Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Red alıp veya cevap alamayıp ikinci kez vizeye başvuranlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Exclamation Red alıp veya cevap alamayıp ikinci kez vizeye başvuranlar

arkadaşlar ilk seferde red alan veya pasaportu boş gelen ama ikinci bir kez başvuranlar ve aldıkları sonuçları buraya yazsın bakalım kimler ikinci seferde neler yapmış ...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2, cide sacma sapan bır sebebten red aldım

(kolumda yara vardı ne oldu nasıl oldu neden oldu uzattıda uzattı vermedi)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yazalım. sonuçları . bende çok merak ediyorum ikici randovide vize alan var mı?. bakalım haftaya randovim var. ozaman yazarım. birde ben birşey sorayım. konsolosluk için 100 doları fortis banka en geç ne zaman yatırmam gerek görüşmeden önce?
    birde eğer ok alırsam vizeyi ne zaman veriyorlar bana...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

100 doları görusmeden önce ne zaman yatırırsan yatır önemlı olan dekont.vizende görusme olumlu gecerse ıkı gunde elınde olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

napıyo bunlar anlamadımki kolundaki yara yüzünden red vereceklerini sanmıyorum çok saçma gerçekten.sadece şansızsın diyelim sıkma canını boşver ya sen.baktın wat olmuyo 12 yada 18 aylık internship dene şirketini değiştirerek tabi buraya gelenler var şirketinden de çok memnunlar ihrturkey mesela çok iyiymiş iternshipte falan.o zaman vize alma şansın artar mezun konumunda olduğun için.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben bişey sorayım. vize görüşmesine giderken ds156 157 158 doldurmamız mı gerkiyor? ben advisin myadiser adresinden doldurmuşdum daha önce sonrada kıbrısda vize görüşmesine gidip red yedim. randovimi kendim lamıştım. pazartesi görüşmem var elimde üzerinde j-1 statues yazan belge ds 2019 bide ciee iş veren ve ne zaman gideceğim ile ilgili kağıtlar var diğerlerini şirket mi gönderiyor konsolosluğa?

internetten konsolosluk sayfasında formları var doldurmam gerktiği yazıyor?
    red yemememk için ince eleyip sık dukuyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim bir arkadaşım 4.sınıf ilkinde red aldıktan sonra o formları(156,157,158)yeniden doldurmuştu,zaten formları alıyorlardı ilk seferde yanlış hatırlamıyorsam.İkinci görüşmesinde vizeyi aldı,onunla birlikte biz de(2 kişi daha) vizeyi aldık.Üçümüz de 4.sınıftık,aynı gün aldık(istanbul),birimizin okulu uzamıştı,ilkinde red alan staj yapacağını belgeledi,bana da 4.sınıf mısın diye bile sormadı,niye geç gidiyosun diye sordu ama 3 kez sordu).O anki ruh hallerine bağlı herhalde bir de mümkün olduğunca rahat olun,herkese başarılar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet yeniden temin etmem gerekiyormuş onları yeniden gönderecekler bana saol.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ds 156 157 158 bu belgeler red alsan da vizeyı alsanda konsoloslukta kalan belgeler ötekıler sana gerı ıade edılır o yuzden red aldıgında onları tekrar temın etmelisin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks