Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ILGINC SAC KESME DENEYIMLERI - WILDWOOD, NJ Güleceksiniz =D

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Talking ILGINC SAC KESME DENEYIMLERI - WILDWOOD, NJ Güleceksiniz =D

SAÇ KESME DENEYİMLERİ

EN İlginç olanlar 3. ve 4. DENEYIM =D

Deneyim 1 =D

Zaman; Watta ilk sene,
    Operasyon; saç kesme
    Sebep; eksi kız arkadas ile yapılan tartışma sonucu uğraş arama =D
    Harekat; o sinirle Family Dollara gidilir, traş makinesi alınır 11$ + TAX verilir eve gelinir.

Olay anı; odadaki ayna sökülür, lavabonun aynasının karsısındaki duşakabinin oraya monte edilir, 3 saat harcanılarak zaman zaman korku içerisinde zaman zaman basarının verdiği gülümseme ile saçların tepe 3 numaraya yanlar 1 numaraya vurulur =D

Sonrası; işe gidilir ve herkesin dikkatini çeker beberin kim oldugu soruları yonelir, endişeli bir bakıs altında dalga mı geçiliyor acaba diye düşünülürken, herkes sacını bu modelde kestirmek istediği soylenir ve baska saclarda kesilir =D

Sonuç: AMERİKADA İKİNCİ İŞ OLARAK BERBERLİK YAPILABILIR =D

Deneyim 2

Zaman; Watta ikinci sene
    Operasyon; saç kesme

Sebep; Akşam ev partisi vardır, zaman dardır.

Olay anı; Bulgar bir cocuk cagırılır cocuk saglam konusur "I can do it very well" diye =D çocuğa 3 ve 1 numaralı taraklar ve makine verilir, ayna karsısına geçilir. çocuk kız arkadasından da yardım alarak sac kesmeye baslar

Sonuc; husran, tavuk gö.ü bile daha güzel görünüyordur =D
    Alınan karar; bulgarlara saç kestirmek tehlikelidir =D

Yapılabilite; çivi çiviyi söker denir, fırlama olan diger bir bulgar seni görür ki bu biraz çakır haldedir ve pis pis sırıtarak şöyle der; "hey man who fu.k your head" , fakat cevap olarak hangi cesaretse "u wanna fu.k more?" denir ve çocuk sacları fevkalade şekilde düzeltir. Traş sonunda if I didnt be drunk I could do better der mütevaziliğinide gösterir =D

son sonuç; çocuga green likörden yeni rakı alınır ikram yapılır çocuk ilah ilan edilir =D

Deneyim 3

Zaman; Watta 3. sene

Operasyon; saç kesme
    Sebep; Can sıkıntısı

Harekat; Kaptan bir arkadas vardır, Türktür, güvenilirdir, best friend dir =D

Olay anı; saç felakete doğru gitmekte, 1'e 40 veren başak tarlalarına UFO inmiş gibi bir hasat zamanı gorunumu mevcuttur.
    Toprak Mahsulleri Ofisinin Yeni Şubesini Kurabilecek alan özenle hazırlanmıştır.
    Fakat konya ovasının daha güzel göründüğü ortadadır =D,
    o anda kapı çalınır, kapı dısında yeni yapılan çiçeği burnunda manita vardır,
    üzerimizde yatak carsafıyla (sac dokulmesin diye konur =)) kapı acılır,
    o da ne! zaten Türkçe bilmeyen çiçegi burnunda manitanın karsısında sac sakalsız beyaz çarsaflı dede modunda biri belirmiştir. işte sıvadığımız anda bu andır
    manita bir anda dile gelir,
    hayatta ilk defa görülen bir kahkahanın ardından "what the fu.k a.q. baby" =D diye bir ses duyulur ki bozum halde olan "bedevi bende" "a.q." sözü ile daha da bozum halde gülme ile aglama arasında bir surat mevcuttur. =D

Sonuçlar;
    1. kaptan sadece gemi sürer..
    2. Her Türke güvenme, en iyi arkadaşın olsa dahi =D, hatta ADAŞIN bile olsa =D!!!!!
    3. Kocaman gemiyi yoneten, tras makinesini yonetemeyebilir..
    4. Kafada saç var, gemiye yapışan yosunlar degil
    5. Kaptan "1 e vur 3 e vur"dan anlamaz, "saat 3 yonunde iskele alabanda" gibi yoneltmelerle desteklenmelidir =D
    6. Başak tarlalarında UFO yu gören kaptan, olay anından UFO GÖREN MASUM KÖYLÜ MİSALİ kaçarak uzaklaşmıştır.. =D
    7. Her çalınan kapı açılmaz, acılsa da hacca gider gibi üzerinde çarsaf sarılı bir halde kapıya çıkılmaz
    8. Manita her saatte gelebilir, yeni tanısanda farketmez, kontrol etmeye gelmiştir =D
    9. Olabilecek her durum için manitaya bir bahane bulunmalıdır yoksa 3 ay alay konusu olunur

Durum; Bahtsız bedevinin çölde dolanması misali apartmanın holünde Arap asıllı bir arkadas bulunur, önce kontrol amaçlı selamun aleykum denilir aleykum selam sozunu duyduktan sonra muslumandır bundan zarar gelmez denilip sacı duzeltmesi rica edilir, ve cocuk sacı mukemmele yakın bir sekilde 2 numaraya 0 numara olacak sekilde düzeltir..

Sonuc;
    Bazen aynı dili konusmak işe yaramaz =D
    Buğday tarlaları stiline göre 2 numaraya 0 numara göze daha güzel gelir =D
    Çölde kutup ayısı bulunursa holde de arap bulunabilir , ama holdeki arap muslumandır =D

Deneyim 4

Zaman; Watta 3. sene

Operasyon; saç kesme

Harekat; mc donalds a gidilmek üzere manitanın evine gidilirken yolda berber farkedilir, içeri girilir

Olay Anı;
    Berber bölümü kücük ispanyol-zenci tarzı giyim dükkanının arka tarafıdır. bölmeye geçilir, RAP tarzı giyinmiş, elindeki tras makinesini açılı tutan, kafasında 30 derece açı ile büyük sapka takmıs, agzında puro, ispanyol ev partisinden fırlamış akşamdan kalma bir Porto Rico'lu seni karsılar; "heyyy bodyyyy whats the fu.k re u doing there!!! come here and sit =D" bu konusmanın ardından yapacak birsey yoktur gidilir ve berber koltuğu diye tahmin edilen şeye oturulur. =D ama dükkanda gariplikler vardır, masanın onunde lavabo yoktur bir sürü bakım kremi vs ile doludur.

porto ricolu sorar; "what type you want?" cevap verilir; "take your machine put number 3 card-comb and start from top then take off number 3 take on number 1 and do it sides and thats it.."

Bunun ardına adam alır eline tras bıcagını baslar kesmeye... işlemi biter. tam kalkmaya hazırlanılırken adam "sit body dont be hurry" der ve eline usturayı alır, alına dogru hareket etmeye calısırken =D o durum nedeniyle portoricoluya bakılır ve endişeli olarak agızdan şu cumleler dökülür; "Hey becareful body, to be smart, to be mind, we are Turkish, if we afraid from metal, we can't get in the train," yani meali "olum akıllı ol biz Türküz demirden korksak trene binmezdik
    ardından anlasılır ki Porto Rico'da adettir tras bittikten sonra ustura ile sac kenarları komple serit halinde çizilir düzeltilir =D
    Traş bitmiştir, Porto ricolu berber adını soyler elini uzatır, uzatılan el Türk tarafından kabul edilir ve isim soylenir "DELİ KADİR"

Deli Kadir adının da vermiş oldugu hava ile ucret odenir ve dükkandan kafada cahit berkaydan alyazmalım müziği eşliğinde salına salına Alyazmalım, selviboyluma dogru yol alınır =D

Sonuc;
    Porto ricolu herif 15$+TIPS kazanmıstır.
    Şekil düzgündür, faça yerindedir,
    5 dolar bahşiş sizin ilah yapılmanızı sağlar =D, dükkandan cıkana kadar üzerinize tüm parfüm markalarının sıkılmasına tüm pudra ürünlerinin cilt bakım kremlerinin sürülmesine sebebiyet verir.
    Deli Kadir ismi Karizmatiktir, Adı evrensel, kişiliği tarihsel bir kişiliktir. Dünyanın 4 bir tarafında bilinir. =D
    Berber koltugunda Lavabonun icat edilmediğinden dolayı manitanın evine üst baş kıllı gidilir. =D
    Mc donalds ta yenen menülerden kıl çıkabilir =D
    Buffalo sauce acaba kıldan mı yapılmıstır? =D
    Bu Kıllar wawa daki kahvelerden de cıkabilir =D
    Berberin onunde her geciste "Deli Kadir hey what u doing my brother" diye bir ses duyulabilir.

