$ dolar oder temsilciye ogrenciye ihtiyaci oLan sirket..
    Bende soLedim niye adam yoLLamiyorsun diye, arkadasimin cevabi aynen soyLeydi: Kardesim adam yoLLarimda okadar adamin ahini aLmak koyar bana miLLet bize guvenip gider sora orda perisan oLup doner.. Demisti.. Bende hak vermistim.. simdi bu arkadasLar maLesef kanitLadiLar durumu.. ama ben soyLeyeyim size, eger fake job-offer veriLdiyse hakkinizi arayin.. Kim oLuyoda onLar vizeyi iptaL ediyorLar.. Sen once isini adam gibi yapicaksib daha sora ogrenciye atar yapicaksin.. Zaten boyLe sirketLer oLmasa isini iyi yapan sirketLerin farki anLasiLmaz..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

nereye iptal ediyor vizeyi ya hiç bişey yapamaz sen hem fake iş ayarlayacaksın sonrada öğrenciyi tehdit edeceksin mağdursan hakkını ara arkadaş
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Siz de hemen gaza gelin, şaka gibisiniz ya... Bir araştırın, delinin biri kuyuya taş atıyor herkes peşinden atlıyor ya ... yazık.! Ben bu şirketle geldim ve mutluyum arkadaşım. Forumu düzgün konular için kullanın ya, illa üye olabilmek için test mi uygulanmalı... Herkes kendi çıkarları için kullanıyor oh valla. Sıkıldım bu konudan. Adamlar ilgileniyor, sen dua et seni mahkemeye vermiyorlar.@ Freeman99

@Matador 36, sen bir şirketin öyle bir email atacağına inandın mı, vize iptali falan Ben şirketin temsilciliğini yapıyorum Boğaziçi'nde okuyorum. bunu duyunca güldüm. Sordum bu olayı, adamlar cocuğun anlaşmaya yanaşmayan tavırlarından dolayı ve hakaret dolu maillerinden dolayı programını iptal ederiz demiş ya. Bırak da olsun o kadar, ben Boğaziçinden 18 arkadaşımı yönlendirdim bu şirkete ve 1 tane Sabancı'dan hepsi de memnun.

Ben demiyorum şirket süt gibi beyaz, her şirketle ilgili olumsuz yazılar mutlaka, ama bu şirketin ilgisi görüşmeye değer..! adamlara istediğin zaman ulaşıyorsun, ve yardım için çabalıyorlar.

Neyse, açıklamaya gerek yok fazla. Mantıklı olan gider görür be abi. ben mutluyum kardeşim. Kimse de haksız yere kimseyi bu şekilde yargılamasın!
    Konu ozgursum tarafından (10-08-2011 Saat 08:21 PM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı mertone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz de hemen gaza gelin, şaka gibisiniz ya... Bir araştırın, delinin biri kuyuya taş atıyor herkes peşinden atlıyor ya ... yazık.! Ben bu şirketle geldim ve mutluyum arkadaşım. Forumu düzgün konular için kullanın ya, illa üye olabilmek için test mi uygulanmalı... Herkes kendi çıkarları için kullanıyor oh valla. Sıkıldım bu konudan. Adamlar ilgileniyor, sen dua et seni mahkemeye vermiyorlar.@ Freeman99

@Matador 36, sen bir şirketin öyle bir email atacağına inandın mı, vize iptali falan Ben şirketin temsilciliğini yapıyorum Boğaziçi'nde okuyorum. bunu duyunca güldüm. Sordum bu olayı, adamlar cocuğun anlaşmaya yanaşmayan tavırlarından dolayı ve hakaret dolu maillerinden dolayı programını iptal ederiz demiş ya. Bırak da olsun o kadar, ben Boğaziçinden 18 arkadaşımı yönlendirdim bu şirkete ve 1 tane Sabancı'dan hepsi de memnun.

Ben demiyorum şirket süt gibi beyaz, her şirketle ilgili olumsuz yazılar mutlaka, ama bu şirketin ilgisi görüşmeye değer..! adamlara istediğin zaman ulaşıyorsun, ve yardım için çabalıyorlar.

Neyse, açıklamaya gerek yok fazla. Mantıklı olan gider görür be abi. ben mutluyum kardeşim. Kimse de haksız yere kimseyi bu şekilde yargılamasın! boğaziçinde işletme ingilizce okuyorum ve 3. sınıfım fake olduğumu düşünenler de görüşebilirler...
    hocam kandırmayalım birbirimizi amerikadayım 2. işim var dediğiniz mesajı yazdığınız ıp adresine baktım ttnetten bağlanmışınız türkiyedesiniz ve herkesi amerikada olduğunuza inandırmaya çalışıyorsunuz
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı mertone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Neyse, açıklamaya gerek yok fazla. Mantıklı olan gider görür be abi. ben mutluyum kardeşim. Kimse de haksız yere kimseyi bu şekilde yargılamasın! boğaziçinde işletme ingilizce okuyorum ve 3. sınıfım fake olduğumu düşünenler de görüşebilirler...
    hicbir sirket magdur ettigi ogrencinin kendilerine sitemkar ya da hakaret iceren maillerinden sonra programi iptal etmekle tehdit edemez.. yerine ozur diler ve magduriyeti kaldirmak icin cabalar.. ayrica araci sirketlerin yani ulkemizdeki sirketlerin hicbiri programi iptal edebilecek yetkiye sahip degil.. son olarak da nasil ki sikayet edenlerin mesajlarini konularini cok dikkatli sekilde yayinlliyorsak sirket temsilcilerininkine de o kadar ozen gosteriyoruz..dilediginiz gibi yalan yanlis mesajlarla insanlari kandiramazsiniz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@matador 36 ve @ozgursum sizlere teşekkürü bir borç biliyorum mertone nickli üyenin gerçek yüzünü gösterdiğiniz için. Bu konu abroad academy ye umarım ders olur ve seneye gidecek arkadaşları da bilgilendirmiş oluruz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks