Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Not ortalaması

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Not ortalaması

arkadaşlar vize alırken sadece 1. döneme mi bakılıyo ?
    bazı arkadaşlar 1. dönem düşüktü ama 2. dönem 2.nin üstüne çıktı o yüzden sorun çıkmadı falan yazmış
    benim kafama takılan vize görüşmesine giderken 2. dönem daha bitmemiş oluyo , 2. dönem not ortalamasını nasıl gösteriyolar ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Killuminati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar vize alırken sadece 1. döneme mi bakılıyo ?
    bazı arkadaşlar 1. dönem düşüktü ama 2. dönem 2.nin üstüne çıktı o yüzden sorun çıkmadı falan yazmış
    benim kafama takılan vize görüşmesine giderken 2. dönem daha bitmemiş oluyo , 2. dönem not ortalamasını nasıl gösteriyolar ?
    soyle anlatayim hocam

vize gorusmesine giderken goturdugun GPA(transkript) onemli bazi arkadaslar gerekli ortalamayi saglayamadigi halde gidip vize gorusmesine gidiyor ve vize alamayabiliyor ve tekrar vize gorusmesine girme haklarini 2.donemin sonunda kullaniyolar ve eger 2.donem ortalamayi yukseltip g.o ya da etkisi buyuk olursa sanslari artiyor

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

benım arkadasımında not ortalaması kotu oda basvurmak ıstıyor ıngılızceden dolayı bır sıkıntı yok ama yınede vıze alırmı bılmıyorum eger orda ıngılızceye bakarlarsa geccer not ortalaması neden bukadar onemlı onu anlamıyorum ben

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Neden önemli olduğu gerçekten anlamsız geliyor banada. Fakat makina, veterinerlik gibi bazı zor bölümlerde biraz daha anlayışlı olduklarını duymuştum. İkinci dönemin sonunda da başvurmak olur tabide finallerin bitmesi vize başvurusu derken çok geç kalmş olabilirsin amerikaya gitmek için.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım arkadasımında not ortalaması kotu oda basvurmak ıstıyor ıngılızceden dolayı bır sıkıntı yok ama yınede vıze alırmı bılmıyorum eger orda ıngılızceye bakarlarsa geccer not ortalaması neden bukadar onemlı onu anlamıyorum ben
    eger arkadasinin ingilizcesi iyi ve gecerli bir bahane bulabilirse alma ihtimali fazla.Gecen yil birlikte gittigim arkadasimin son donem ortalamasi 1.11 genel ortalamasi 1.66 olmasina ragmen almisti

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

gecerlı bır bahanesı var aslında uyduruk fılanda degıl hanı yasamıs oldugu bı kazadan sonra okulu yarım donem dondurmak zorunda kalmıstı ve bolumude zordu bılgısayar muhendıslıgı anlayıslı olurlarsa bu konuda ben arkadasımın ıngılızcesıne guvenıyorum acıkcası...

bu arada arkadasının bahanesı neydı merak ettım

ben bıtarafımı yırtmıstım aslında ortalamamı 2 uzerıne cekmek ıcın

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecerlı bır bahanesı var aslında uyduruk fılanda degıl hanı yasamıs oldugu bı kazadan sonra okulu yarım donem dondurmak zorunda kalmıstı ve bolumude zordu bılgısayar muhendıslıgı anlayıslı olurlarsa bu konuda ben arkadasımın ıngılızcesıne guvenıyorum acıkcası...

bu arada arkadasının bahanesı neydı merak ettım

ben bıtarafımı yırtmıstım aslında ortalamamı 2 uzerıne cekmek ıcın
    ciddi bir apandist ameliyati oldugunu kendisini toparlamanin uzun surdugunu okula sadece devam zorunlulugunu vermek icin gittigini soyledi.Sonra kadin amerikaya cok mu gitmek istiyorsun diyince arkadasin cevabi ``Amerika bir ruyaysa ben o ruyayi yasamak istiyorum`` zaten 3 gun sonra vize basili halde pasaportu elindeydi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ciddi bir apandist ameliyati oldugunu kendisini toparlamanin uzun surdugunu okula sadece devam zorunlulugunu vermek icin gittigini soyledi.Sonra kadin amerikaya cok mu gitmek istiyorsun diyince arkadasin cevabi ``Amerika bir ruyaysa ben o ruyayi yasamak istiyorum`` zaten 3 gun sonra vize basili halde pasaportu elindeydi
    vayyy beee saglammıs ya saglık raporunu ısteseydı

allahtan bole bısı dememıs

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)