Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: North Carolina / Outer Banks

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart North Carolina / Outer Banks

Varmı ARkadaşlar Nc'ye giden?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart ewwettt

Alıntı rahdan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varmı ARkadaşlar Nc'ye giden?
    ben gıdıyorum north carolnıaya columbıa sehrıne.alligator rıver marına dıye bı yer var orda kasıyerlık yapcam kardesım.bu bolgede ıkıncı bı ıs ımkanı nasıl???vırgınıa beache cok mu uzak kalır orda calısabılırmıyım???ulasım sorunu nasıl cozebılırım orda,araba alamam ehlıyetım yok bu sorularıma cvp verırsen cok sevınırım kardesım...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Şimdi haritadan daha net baktım Columbia'nın bulunduğu yere. Columbia'dan dogu yonunde gidip kopruyu gectiğin noktada kaldım ben. Buyuk marketlerde çalışıyor olman senin için avantaj, diğer işlerden daha resmi ve daha profesyonel bir ortam var. Kasiyersen sakın oradaki türklere yad aarkadaşlarına imtiyazlı satışlar yapma. En cok dikkat etmen gereken konu bu. GEcen sene 10larca moldov sınır dısı edildi.
    Bende gecen sene alışveriş marketinde calıstıgım için alışveriş marketi cok iyi bir sey. Dil acısıdnan falan korkma gerekmiyor bile kasiyerken. Debut or credit de yeter
    Onun dışında 1 temmuz'dan önce o bölgede olursan ikinci işi cok rahatbirşekilde bulursun. ama daha sonrası sıkıntı cekebilirsin. Genelde tek katlı binalardan oluşan plazalar var hemen hemen bu tatil yöresinn heryerinde. Dolayısıyla iş bulman cok normal. Ayrıca ikinci işinde taxlarle ugrasmazsın genel olarak. direk cash veririler. baska bir markette gece işi yapablirsin. yazın cok sıcak oldugu için zaten sabah 8 oglen 2 falan dısarıda olmak zor. dolayısıyla o saatlerde uyursun gece işinde calısırsan(stokcu olarak)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ulaşım konusuda şöyle, toplu taşıma yok. bisiklet alırsın. Ama sakın marketlerden alma! 120-130 dolar verirsin. (ah nerde bisan-ihlaslar kadar kalitelisi şekilci canım hepsi )
    Kliselerden alabilirsin yada 3 aylığına kiralarsın 30 dolara falan. ama 120 dolarlık yada yuksek fiyatlı bisiklet alırsan da gitmeden 2-3 hafta onceden satmak için millete soyle. musteri bul 70-80 e sat. bulamaydabilirsin. Ayrıca marketlerdeki 50 dolara sıfır bisiklete inanma. iki gune bilyelerin dagılır. koltugu popona girer, ve kontra pedal seni yolda bırakır. vitessiz olmalarıda cabası. hani abi nolcak 3 ay bişi deil alayım bunu dersen o dakika bittiğin andır. bazı zamanlarda orada en rahat etceğin yerin bisiklet koltugu olacağını degerlendir
    cok uzak mesafeler için taksiler olabilir. 1 mili 1 dolar civarı mesafeye gore. pazarlık yaparsın. ayrıca, ben de marketteydim ilk iş olarak. Türk zaekasını calıstırıp Sea Food bölümünün haftalık 7 bin dolar olan kârını 21 bin dolara cıkardım. bunun akabinde imza yetkisi, managerLik, ve patronun arabasının gerekli koşullarda anahtarını verdiler. bu açıdan güvenilir çalışkan ve hırslı bir market görevlisi olmak önemli :d

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart tessekkur

Alıntı rahdan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi haritadan daha net baktım Columbia'nın bulunduğu yere. Columbia'dan dogu yonunde gidip kopruyu gectiğin noktada kaldım ben. Buyuk marketlerde çalışıyor olman senin için avantaj, diğer işlerden daha resmi ve daha profesyonel bir ortam var. Kasiyersen sakın oradaki türklere yad aarkadaşlarına imtiyazlı satışlar yapma. En cok dikkat etmen gereken konu bu. GEcen sene 10larca moldov sınır dısı edildi.
    Bende gecen sene alışveriş marketinde calıstıgım için alışveriş marketi cok iyi bir sey. Dil acısıdnan falan korkma gerekmiyor bile kasiyerken. Debut or credit de yeter
    Onun dışında 1 temmuz'dan önce o bölgede olursan ikinci işi cok rahatbirşekilde bulursun. ama daha sonrası sıkıntı cekebilirsin. Genelde tek katlı binalardan oluşan plazalar var hemen hemen bu tatil yöresinn heryerinde. Dolayısıyla iş bulman cok normal. Ayrıca ikinci işinde taxlarle ugrasmazsın genel olarak. direk cash veririler. baska bir markette gece işi yapablirsin. yazın cok sıcak oldugu için zaten sabah 8 oglen 2 falan dısarıda olmak zor. dolayısıyla o saatlerde uyursun gece işinde calısırsan(stokcu olarak)
    RAHDAN KARDESIM VERDIGIN BIGIER ICIN COK SAGOL
    EGER EKLERSEN BENI DAHA IYI OLUR SERI BI SEKIDE KONUSURUZ...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ne demek mühim değil.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende wrightsville beach die bi yere gidiorm NC de ora hakkında bi bilgin warmı =p bisiklet konusuda kulagıma küpe oldu şimdiden rahdan =)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

wrightsville beach de eğer hotele gidiyorsan sanırım aynı şirket 3 kişilik kontenjanlı iş mi?

ben kararsızım ama en azından koankalam ucuz diye duydum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

otele gidiorm ama 2 kişilik kota sunmuştu bizim şirket bize holiday ınn die bi yer sendemi oraya kararsızsın?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

evet holiday inn resort oom attendant baktım şöle bi

wallmart yakın 5 mil
    yanında çalışacak ufak tefek yerler var gbi biraz daha iç kesimlere doğru
    konaklama iyi
    sakin
    okyanus var
    sen ne düşünüyorsun ?
    Konu watken tarafından (17-04-2008 Saat 07:12 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benimde pool attendent =) ben sözleşmeyi yaptım gidişim kesin 5 yada 10 haziran
    =)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

benimde gidişde haziran ilk hafta olcak inş. bu iş olursa artık emaili eklersen görüşürüz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yokmu başkaaa NC yolcumuzz??

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

var olamamı fılamıngo bend dedıgım gıbı ısde north caorlına columbıa sehrıne gııyorum tabı daha hersey belırsızlıgını koruyo ama ole gozukuyo en asından bakalım!!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de gidiyorum otelde çalışıcamorda
    ama charlotte mi charoke mi öyle bi yer valla orası nası bilgi verirseniz sevinirim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

charlotte iç kesimlerde hoş geldin aramıza hemşehrim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

outer bannk ya da OBX güzel mekan. Amerikanın bilmemkaçıcnı en güzel sahiline sahip imiş.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

charlotte iç kesimlerde evet..
    giden var mı daha başka bişiler söyleyebilecek charlotte hakkında?
    meet me at the blue cafe..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

outer banks tarafları,ne taraflar ben de bilmiyorum haritadan görüldüğü kadarıyla sahil şeridinde. gidince görücez

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Cool

Alıntı zhou hui Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    outer banks tarafları,ne taraflar ben de bilmiyorum haritadan görüldüğü kadarıyla sahil şeridinde. gidince görücez
    orayamı godyosun???tam olarak yer belırtırsen daha fazla bılgı alabılırsın!!
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

southern shores,kitty hawk,avon falan var gördüğüm kadarıyla.sadece outer banks e gidicem söylendi. food lion da çalışıcam,şirket berlicekmiş tam olarak neresi olduğunu,şimdilik ben de bilmiyorum.new york a baya uzak gözüküyor bu taraflar,yaşam falan nasıldır?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

NC outerbanks te bir cok foodlion var ancak sanıyorum ya corolla city yada nags head olur gideceğin yer. Nagshead'de Buddy isimli bir asistan menejerin olacak corolla'daki olursa da matt falan olur. Southern shores da da charlie vardı. Oraya vardığında iletişimi sağlarsan müdürlerinle de çevreylede alakalı yardımcı olabilirim. İyi arkadaşımdır obxdeki Foodlion çalışanları.Ny'a araba ile 9 saate falan gidiliyor. Norfolk'tan otobusle de 8 saat falan sürüyor. Mekan Güzel. SAhiller güzel yabancı nufusu oldukca fazla guvenli bir yerdir. Tek dikkat etmen gereken şey NC12 yolunun bağlandığı Ana yoldan karşı karşıya geçmektir diye düşünüyorum o kadar güvenli biryerdir. Foodlion'dada gece stoker olmaya bak sabahların sana kalır. istersen calısırsın istersen gezersin. 9,5 dolar falan veriyorlar yanılmıyorsam saatte. Kitty hawk'ta otelde size ev bulana kadar konaklatırlar sizi. Travelodge isimli pansiyonda. Evi mumkun oldugunca gec bulmalarını saglayın. cunku otelde bedava kalıyorsunuz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben de gidiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de ben deeee

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya ben Nc yi düşnüyorum da garsonluk işi için makul bi yermidir fikri olan var mı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ßende BaLd head IsLand'a qidiorm 2 arkadaşımLa ßeraber . Housekeeping'e qidiorz . qidiceğim yerLE iLqiLi pek bi biLqim yoq . ßiLqisi oLan varsa payLaşabiLir mi acabaa ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

other banks giden arkadaslar ulasimi nasil yapmayi dusunuosunuz. ben ucak biletini new yorka alip ordan trenle norfolka geccem ordanda pathways le other banksa ama cok uzun sure daha kisa pratik bi fikri olan var mi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende nc, outher banks gidiyorum eger vize verilirse food lionda olacak hatta yanılmıyorsam nags head olacakmış...

bakalım eger olursa mayısın 2. haftası orda olucam başlıcam işe

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben de Outer banks Food Lion'dayım arkdasalar. bildigim kadarıyla bizim ulasım isini sponsor sirket hallediyor. ise baslama tarihini May 19, May 27, June 2, June 9, June 16 tarihlerinden birine gore ayarlarsak ny- elizabeth city arasi sponsorun saglayacagi servisle gide bilecegiz (ucreti de 35$). mecan sen de herhalde bu sekilde gidersin ayni sirketle gidecegimize gore

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı aska62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Outer banks Food Lion'dayım arkdasalar. bildigim kadarıyla bizim ulasım isini sponsor sirket hallediyor. ise baslama tarihini May 19, May 27, June 2, June 9, June 16 tarihlerinden birine gore ayarlarsak ny- elizabeth city arasi sponsorun saglayacagi servisle gide bilecegiz (ucreti de 35$). mecan sen de herhalde bu sekilde gidersin ayni sirketle gidecegimize gore
    aynı şirketle gidiyorsak evet bir de şu vizem bir verilsede artık sıkıntıdan kurtulsam bnde

senin başlama tarihin ne zmn olacak ??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)