Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: not ortalamam çıkmıyor yardımm

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart not ortalamam çıkmıyor yardımm

ben mustafa kemal universitesinde turizm otelcilik bolumunde okuyorum ancak hazırlık okudugm için transkript çıkmıyor hazırlık bolumunde.okuldan istedigim zaman hazırlık sınıflarında çıkmaz transkript diolar..1. vizeden 60 2. vizeden 70 aldım..vize elçilikte transkript istiyor nasıl yapabilirim okuldan antetli bir kagıda yazdırıp bunun notlar 60 ile 70 dir altınada imza flan attırsam yeterli olurmu vize için..??yardımlarınızı bekliorumm??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hazirlikta cogu universite transkript vermez onun yerine not dokumu verirler.Not dokumu alip kapali zarfa koydurtman yeterli olacaktir zaten vize yetkilileri de bu durumdan haberdarlar..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki bu not dokumu dedigin internette baktıgımız notların cıktısımı oluyor??yoksa o not dokumunu okulmu verio??yoksa benmi cıkartıcam interntten cıktısını goturup zarfamı koydurtcam?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

not dokomu olmadan vize alamazmıyız?
    bende hazırlıktayım. şimdi bide not dökümü alamk için okula mı gitcem;?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı zeratulhak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben mustafa kemal universitesinde turizm otelcilik bolumunde okuyorum ancak hazırlık okudugm için transkript çıkmıyor hazırlık bolumunde.okuldan istedigim zaman hazırlık sınıflarında çıkmaz transkript diolar..1. vizeden 60 2. vizeden 70 aldım..vize elçilikte transkript istiyor nasıl yapabilirim okuldan antetli bir kagıda yazdırıp bunun notlar 60 ile 70 dir altınada imza flan attırsam yeterli olurmu vize için..??yardımlarınızı bekliorumm??
    Hazirlikta transkript cikmaz . Yabanci Diller Bolum Baskaninin yanina git ben Work & Travel 'a katilicam mumkunse 'bugune kadar aldigim notlari imza onayli bicimde verebilir misiniz ?' Soyle birsey olacak , kendi aldigin notlarin ortalamasi alinip yazacak birde gecme notun yazacak kagitta . Yine problem yasarsan pm atarsin ya da buraya yazarsin

@selcuuk
    Okuldan almaniz lazim . Hatta aldiginiz kagidi kendi bolumunuzde muhurlletip zarflaticaksiniz Ege Uni. 'de oyle yapmistim ben . Muhuru bolum dekanligimda yaptirdim .
    Konu break tarafından (04-02-2009 Saat 11:10 PM ) değiştirilmiştir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saolasın. peki bu not dökümü vize görüşmesine giderken yanımızda olmasımı gerekiyo? benim görüşmem pazartesi. görüşmeden sonra yollasam olmuyomu. ds formunu yollıycaz nasılsa.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya arkadaşlar kafama bir şey takıldı benim okul ingilizce transkript vermiyor ögrenci belgesinide vermiyor ingilizce... bana dediler ki gidip bunu yeminli tercumandan cevirt götür dediler ama öle zarfa koyma mühürleme gibi şeler duymadım bu nasıl bişi bi anlatır mısınız ...
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı dingin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar kafama bir şey takıldı benim okul ingilizce transkript vermiyor ögrenci belgesinide vermiyor ingilizce... bana dediler ki gidip bunu yeminli tercumandan cevirt götür dediler ama öle zarfa koyma mühürleme gibi şeler duymadım bu nasıl bişi bi anlatır mısınız ...
    kim sana bunları söyledi ki?
    Transkriptin Türkçesinide götürebilirsin konsolosluğa herhangi bir sorun çıkmaz..Ancak transkripti alırken öğrenci işlerinden kapalı bir zarfa ve mühürleterek almalısın..transkriptte oynama yapılmasını engellemek için vs..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

iii de bana öyle vermediler transkripti yani normal ögrenci belgesini alır gibi aldım elimde duruyorlar suan zaten.... ne yapmam gerek peki okula gidip bana bunu zarf içinde vermeniz gerekiyor mu demeliyim..?

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı dingin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iii de bana öyle vermediler transkripti yani normal ögrenci belgesini alır gibi aldım elimde duruyorlar suan zaten.... ne yapmam gerek peki okula gidip bana bunu zarf içinde vermeniz gerekiyor mu demeliyim..?
    Bolum sekreterligine gideceksin elinde zarfla zaten transkriptinin ustune muhur vurmuslardir . Transkriptini guzelce koy zarfa yala ve kapat . Sonra kapattigin yerin sonuna muhur vurdur hepsi bu . Tam resimdeki yere vurdurt muhuru .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya arkadaşlar bu trankripti ingilizceye cevirtmeye gerek olmadıgına emin misiniz peki yani türkce götürmemiz sonra konsolosluk görevlileri için sorun cıkarmasın..??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

[QUOTE=break;48728]Hazirlikta transkript cikmaz . Yabanci Diller Bolum Baskaninin yanina git ben Work & Travel 'a katilicam mumkunse 'bugune kadar aldigim notlari imza onayli bicimde verebilir misiniz ?' Soyle birsey olacak , kendi aldigin notlarin ortalamasi alinip yazacak birde gecme notun yazacak kagitta . Yine problem yasarsan pm atarsin ya da buraya yazarsin

aklımda bi soru daha var break..pekii bu notları boş bi kagıdamı yazdırayım yoksa ogrenci belgesi alıp onun altınamı yazdırayım??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arakaşlar pazartesi günü görüşmem var ama not dökümüm yok. görüşmeye giderken yanımda olması zorunlumu? ona göre yarın okula gidip alcam.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben pazartesi girdim görüşmeye türkçe transkript verdim bi sorun da çıkmadı yalnız bizm okul böyle mektup zarfına değil de sarı renk evrak zarfına koyup mühürlemşti

Tecrübe Puanı
    10

[QUOTE=zeratulhak;48796]
    Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazirlikta transkript cikmaz . Yabanci Diller Bolum Baskaninin yanina git ben Work & Travel 'a katilicam mumkunse 'bugune kadar aldigim notlari imza onayli bicimde verebilir misiniz ?' Soyle birsey olacak , kendi aldigin notlarin ortalamasi alinip yazacak birde gecme notun yazacak kagitta . Yine problem yasarsan pm atarsin ya da buraya yazarsin

aklımda bi soru daha var break..pekii bu notları boş bi kagıdamı yazdırayım yoksa ogrenci belgesi alıp onun altınamı yazdırayım??
    Yabanci Diller Bolum Baskaninin yanina git deki bana aldigim notlarin ortalamsini yazin ve altinada okulumuzun gecme notu 70 'dir (70 sallama not sizinki kacsa artik) ibaresini ekleyin de . Yani tum notlarin yazmayacak ortalamsini alsin ve gecme notunuz kacsa onu eklesin . Work & Travel 'a katilicam vize gorusmesinde lazim dersin . Ingilizce olsun de bide !! Sonra aldigin belgeyi kendi bolumune (Orn:Elektrik Muhendisligi) giderek bolum sekreterliginde zarfa koydur ve muhurlet !!

PS = Bu not dokumu ayri bir kagida olacak tabi .

Alıntı selcuuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arakaşlar pazartesi günü görüşmem var ama not dökümüm yok. görüşmeye giderken yanımda olması zorunlumu? ona göre yarın okula gidip alcam.
    Olsun yaninda tabiki . Maviyesil nickli arkadasta goturmus , yinede sirketine danismani oneririm .
    Konu break tarafından (06-02-2009 Saat 03:25 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)