Not: bunların hepsi satırı satırına yaşanmış hikayeler olup, olay kahramanları reelde bulunmaktadir. Başrol Bendenize aittir. =D
    Konu BurakYILMAZ tarafından (08-02-2012 Saat 06:31 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ÇOHH İYİ yaa

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Sırf böyle atraksiyonlar yaşamıyım diye burdan 0'a vurdurup gideceğim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hahaha özellikle sonuncuya baya koptum burada gayet sıradan olan saç kesmek, abd de basımıza bi çok iş açacak demek ki )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyiymiş

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı egeofficer08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf böyle atraksiyonlar yaşamıyım diye burdan 0'a vurdurup gideceğim

Sıfıra vurmak çözüm değil hocam o işe illa girişeceksin 2 ay sonra o sac uzar yanlar ve üstler aynı uzunlukta olacağı için sokak cocuğu havası bırakır söyliyeyim

Anılar güzeldi bu arada.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Sıfıra vurmak çözüm değil hocam o işe illa girişeceksin 2 ay sonra o sac uzar yanlar ve üstler aynı uzunlukta olacağı için sokak cocuğu havası bırakır söyliyeyim
    doğru diyosun kardeşim umarım etrafımda doğru düzgün saç kesmesini bilen bi berber buluruz.Yoksa kalcağımız yerdekilerle birbirimizi kırpar dururz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bkz:bayan olmanın getirdiği avantaj

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Night terror Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bkz:bayan olmanın getirdiği avantaj
    bence avntaj yok yanı benım gördüşüm türk kızlarının hali pek iç açıcı değildi saç konusunda
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence avntaj yok yanı benım gördüşüm türk kızlarının hali pek iç açıcı değildi saç konusunda
    Hangi durumda iç açıcı değildi? En fazla şampuanından ya da sudan şikayet ediyordur.Üzerinde durduğum konu,biz bayanların erkekler gibi sık saç kestirme mecburiyetleri olmadığından bu durum bize avantaj sağlar. Onun dışında çıkan problemler de bayanların tipik sızlanma seanslarıdır.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

efsane olmuş valla

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

doğru diyosun kardeşim umarım etrafımda doğru düzgün saç kesmesini bilen bi berber buluruz.Yoksa kalcağımız yerdekilerle birbirimizi kırpar dururz
    Ege sen merak etme ben seni keserim , yada kısa yoldan o berbere gideriz seni de TATAR RAMAZAN diye tanıttık mı iş biter Wildwood'da çeyrek mafyalar diye, ama düşünüyorum aramızda mutlaka bir NURI ALCO bulunmalı geçtiğimiz sene çocugun birine şunları ögretmiştim;

çocuk gittiği her partide birileri ile tanışmak için;
    "Ben Nuri ALÇO. gazoz içer misin?, gazozunu açabilirim"

Birini beğendiğinde;
    "Selvi boylum al yazmalım, evinin kadını çocuklarının anası olacaksın, benim olacaksın benim, DELI KADIR ULAN" ,

biri ona Türkçe küfrederse;
    "Ben TATAR RAMAZAN, "...................... baban bile ayakta alkışlar"(Burası felaket bir soz o yuzden yazmadım)"

Sonra cocuk wildwood'da hit yapıyo tabi, artık öyle bir durum oluyordu ki millet gelip bana anlatıyordu "bir cocuk var resmen cumle kuruyo", zaten onu o hale getiren benim, adam bütün gün yanımda çalısıyo öğrenmediği hiç bir sözcuk kalmadı.. Sen bi takım söyle hemen başlar tezahurata "EKINLER DIZE KADAAAR GEL BIRAZ BIZEEE KADAAAARRR" diye.

Ama şu durum felaket kötüydü, benim çalıştıgım Ride da 4 kişi olurduk maksimum, bir gün bu tempoya çalışıyoruz; Bilet kontrolde MAKEDON, rıde baslatma da CEZAYIR'li (bizim dile gelen arkadas), ortada ROMANYALI en dipte kuytu kösede ARAZİ ben, Ride a bi arkadas gelir döner makedona "where is Burak?" makedon buna bakar bakar cins ve katı bi sesle "s...tim öldü be yaa" bu arkadas sallamaz Cezayirli meşur arkadasa döner "where is burak?" cezayirli bakar "s...tim öldü, belediye gömdü" der arkadas tabi bozulmaya baslar bende durumu izliyorum, sonra yine pes etmez ROmanyalıya sorar, "where is burak?" ama romanyalıda her zamanki oldugu gibi bir rahatlık burnunu karıstırma halini bozmadan bakar bakar elini kaldırır ve seri bir şekilde indirerek "s...im öldü a.q. s...im öldü"

Ne nice maceralar yasadık ama ne videolar cektik zamanında fakat calısma hayatım boıyunca paylaşamıyorum sanal alemde, sadece bir kaç tane facebookta videolar panelinde koyduklarım zaten en basitleri....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hikayede bahsi geçen kaptan benim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı oksit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hikayede bahsi geçen kaptan benim
    Olum kaptan seviyom lan seni =D, sende mi burdaydın

Bu adam spring shot denen bir ride ile(havaya iki ucu çelik halat baglı bir küre fırlatır) martı vururdu , en azından calısırdı her aksam geldiğinde bro bugun bi martıya nişan aldım ama ucundan kaçtı diye anlatıp dururdu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ege sen merak etme ben seni keserim , yada kısa yoldan o berbere gideriz seni de TATAR RAMAZAN diye tanıttık mı iş biter Wildwood'da çeyrek mafyalar diye, ama düşünüyorum aramızda mutlaka bir NURI ALCO bulunmalı geçtiğimiz sene çocugun birine şunları ögretmiştim;
    Abi naptın sen?Mafyalaşalım da amerikan polisiyle başımız derde mi girdin?Sonra hapise falan atılırız,ben zenci dost edinmek istemiyorum kusura bakma

çocuk gittiği her partide birileri ile tanışmak için;
    "Ben Nuri ALÇO. gazoz içer misin?, gazozunu açabilirim"

Birini beğendiğinde;
    "Selvi boylum al yazmalım, evinin kadını çocuklarının anası olacaksın, benim olacaksın benim, DELI KADIR ULAN" ,

biri ona Türkçe küfrederse;
    "Ben TATAR RAMAZAN, "...................... baban bile ayakta alkışlar"(Burası felaket bir soz o yuzden yazmadım)"

Sonra cocuk wildwood'da hit yapıyo tabi, artık öyle bir durum oluyordu ki millet gelip bana anlatıyordu "bir cocuk var resmen cumle kuruyo", zaten onu o hale getiren benim, adam bütün gün yanımda çalısıyo öğrenmediği hiç bir sözcuk kalmadı.. Sen bi takım söyle hemen başlar tezahurata "EKINLER DIZE KADAAAR GEL BIRAZ BIZEEE KADAAAARRR" diye.

Ama şu durum felaket kötüydü, benim çalıştıgım Ride da 4 kişi olurduk maksimum, bir gün bu tempoya çalışıyoruz; Bilet kontrolde MAKEDON, rıde baslatma da CEZAYIR'li (bizim dile gelen arkadas), ortada ROMANYALI en dipte kuytu kösede ARAZİ ben, Ride a bi arkadas gelir döner makedona "where is Burak?" makedon buna bakar bakar cins ve katı bi sesle "s...tim öldü be yaa" bu arkadas sallamaz Cezayirli meşur arkadasa döner "where is burak?" cezayirli bakar "s...tim öldü, belediye gömdü" der arkadas tabi bozulmaya baslar bende durumu izliyorum, sonra yine pes etmez ROmanyalıya sorar, "where is burak?" ama romanyalıda her zamanki oldugu gibi bir rahatlık burnunu karıstırma halini bozmadan bakar bakar elini kaldırır ve seri bir şekilde indirerek "s...im öldü a.q. s...im öldü"

Ne nice maceralar yasadık ama ne videolar cektik zamanında fakat calısma hayatım boıyunca paylaşamıyorum sanal alemde, sadece bir kaç tane facebookta videolar panelinde koyduklarım zaten en basitleri....
    Adamlar seninle bir kaç yaz daha geçirse türkçeyi akademik düzeyde konuşurlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Abi naptın sen?Mafyalaşalım da amerikan polisiyle başımız derde mi girdin?Sonra hapise falan atılırız,ben zenci dost edinmek istemiyorum kusura bakma

Adamlar seninle bir kaç yaz daha geçirse türkçeyi akademik düzeyde konuşurlar

konusurlarken birşey soylediğinde birine anlamadıklarında "haaaa" diyenler oluyordu, onlara "efendim" sözcugunun anlam ve önemini anlatıp, anlamadıkları yerde efendim diyerek uygarlaştılar =D

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

martı avcısı oksit
    konusurlarken birşey soylediğinde birine anlamadıklarında "haaaa" diyenler oluyordu, onlara "efendim" sözcugunun anlam ve önemini anlatıp, anlamadıkları yerde efendim diyerek uygarlaştılar =D
    Yararlı bişey öğretmişsin en azından
    Konu egeofficer08 tarafından (09-02-2012 Saat 01:08 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben gideceğimde mutlaka burada 3 numaraya vurdurup gideceğim beni sac 2 ayda uzar 1 kez de orada kestiririm.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Cemalbahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gideceğimde mutlaka burada 3 numaraya vurdurup gideceğim beni sac 2 ayda uzar 1 kez de orada kestiririm.
    valla 15 günde bir kestiğim için benim açımdan baya bi maceralı oluyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaş benim saçlar uzun iş görüşmesinde toplasan sorun olmaz dediler ama heralde sonradan sorun çıkacak ben de wildwooddayım bu arada bu yaz.sorun olursa orda kestirmeyi düşünüyordum ama fena tırstım şu an

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

itiraf ediyorum arkadaşlar sırf böyle anılarım olsun diye katılıyorum wat'a

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı bakgercektengiderim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itiraf ediyorum arkadaşlar sırf böyle anılarım olsun diye katılıyorum wat'a
    Helal Olsun sana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)