Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 109 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: California 2011

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart California 2011

Merhaba 2011 yazında California eyaletine (Los Angeles, San Diego, San Francisco ve diğer şehirler) gitmeyi düşünenler arkadaşlar,

şirket, iş, şehir seçiminde ve ileri zamanlarda vize görüşmesi, uçak bileti vs. hakkında nasıl davranacağınızı bu başlık altında paylaşsak iyi olur diye düşündüm.

Daha önce California'da bulunan arkadaşlarımızda tecrübelerini paylaşırlarsa hem ilk kez gidecek olanlar nelerle karşılacağını bilirler böylece (örneğin ben)

NOT: Sayın Admin, ilk mesajımda başlık açmak ne kadar doğru oldu bilemiyorum yalnız CA ile ilgili başlıkların çoğunu okudum, konular biraz dağınık geldi. 2011'de gidecek olanlar için düzenli bir başlık açmak istedim, umarım anlayış gösterirsiniz. Saygılar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

california benımde gıymek ıstedıgım eyaletler arasında cok merak edıyorum ozellıkle los angeles hayranıyım he bıde las vegas

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet ben de california düşünüyorum bizler için nasıl olur bilenler yazsın arkadaşlar lütfen..hepimize bol şans

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende şirket araştırması içindeyim, daha hiçbir şirket ile görüşmedim fakat internetten araştırdığım birkaç "iyi anılan" şirket var. Haftasonu onlarla bir görüşücem, bakalım neler olacak.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bana cok kazanmasam da olur onemli olan eglenmem ben oraya eglenme amaciyla gidiyorum diyorsaniz.. california en ideal yer.. calistigin sure icinde heryeri gezebilirsiniz californiada ve las vegasi da gezebilirsiniz... ayrica eger gittiginiz yer sahil kenarindaysa ki ole olmali her turlu eglenceyi bulabileceginiz bir eyalet.. ama konaklamalar cok pahalidir.. ortlama haftalik 100-125 dolar civari gider work and travelcilardan.. ayrica son bir dost tavsiyesi six flagslerden uzak durun californiadakilerden ... oldukca fazla sikayet var orda calisanlardan gelen.. cok az calisma saati veriliyor diye..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben yarın şirketlerle görüşmeye gidicem hadi bakalım
    Good luck buddy!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana cok kazanmasam da olur onemli olan eglenmem ben oraya eglenme amaciyla gidiyorum diyorsaniz.. california en ideal yer.. calistigin sure icinde heryeri gezebilirsiniz californiada ve las vegasi da gezebilirsiniz... ayrica eger gittiginiz yer sahil kenarindaysa ki ole olmali her turlu eglenceyi bulabileceginiz bir eyalet.. ama konaklamalar cok pahalidir.. ortlama haftalik 100-125 dolar civari gider work and travelcilardan.. ayrica son bir dost tavsiyesi six flagslerden uzak durun californiadakilerden ... oldukca fazla sikayet var orda calisanlardan gelen.. cok az calisma saati veriliyor diye..
    Zaten başka yerde de çalışsak biriktirdiğimiz parayı bir şekilde harcıcaz. Şahsen ben farklı bir yerde çalışsam travel kısmı için California eyaletini ve New York'u görmek isterim, eh böylece biriken para da bitmiş olacak. En azından California'da çalışırsam hem istediğimi yapmış olurum, hem de boşuna 3 ay farklı yerde zaman kaybetmem diye düşünüyorum. Tabi herkesin hayata bakışı farklı

Tavsiyeler için çok teşekkürler, umarım daha fazlasını paylaşmaya devam edersin ozgursum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hesperidlies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yarın şirketlerle görüşmeye gidicem hadi bakalım
    Belirlediğin şirketler var mı yoksa öyle gidip rastgele bakıcak mısın?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alpino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belirlediğin şirketler var mı yoksa öyle gidip rastgele bakıcak mısın?
    şirketler bölümünden araştır iyice ben 4 tane şirketin adresini aldım yarın konuşmaya gidicem
    Good luck buddy!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Araştırdım zaten, tesadüfe bak bende 4 tane şirketin adresini aldım ve haftasonu görüşmeye gidicem

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaslar imzamdaki sirket secim yonergesi basligini okumanizi oneririm sirketlerle gorusmeden evvel...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

benımde aklıma yatan bı kac sırket var arkadaslar sırasıyla yazayım acaba sızınkıler hangılerı merak ettım...

united towers advis campus poseidon ve ukla bunların ıcınden tavsıye ettıklerınız veya gorustuklerınız fılan varmı...

bu arada calıfornıayı gercekten ıstıyorum ben ozellıle sıx flagsları dıcem ama pek fazla onerılmıyor kı onemlı degıl baska bı yerdede calısmıs olsam en azından orada olayyım sonucta yıne gıderım oraya

bu arada ben unıted towersle tam olmasada bı gorusme yaptım..2525 tl ıstıyolar yanlıs hatırlamıyorsam erken kayıta 150 lıra ındırım var ama bız 6 kısıyız sanırım bunada ındırım yapıor olabılırler....dıgerlerıyle henuz ırtıbata gecmedım sızın konustuklarınız veya onerdıklerınız varsa paylasırsanız sevınırım
    Konu reyes_19 tarafından (05-10-2010 Saat 01:13 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

2 . sırada bu arada e l t

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla ben daha kimseyle görüşmedim yalnız, ilk görüşmeyi düşündüğüm şirket United Towers'dı fakat 2500 lira biraz yüksek geldi açıkçası.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben yenı geldım ıstanbul a arkadadalar calıfornıa daydım..Ben cok begendım sorularınız olursa elımden geldıgınce yardımcı olabılırım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı dahstres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yenı geldım ıstanbul a arkadadalar calıfornıa daydım..Ben cok begendım sorularınız olursa elımden geldıgınce yardımcı olabılırım
    dostum ne ıs yapıyordun orada....vede sence nasıl bır ıs secımı yapmalıyız...

BannedUser
    Guest

Sirketler hakkında yorum yapmayacagım ama bu başlık altında adı E ile başlayan bir firma var ondan uzak durun. Ayrıca gene isim vermeyecegim C ile baslayan firmada öğrencilerle hiç ilgilenmiyor.

Ve son 2500 lira cok yüksek. Gerçi bazen bazı firmalar 1500 liraya götürüyor ama sonucları 2500 liraya mal olmasına neden oluyor. Bazen wat rezil oluyor. Ben derim ki benim gideceğim firmayla gidin kefili benim ayrıca temsilci değilim öğrenciyim ben öğrenciden küfür yemek istemem

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben Gıannas bakıng adlı bır pastacının ımalathanesınde calıtım ıs felakaet basıt ve parası da gayet ıyı academıxle gıttım ajans ınanılmaz berbat ama o ıs ellerınde varsa tercıh edılebılır ıs yerı guzel bır yerde deıl ama para bırıktırıp butun calıfornıa gezılebılır kı ben boyle ıstıyordum ve oldu da

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ama ben yıne de onermıyorum kımseye wat ı sıkıntı cekmeye degmez bırıktırın paranızı gerekırse 1 yıl daha bekleyın dıl kursuna fılan gıdın ..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hangi şirket ile gitmiştin dahstres?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benımde aklıma yatan bı kac sırket var arkadaslar sırasıyla yazayım acaba sızınkıler hangılerı merak ettım...

united towers advis campus poseidon ve ukla bunların ıcınden tavsıye ettıklerınız veya gorustuklerınız fılan varmı...

bu arada calıfornıayı gercekten ıstıyorum ben ozellıle sıx flagsları dıcem ama pek fazla onerılmıyor kı onemlı degıl baska bı yerdede calısmıs olsam en azından orada olayyım sonucta yıne gıderım oraya

bu arada ben unıted towersle tam olmasada bı gorusme yaptım..2525 tl ıstıyolar yanlıs hatırlamıyorsam erken kayıta 150 lıra ındırım var ama bız 6 kısıyız sanırım bunada ındırım yapıor olabılırler....dıgerlerıyle henuz ırtıbata gecmedım sızın konustuklarınız veya onerdıklerınız varsa paylasırsanız sevınırım
    reyes diğer şirketler ile görüştün mü? ne kadar bir fiyat istiyorlar?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Academıxle gtmıstım ben..hee son bı tavsıye hıc oyle yksek paralar odemeyın alayı aynı bok ajansların yanı oyle 250 dolar fazla verınce daha ıs ımkanları olmuyo..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

reyes diğer şirketler ile görüştün mü? ne kadar bir fiyat istiyorlar?
    dostum bıde advıs vardı oda 2100 lıra ıstıyor daha ucuz yerlerde var campus ukla posadeon fılan gıbı ama ben unıted towerse guvenıyor gıbıyım (: ve eduyorkada bılgılendırmelerı ıcın e-maıl atmıstım ama onlar gerı donmedıler bana

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Academıxle gtmıstım ben..hee son bı tavsıye hıc oyle yksek paralar odemeyın alayı aynı bok ajansların yanı oyle 250 dolar fazla verınce daha ıs ımkanları olmuyo..
    acedemix saatlıgı 100 dolar verseler yınede o sırketle gıtmem dostum...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bıde advıs vardı oda 2100 lıra ıstıyor daha ucuz yerlerde var campus ukla posadeon fılan gıbı ama ben unıted towerse guvenıyor gıbıyım (: ve eduyorkada bılgılendırmelerı ıcın e-maıl atmıstım ama onlar gerı donmedıler bana
    en iyisi gidip yüzyüze görüşmek eduyorkla. internette iyi yorumlar var bu şirket hakkında, ama onlar ile giden tanıdığım yok. sen ne diyorsun eduyork hakkında?

bu arada sana tavsiyem alternatif ve armada grandee ile de görüş. fiyat farkı yok ama gene de sen bi araştır derim.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

en iyisi gidip yüzyüze görüşmek eduyorkla. internette iyi yorumlar var bu şirket hakkında, ama onlar ile giden tanıdığım yok. sen ne diyorsun eduyork hakkında?

bu arada sana tavsiyem alternatif ve armada grandee ile de görüş. fiyat farkı yok ama gene de sen bi araştır derim.
    eduyorkla benımde gıden bır tanıdıgım yok ama dedıgım gıbı ben bu sırketle gorusmedım ama dedıgın gıbı sırket hakkındada kotu bısı duymadım hayla arastırma asamasındayım bu arada ben alternatıf ve armada grandee hakkında cok kotu duyumlar aldım o yuzden hıc dusunmuyorum bu sırketlerı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Academıxten farklı olacagını mı dusunuyorsun dıger ajansların?en ucuzu neyse ona gıt ne kurtarsan kardır:d

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Academıxten farklı olacagını mı dusunuyorsun dıger ajansların?en ucuzu neyse ona gıt ne kurtarsan kardır:d
    farklı olsada olmasada kendı ınandıgım guvendıgım sırketle gıtmek ısterım ıster en ucuzu olsun ıster en pahalısı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende los angeles'ta pacific park'ta çalışmayı düşünüyorum benden başka burayı düşünen varsa iletişime geçelim beraber hareket edelim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Los angeles mı abı 2 kere dusun tam zencı mekanı belkı de calıfornıa da en rahatsız olabılecegın sehır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)