Work and Travel 2025
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hey guys!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart hey guys!!!

arkadaslar amerıkadayım ...ohıo cıncınatı kıngs ıslandda calısacagımm..ogrenmek yada sormak ıstedıklerınız varsa sorabılırsınız...beklıorum ben

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

radiskull sonunda vardın demek hadi hayırlı olsun iyi olur herşey umarımnası ortamın herşey yolundamı detroitteki sorundan sonra başka bi sorun yaşamadın uçakta işallah?
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

saol kerempı hayır aga hıc bır sorun yasamadım.ucaktan ındıkten sonra ıs yerıne gıttım optobusle sabah ..sonra park muduru yorgunsundur uyu dedı revırde uyudum 3 saat sonra bekleme yerıne gıttım nete gırıodum bı baktım arkadan turkce konusmalar hepsı turk su an parkta 22 turk var 5 kısıde gelıcekmıs evımız cok gusel 2+1 hersey avr klımaya kadar ev dıbınde wal-mart var canımız sıkıldıkca gıdıp gezıoz yetıo zaten..carsamba traınıng var ısyerınde persembe ıse baslıcaz yarında parka gıdıxcez eglenmeye bıras havuza falan gıdıcez hersey super burda ıns sızınde ıyı olur arkadaslar..soru varsa baska sorun.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

radiskull yemek isini ne yapiyorsun?birde yanimiza ne kadar para alalim ssn in gelmesi 2 3 hafta surdugunden ne kadar harcamamiz olabilir sence?wall martta fiyatlar nasil?
    Safinaz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla arkadaslar bız suanda sadece kıloluk mevve sularından alıorz pızza wal martta 84 cente bıulduk sureklı ondan ve sosıs yanı hot dog yapıoruz en ucuzuna kacıoruz daha ıse baslamadık ama galıba 2 hafta sonra ılk maasımızı alıcaz ıste ssn ye daha basvurmadık yarın gelıba basvurucaz bılmıoruz..suanda wal martta ucuz da var pahalıda var sebze ve ekmek cok pahalı ..ama meyve suyu pızza dondurma flan acayıp ucuz kıyafetlerdfe ole tabıkı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

radiskull 2 gun sonra turkiyeden ayriliyorum neler getirmeliyim sence onerilerin nelerdir?birde havaalninda nelere dikkat etmem gerekir?amerikalilarin turklere karsi davranislari nasil?
    Safinaz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)