Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: nike

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart nike

arkadaşlar daha önce nike da çalışan varsa bilgilendirirse sevinirim. ben nike da çalışmayı düşünüyorum belki isminden etkilendim çalışma koşulları nası?? saatlik ücreti 7-8 dolar. yorumlarını bekliyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben çalışmadım ama deleware'de çalışan türk öğrenciler ile karşılaşmıştım. Onlar çok memnundu, nike'ın orada outlet center'ı var çok ucuz fiyatlar ve çalışan öğrencilere %50 gibi bir indirim yapıyorlardı. O açıdan çok iyi ve onlar 9 dolar alıyordu ama lokasyon olarak tam iyi değildi galiba. Neyse iş olarak çok zevkli bence gün boyu insanlar ile sohbet ediyorsun...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ecem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben çalışmadım ama deleware'de çalışan türk öğrenciler ile karşılaşmıştım. Onlar çok memnundu, nike'ın orada outlet center'ı var çok ucuz fiyatlar ve çalışan öğrencilere %50 gibi bir indirim yapıyorlardı. O açıdan çok iyi ve onlar 9 dolar alıyordu ama lokasyon olarak tam iyi değildi galiba. Neyse iş olarak çok zevkli bence gün boyu insanlar ile sohbet ediyorsun...
    bende öyle düşünmüştüm %50 indirim olması demek tüm paramızı nike a vermemiz demek iş seçimini erken yapmayı planlıyorum umarım iyi br seçimi yaparım tşkler ecem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

%50 ama sen nike abd fiyatlarını bilmiyosun galiba bize ucuz geliyordu o fiyatlar. Bak ben converse aldım 30 dolar birde nike'ın spor ayakkabısını almıştım 50 dolar'a. Sen şimdi %50 ile çarp düşün BİZE YAPILAN HAKSIZLIĞI :P

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

%50 ama sen nike abd fiyatlarını bilmiyosun galiba bize ucuz geliyordu o fiyatlar. Bak ben converse aldım 30 dolar birde nike'ın spor ayakkabısını almıştım 50 dolar'a. Sen şimdi %50 ile çarp düşün BİZE YAPILAN HAKSIZLIĞI :P
    isyan etcem zaten bu ülkeye herşeyi en pahalı biz kullanıyoruz. aralıkta iş fuarına ona katılmayı düşünüyorum.mc donalds ile nike arasında kararsız kaldım ama nike daha iyi gibi benim için(%50). sen hangi işi düşünüyorsun ecem ve hangi eyaleti sen daha rahatsın nede olsa tecrübe var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iş fuarı ocak veya şubat gibi oluyor. Ben Los Angeles'a gitmeyi düşünüyorum bu sefer bakalım bakalım ne olcak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iş fuarı ocak veya şubat gibi oluyor. Ben Los Angeles'a gitmeyi düşünüyorum bu sefer bakalım bakalım ne olcak
    benim kayıt olduğum şirket aralık ayında iş fuar düzenleyecekmiş. ilk iş fuarında iyi işleri alabilirsin dediler bende katılcam ilk iş fuarına fakat ne iş konusunda ne eyalet konusunda pek bir bilgim yok ilk kez katılacağım için bende senin gibi wat cıları tecrübelerinden yararlanmaya çalışıyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim kayıt olduğum şirket de aralıkta jobfair'e katılıyor ama fuar İstanbul'da olacakmış biz arkadaşlarla Ankara'dayız oraya acaba bizi firma mı götürecek yoksa cebimizden ekstra para ödeyip de mi gideceğiz ? bi de Burak senin firma hangisiydi bana pmden atar mısın? belki aynıdır fuarda görüşürüz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

özel mesaj gönderemiyorum ben ****** ****** ile gideceğim bende şehir dışındayım bildiğim kadarıyla şirket masrafları karşılamıyor kendi olanaklarımız ile gideceğiz.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

harfler kodlanmış şekilde çıkmış reklam yapmak yasak olduğu için ama o kodları sayarak tahmin ettiğime göre aynı şirketle gidiyoruz şu özel mesaj atmaya bi başlayalım o zaman özelden konuşuruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öle yaparız olmadı benim mail adresim burakatmaca1905 mail de atabilirsin ya da msn e ekle bu şekildede konuşabiliriz.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tmm ben senin adresi ekliyorum oradan devam ederiz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de gidersem nike, adidas gibi bir yerde çalışayı düşünüyorum. hem adı duyulmuş bir yer, hem de çalışan indirimi olur diye. iş fuarlarında bu firmaların yetkilileri de olur mu acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

adidas nike güzel bir de marshalls diye (yazım hatam olabilir) outlet mağazası var. Her ürünün sezon sonu ürünleri war. Orası müthişşşş orda iş varsa veya o tip bir mağazada iş varsa sorun derim pek sanmıyorum gerçi ama sorun genede. Geçen yıl bir sürü rus öğrenci çalışıyordu. Olmadı ikinci iş olarak yaparsınız. 25 dolara converse var, orda da öğrenciye indirim felan varsa düşünün fiyatları ama nike'ta çok süper.Offf gidesim geldi alışveriş yapmak istiorummmm.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya siz böyle nike'ta çalışmak istiyorsunuz falanda arkadaşlar çok sağlam bir inglizce alt yapısı lazım orda,yani demek istediğim şey şu: orada diksiyonunla olsun giyim-kuşam ingilizce kelimeleri olsun bide iş deneyimi olsun bunlarda gerekiyor.Bu iş diğer wat işlerine benzemez.Bende düşünüyorum ama beni korkutanda bu bahsettiğim kuşkular..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Thumbs down

adidas nike güzel bir de marshalls diye (yazım hatam olabilir) outlet mağazası var. Her ürünün sezon sonu ürünleri war. Orası müthişşşş orda iş varsa veya o tip bir mağazada iş varsa sorun derim pek sanmıyorum gerçi ama sorun genede. Geçen yıl bir sürü rus öğrenci çalışıyordu. Olmadı ikinci iş olarak yaparsınız. 25 dolara converse var, orda da öğrenciye indirim felan varsa düşünün fiyatları ama nike'ta çok süper.Offf gidesim geldi alışveriş yapmak istiorummmm.
    bu marshalls dedigin Marshall's Department Store mu ?ocean city de orda iş var benim anlaştıgım şirkette job fairinde. ama saati 7 dolar ya çok az ve konaklama haftalık 115 dolar bence pek mantıklı değil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks