Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: los angelasta konaklama

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart los angelasta konaklama

merhaba arkadaşlar, ben 2013 yazında los angelasa gitmeyi düşünüyorum.orada tanıdıgım biri bana kutu sayma gibi vasıf gerektirmeyen bir iş vereceğini söyledi.fakat konaklama için birşey yapamazmış.bende gider gitmez orada kalacak yer(işe yakın) bulamayacağımı farz ederek soruyorum.self paket+ konaklama gibi seçenekler mevcut mı?mevcut olmadığını varsayarak başka bir alternatif sunabilir misiniz?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

self paket denmesinin amaci is ve konaklamayi senin saglamandir.. gitmeden konaklamayi ayarlaman lazim.. ayrica bu kutu sayma isinin wat da sayilma garantisi yok cunku fabrika isleri iptal oldu baya daraldi wat isleri .. (soylediklerim isinin fabrika isi oldugu varsayimina dayaniyor) bana sorarsaniz self gidicem 500 dolar az vericem diye konaklama rezilligi ve az para kazanma riskini goze almayin .. iyi arastirip full programla iyi bir wat isine kaydolmani hem maddi hem manevi acidan size daha cok katki saglar..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fabrika işi değil parada iyi.gerçi parasında değilimde.benim arkadaşım şuan amerikada...eğlence parkında çalışıyor adam istanbulda neredeyse daha çok ingilizce konuşuyordum diyoryani full paketle gitti birsürü türkle aynı ortamda...benim birincil amacım ingilizcemi geliştirmek.bu benim kafamı kurcaliyor işte!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hep soyluyorum senin gittigin yerde bir tane daha turk de olsa ya da tek Turk sen de olsan bisey degismez ingilizce gelismesi sana bagli... yabancilarla takil kimse Turklerle takilacaksin diye silah dayamiyor.. sen sosyal olmadikca yabancilarla ingilizcen gelismez bu bir ikincisi 3 ay icinde ingilizcenin seviye atlayacagini dusunuyosan ole bir ihtimal de yok.. konusman hizlanir anlaman gelisir yani aksanin duzelir biraz o kadar.. upper ken advance olmaz ingilizcen..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hep soyluyorum senin gittigin yerde bir tane daha turk de olsa ya da tek Turk sen de olsan bisey degismez ingilizce gelismesi sana bagli... yabancilarla takil kimse Turklerle takilacaksin diye silah dayamiyor.. sen sosyal olmadikca yabancilarla ingilizcen gelismez bu bir ikincisi 3 ay icinde ingilizcenin seviye atlayacagini dusunuyosan ole bir ihtimal de yok.. konusman hizlanir anlaman gelisir yani aksanin duzelir biraz o kadar.. upper ken advance olmaz ingilizcen..

kesinlikle ozgursum e katiliyorum, yol alirsin ama, hayalindeki gibi asla, anca 2. 3. kez gelisinde hayallerine ulasirsin, bunu yapanlardan sahit oldum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)