Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fortis dekontun eksik dediler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Fortis dekontun eksik dediler...

arkadaşlar kafam karma karışık biriniz acil birşey desin bana gideceğiz hala hiçbirşey belli olmadı vize gorusmesıne 17 nisanda girdim ds2019 eksikti onu gonder dediler gonderdım uzun bı sure cvp gelmed daha sonra fortis dekontun eksik dediler sonra pasportumu sırketımden gorusemey gelecek olan bırıyle tekrar gondermemı ıstemısler sırketten bu nasıl bır surec anlamadm cok uzun zaman oldu bi bilgisi olan varmı varsa yardım edin

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

konsoloslugun bu şekilde çalışacagını hiç zannetmiyordum.. daha neler görecegiz acaba.. peki fortis dekontunu gönderdinmi? nebiliyim, şirketin mi gönderdi belgeleri?? biraz ayrıntı verirsen daha rahat yardımcı oluruz...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

eksik demişler baska bişey dememişler sonra şirketime mail atmışlar pazartesi(geçtiğimiz haftaki) gorusmeye gelecek olan ogrencınızle onur özkanın pasaportunu gonderın demısler sonra bugunde arayıp evrakları baskasıyla karısmıs demısler ne biliym bana ğek inandırı gelmiyo acaba benim arayıp ogrenme sansım varmı konsolosluktan ne yapacagımı anlamadm

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

valla, sorun bence şirketinle, kesinlikle sorumlulugu üzerine almaa...eger bu dekontu yatırdıysan şirketine yeniden yatırmayacagını, bunun onların hatası oldugunu söyle... yapacak da çok fazla bişey yok sanırım..
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kardeş sende bilirsin gorusmeye gıderken ılk bı camkeandan belgelerı verıyorsun hepsı tamamsa sana numaranı verıolar ben gıttım kadın baktı hepsı tamam numarammı verdıler gorusmeye aldılar yanı fortıs eksık olsa benı gorusmeye almazlardıkı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Şirketin birşeyler karıştırıyor ama ne olduğunu tahmin edemedim. Konsolosluk böyle birşey yapmaz ya da demez çünkü.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

olay dekont olayini asmis,bu hata yuzunden vize verilmezse sen o zaman bak olaya.
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

konsolosluk istediya pasportu kargoyla şirket benden istedi ben gonderym dedi bende ona gonderdım oralarda bı bokluk olabılır dogru dıosun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)